Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

U filmu je zpozdeny zvuk

Orbb_ce4you (58)|26.7.2004 22:17
DD, tak jsu jel podle navodu, vsechno v pohode akorat potom na PPC je problem ve zhruba o 20 sec. zpozdeni zvuku :_( a to v tom preveden filmu (KillBill) na desktopu to jede normalne. Nevite kde je problem ? jiz jsem si pohral s runou kvalitou zvuku apod ale stale nic. Co me nejvic stve ze prave na dektopu ten zvuk jede jek po masle ale na PPC ani za boha ne :_( Za rady dik. BTW.: asus a620bt
Pavel Koza (4761)|27.7.2004 07:47
Jaky format je pouzit a v jakem bitrate je obraz a zvuk?
eXEden_ce4you (811)|27.7.2004 07:58
Potíž může být v tom, že ten zvuk v původním AVI měl jinou vzorkovací frekvenci (dejme tomu 44kHz) a při převodu si z toho udělal např. 48kHZ a tudíž se to samozřejmě takhle zmršilo ;) Některý kodery si s tím prostě neporadí ...
Pavel Koza (4761)|27.7.2004 08:20
[QUOTE="eXEden"]Potíž může být v tom, že ten zvuk v původním AVI měl jinou vzorkovací frekvenci (dejme tomu 44kHz) a při převodu si z toho udělal např. 48kHZ a tudíž se to samozřejmě takhle zmršilo ;) Některý kodery si s tím prostě neporadí ...[/QUOTE]

...na desktopu to jede normalne. Ja bych si tipnul, ze PDA nestiha, ale 20s je hooodne moc...
eXEden_ce4you (811)|27.7.2004 08:27
[QUOTE="Pavel Koza"]...na desktopu to jede normalne. Ja bych si tipnul, ze PDA nestiha, ale 20s je hooodne moc...[/QUOTE]
No však právě ... je možný, že pokud to stáhnul třeba na 22kHz (nebo i níž kvůli velikosti), tak se to takhle rozjede ... dalo by se spočítat, ale v tomhle teda fakt odborník nejsem. Už se mi to stalo u pár filmů, který jsem převáděl na DVD a rada? Zvuk si extrahovat ve VirtualDubu a převést v BeSweet na mnou požadovou kvalitu ... video si zvlášť převést např. v TMPGEnc a pak je jenom sloučit do jednoho stremu ...