Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Rady před koupí

BADMOPAR_ce4you (85)|19.8.2009 20:16
Momentálně používám HTC TyTN a zvažuji nákup TOUCH HD.Chtěl bych poprosit o názory majetelů jak jsou spokojeni s HW i SW a jestli se ještě vyplatí koupit zařízení co už se nějakej pátek prodává,nebo počkat na následující model z dílny HTC.Díky
jarous.f (4)|19.8.2009 21:27
Mám ho 14 dní jako svoje v pořadí třetí WM (HP h6340, HTC Touch Diamond), koupený už s ROMkou 1.56. Zatím jsem na něm neobjevil slabé místo. I když parametry v podstatě odpovídá Diamondu je někde úplně jinde. Z toho co jsem měl a vůbec viděl jednoznačně nejlepší. Neváhej a kupuj. Toho co příjde v budoucnu se spíš bojím. Viz kapacitní display .
BADMOPAR_ce4you (85)|19.8.2009 21:47
Kde si ho koupil ?Dá se nějak poznat jakou verzi rom přístroj obsahuje?
jarous.f (4)|19.8.2009 22:02
Koupil jsem ho v Sunnysoftu. Dnes už se asi prodává jenom s touto poslední oficiální verzí romky. I když někteří prodejci budou mít zřejmě v zásobách i starší kusy. Měli by to vědět. Na krabici se to nepozná. Najdeš to v Settings/Info o zařízení. Starou romku bych po tom co jsem četl v různých diskusích nebral, byla na ni řada stížností, v 1.56 je vše OK. Nejsem příznivec flashování a doma vařených romek, tak jsem si počkal až jsem se dočkal.
Helle_ce4you (34)|20.8.2009 07:10
Mám ho od loňského října.Myslím, že momentálně nic lepšího na světovém trhu neexistuje. U stávajícího HD máš obrovskou výhodu, že je uvařeno hodně Romek, které jsou výrazně lepší než oficiální ( mimochodem já mám tuto mašinku na hraní a mám tam už alespoň 10 Romku, v poslední době samozřejmě s WM 6,5)Existují velmi kvalitní fora . Bude chvíli trvat, než to bude všechno na nový typ. Upozorňuji, že jsem za tu dobu neměl JEDINÝ problém, používám samozřejmě denně a mám tam nacpaného SW opravdu hodně. Já bych kupoval hned.
Helle_ce4you (34)|20.8.2009 07:12
Já bych tento problém až tak hodně neřešil. Jestli jsi jen trochu fanoušek na tyto mašinky, tak Ti garantuji, že Ti tam of.Romka dlouho nevydrží a dáš si tam něco jiného.

BADMOPAR_ce4you (85)|20.8.2009 12:48
Z flashování mám celkem obavy,ještě sem to nikdy nedělal :? .Můj první komunikátor od HTC byl Dataphone koupenej u Eurotelu.Strašně sem si oblíbil ten velkej displej.TyTN mě s tim malinkatym rozčiluje,protože přečíst na něm SMS za jízdy v autě je fakt hrůza.Touch HD asi nejvíc využiju jako navigaci,hlavně doufám,že nebude problém s připojením k HF přes A2DP,to bych asi nerozdejchal :evil: .
krystl (15)|20.8.2009 18:27
Tak to ja mam s HD trosku potize. Prvne jsem mel problem se signalem, coz se vyresilo servisem a novou zakladni deskou. Pak jsem mel problem se zvukem, coz bylo asi zpusobene varenou romkou. Nahodil jsem oficialni a zdase, ze je to ted v pohode. Nicmene ofiko romka je pekne zastarala a nezda se mi, ze byc HTC s tim chtelo neco delat. Kdyzuz, tak bych ti doporucoval koupit neco novejsiho, kde je aspon nejaka vidina novejsiho sw. Taky velikost mi trosku zacina vadit. Rekl bych, ze jako PDA je to super, ale v telefonni casti celkem zaostava. S Qtek8310 jsem byl o mnoho vic spokojenejsi.
Jinak abych jen nekritizoval, tak pokud to nebudes pouzivat jako primarni telefon, tak je to v pohode. Ja se toho po svych zkusenostech trochu bojim...
Zdenek Malinsky (9781)|20.8.2009 18:45
A co si počkat na Lea? Myslím HTC Leo, ne toho z Titanicu. ;)
htcjirka (1875)|20.8.2009 19:03
HD se dostalo do mych rukou dvakrat a nemuzu na nej snest jedinou kritiku,pokud chcete PDA s velkym,citlivym displejem,zarizeni s vybornou konektivitou a spolehlivosti.I celkou vydrz musim pochvalit.
Pokud vam nechybi HW klavesnice a dosti omezeny pocet HW tlacitek neni co resit.
orkim (10)|20.8.2009 19:28
tak vadný kus môže mať ktokolvek a akúkolvek značku, to je ako zo všetkým...... ale inak ako ostatný, používam ho ako pracovný a primárny nástroj a nemám nanho najmenšiu pripomienku. lepšiu mašinku som ešte nemal a nie som si celkom istý či je momentálne na našom trhu niečo lepšie ako HD...

dnes sa dá v pohode kúpiť už za okolo 12000 a menej a za tú cenu máš kvalitný stroj na prácu aj zábavu..... ja ho plne doporučujem
BADMOPAR_ce4you (85)|20.8.2009 20:10
Uvítal bych možnost porovnat je mezi sebou a pak si jeden vybrat :yes: Jestli bych čekal na Leo,nemůže se mi stát,že pak už HDčko nebude k dispozici?
Zdenek Malinsky (9781)|20.8.2009 21:47
Minimálně bazarové HD určitě budou.

Zase dlouho nečekej, protože starší bude levnejší, ale nové sice lepší, ale dražší, tak počkáš, až to zlevní, ale to už se zase bude připravovat něco lepšejšího a novějšího a .......budeš jen čekat a nikdy si nic nekoupíš.
BADMOPAR_ce4you (85)|21.8.2009 11:22
A kdy asi bude Leo v prodeji?Tady na CE4you sem čet,že na vánoční trh.Ví už někdo něco bližšího?
jarous.f (4)|21.8.2009 11:53
Já bych se k tomu Leu s kapacitním displayem tak neupínal.
BADMOPAR_ce4you (85)|22.8.2009 16:38
Já nevim,ale ješte sem se nesetkal s tim,že by HTC uvedli na trh úplnou hovadinu :)
BADMOPAR_ce4you (85)|26.8.2009 12:56
..... ještě bych se rád zeptal ,jak je na tom HDčko s čitelností displeje na přímým slunci ?
mpis (120)|27.8.2009 13:59
Jako každý jiný stroj, špatně, s antireflexní folií je to nepatrně lepší,ale i tak je lepší jít do stínu.
BADMOPAR_ce4you (85)|30.8.2009 19:49
To je škoda :(( A jak na tom frčí navigace?Je nějakej program,kterej si výborně rozumí s HDčkem,nebo naopak ?A2DP taky bez problémů ?
orkim (10)|30.8.2009 20:28
nehnevaj sa na mňa, ale mám pocit, že ty si ho ani kúpiť nechceš...... lebo keby si chcel, tak všetky odpovede už máš dávno nájdené, nájdeš tu všetko na čo sa pýtaš...... nehovoriaco tom že recenzíí na nete je milión.....
BADMOPAR_ce4you (85)|30.8.2009 22:01
Taky sem si jich několik přečet,jenže všechno co sem našel byly recenze na novej HTC HD s předprodukční,nebo anglickou ROM a to pro mě nemá tu správnou výpovědní hodnotu.Ocenil bych,kdy někdo napsal odpověď typu "Jezdim s navigací XY v HDčku pravidelně z města A do města B,většinou mám sedum satelitů a ještě se mi nestalo,že by mi ve městě vypad signál a pod." A nebo " Naležato je ta a ta navigace nepoužitelná protože a protože " :cool:
orkim (10)|31.8.2009 08:06
ja používam Ndrive, Tom Tom a IGO a všetky 3 sú podla mňa v pohode, nemal som s nimi zatial žiadne problémy.....