Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Přehrávání hudby v bt headsetu

tosr (7)|22.8.2009 13:06
Mám problém po spárování diamonda s bt headsetem můžu volat a příjmat hovory vše jde jak má, ale když spustím win media a chci si pustit hudbu tato jde jenom z repro diamondu a nejde z headsetu,nevíte někdo co se musí nastavit aby to šlo z bt sluchátka?
bjirka (380)|22.8.2009 19:41
Jsou dvě možnosti:
1) buď headset podporuje A2DP (Stereo Audio) profil a v tom případě musíš hudbu pouštět (zvolit tento BT profil již při propojení obou zařízení) přes tento profil a ne přes profil Hands-free.
2) pokud headset nepodporuje A2DP (Stereo Audio) profil je jedinou možností vyzkoušet, zda bude funkční na zařízení (HTC D2) některý program pro přesměrování veškerých zvuků do BT (tuším nějaké jako A2DPToggle, BTTogle apod. - na skutečně kvalitní přesměrování zvuku z FM rádia do BT zatím můžeš zapomenout).
tosr (7)|22.8.2009 20:31
Mám Diamonda teprvre krátce a je to můj první pda s Win mobile tak asi se budu ptát na věci kterým všichni rozumí, ale kde najdu ty programy co jsi psal? A další problém mám s odesláním foto přes bt na jiný telefon Diamond mi vůbec tuto možnost nenabízí, nebo je to někde špatně nastavené?
lelouch (331)|23.8.2009 14:54
Ty prográmky se dají najít s pomocí zvláštního vyhledávače, který je sice tajný, ale já ho prozradím: Google.

Co se týká "nenabízení" posílání souborů, vřele doporučuji pro tyhle elementarity manuál. Ale abych nebyl za nerudu - zkusil bych třebas podržet stylus na souboru.

Ono možnost diskutovat zde není proto, aby člověk nemusel hledat sám, anebo pro případ, že je líný zjistit si alespoň základní věci z dokumentace.

Vřele doporučuji ke čtení zdejší pravidla pro diskutující.

Sorry, ale od toho jsem tady. Až za nějakou dobu začneš radit ostatním sám, pochopíš.
tosr (7)|23.8.2009 19:21
na to zasílání souborů přes bt jsem již přišel, a ty doporučené programy stáhnul a nainstaloval a stále se mi nedaří poslat hudbu z Diamonda do headsetu, omlouvám se za poněkud neohrabané dotazy,pokud by někdo měl nápad jak to vyřešit děkuji předem
htcjirka (1875)|23.8.2009 19:58
Protoze zrejme tve sluchatko nepodporuje A2DP profil.Zprovoznil by to nejaky externi soft ale vysledna kvalita zvuku by byla stejne priserna.