Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC Touch Diamond 2 pouzdro

pakrejci (0)|22.8.2009 13:10
Zdravím, nějkolik dní mám HTC TD2 a koukámo po nějakém pouzdru. Líbí se mi takovéto pozdro, bohužel nemám PayPal účet a co jsem hledal tak v CZ ho nikde neprodávaj. Vím o tom, že to pouzdro není moc odolné ale účel pozdra je takový, aby se mi telefon v kapse nepoškrabal od klíčů. Pokud by na něj někdo někde narazil, tak napište.

Ještě mi padlo do oka originální pouzdro od HTC na model HTC TD, viz. odkaz na pixmanii ale mám obavy, zda by tam TD2 nebyl moc volně nebo naopak, by se tam nevešel. Má někdo zkušenosti s tímto pouzdrem a TD2?

Děkuji za každou pomoc
mcm59 (47)|22.8.2009 21:14
Tohle by nestačilo?
sunnysoft
Nabízí tam i pouzdra Krusell v různých barvách, ale ty jsou dražší.
pakrejci (0)|22.8.2009 21:50
Díky za tip, vzhledem k ceně vypadá docela dobře.

Ještě bych rád jestli by někdo ověřil to originální pouzdro pro HTC TD viz. první příspěvek zda ho lze použít i na TD2. Pokud ne, tak si teda vezmu to ze sunnysoftu.
foreveryone (53)|22.8.2009 23:20
taky sháním co nejjednodužší a nejmenší pouzdro pro nošení v kapse, ale zatím neúspěšně to pouzdro z prvního příspěvku by bylo super ale má trochu větší rozměry: 12cm x 7cm oproti D2: 10,8cm × 5,3cm na výšku super ale na šířku by to asi bylo dosti volné. Já zkusil objednat toto: http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=270395460582 je stejný v šířce a trochu menši ve výšce ale nejsem moc spokojen.
wein_ce4you (5)|4.10.2009 21:41
já ho nacpal do pouzdra na iphone.. pěkně tam je nafest.. a zavírání je na magnet.. zařízení je celé kryté, včetně rohů ;)