Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 22

Téma: Rady před koupí

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2006

Momentálně používám HTC TyTN a zvažuji nákup TOUCH HD.Chtěl bych poprosit o názory majetelů jak jsou spokojeni s HW i SW a jestli se ještě vyplatí koupit zařízení co už se nějakej pátek prodává,nebo počkat na následující model z dílny HTC.Díky
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Aug 2009

Mám ho 14 dní jako svoje v pořadí třetí WM (HP h6340, HTC Touch Diamond), koupený už s ROMkou 1.56. Zatím jsem na něm neobjevil slabé místo. I když parametry v podstatě odpovídá Diamondu je někde úplně jinde. Z toho co jsem měl a vůbec viděl jednoznačně nejlepší. Neváhej a kupuj. Toho co příjde v budoucnu se spíš bojím. Viz kapacitní display .

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2006

Kde si ho koupil ?Dá se nějak poznat jakou verzi rom přístroj obsahuje?

Nováček
    Registrace
    Aug 2009

Koupil jsem ho v Sunnysoftu. Dnes už se asi prodává jenom s touto poslední oficiální verzí romky. I když někteří prodejci budou mít zřejmě v zásobách i starší kusy. Měli by to vědět. Na krabici se to nepozná. Najdeš to v Settings/Info o zařízení. Starou romku bych po tom co jsem četl v různých diskusích nebral, byla na ni řada stížností, v 1.56 je vše OK. Nejsem příznivec flashování a doma vařených romek, tak jsem si počkal až jsem se dočkal.

Nováček
    Registrace
    Dec 2006

Mám ho od loňského října.Myslím, že momentálně nic lepšího na světovém trhu neexistuje. U stávajícího HD máš obrovskou výhodu, že je uvařeno hodně Romek, které jsou výrazně lepší než oficiální ( mimochodem já mám tuto mašinku na hraní a mám tam už alespoň 10 Romku, v poslední době samozřejmě s WM 6,5)Existují velmi kvalitní fora . Bude chvíli trvat, než to bude všechno na nový typ. Upozorňuji, že jsem za tu dobu neměl JEDINÝ problém, používám samozřejmě denně a mám tam nacpaného SW opravdu hodně. Já bych kupoval hned.

Nováček
    Registrace
    Dec 2006

Já bych tento problém až tak hodně neřešil. Jestli jsi jen trochu fanoušek na tyto mašinky, tak Ti garantuji, že Ti tam of.Romka dlouho nevydrží a dáš si tam něco jiného.

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2006

Z flashování mám celkem obavy,ještě sem to nikdy nedělal :? .Můj první komunikátor od HTC byl Dataphone koupenej u Eurotelu.Strašně sem si oblíbil ten velkej displej.TyTN mě s tim malinkatym rozčiluje,protože přečíst na něm SMS za jízdy v autě je fakt hrůza.Touch HD asi nejvíc využiju jako navigaci,hlavně doufám,že nebude problém s připojením k HF přes A2DP,to bych asi nerozdejchal : .

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

Tak to ja mam s HD trosku potize. Prvne jsem mel problem se signalem, coz se vyresilo servisem a novou zakladni deskou. Pak jsem mel problem se zvukem, coz bylo asi zpusobene varenou romkou. Nahodil jsem oficialni a zdase, ze je to ted v pohode. Nicmene ofiko romka je pekne zastarala a nezda se mi, ze byc HTC s tim chtelo neco delat. Kdyzuz, tak bych ti doporucoval koupit neco novejsiho, kde je aspon nejaka vidina novejsiho sw. Taky velikost mi trosku zacina vadit. Rekl bych, ze jako PDA je to super, ale v telefonni casti celkem zaostava. S Qtek8310 jsem byl o mnoho vic spokojenejsi.
    Jinak abych jen nekritizoval, tak pokud to nebudes pouzivat jako primarni telefon, tak je to v pohode. Ja se toho po svych zkusenostech trochu bojim...

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

A co si počkat na Lea? Myslím HTC Leo, ne toho z Titanicu.

Starousedlík SMob Avatar uživatele htcjirka
    Registrace
    Jun 2006

HD se dostalo do mych rukou dvakrat a nemuzu na nej snest jedinou kritiku,pokud chcete PDA s velkym,citlivym displejem,zarizeni s vybornou konektivitou a spolehlivosti.I celkou vydrz musim pochvalit.
    Pokud vam nechybi HW klavesnice a dosti omezeny pocet HW tlacitek neni co resit.

Nováček
    Registrace
    Jul 2009

tak vadný kus môže mať ktokolvek a akúkolvek značku, to je ako zo všetkým...... ale inak ako ostatný, používam ho ako pracovný a primárny nástroj a nemám nanho najmenšiu pripomienku. lepšiu mašinku som ešte nemal a nie som si celkom istý či je momentálne na našom trhu niečo lepšie ako HD...

dnes sa dá v pohode kúpiť už za okolo 12000 a menej a za tú cenu máš kvalitný stroj na prácu aj zábavu..... ja ho plne doporučujem

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2006

Uvítal bych možnost porovnat je mezi sebou a pak si jeden vybrat :yes: Jestli bych čekal na Leo,nemůže se mi stát,že pak už HDčko nebude k dispozici?

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Minimálně bazarové HD určitě budou.

Zase dlouho nečekej, protože starší bude levnejší, ale nové sice lepší, ale dražší, tak počkáš, až to zlevní, ale to už se zase bude připravovat něco lepšejšího a novějšího a .......budeš jen čekat a nikdy si nic nekoupíš.

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2006

A kdy asi bude Leo v prodeji?Tady na CE4you sem čet,že na vánoční trh.Ví už někdo něco bližšího?

Nováček
    Registrace
    Aug 2009

Já bych se k tomu Leu s kapacitním displayem tak neupínal.

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Rada před koupí HP iPAQ 514
    Od wir2k_ce4you v sekci iPAQ 5xx
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 05-09-2007, 00:31
  2. rada před koupí HP rx1950
    Od wir2k_ce4you v sekci Jaké si vybrat / koupit zařízení?
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 27-10-2006, 16:59
  3. Pár dotazů k MdaCompact před koupí
    Od kenika v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 19
    Poslední příspěvek: 08-10-2005, 16:13
  4. Kde koupi Dell
    Od mattycz v sekci Dell
    Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 21-07-2005, 23:44
  5. ošahání před koupí
    Od Trutnováček v sekci Jak a kde nakupovat?
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 10-07-2005, 22:13