Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

phoneAlarm

drazad (53)|17.8.2009 08:12
Dobrý den, chci se zeptat, jestli někdo používáte tento super program na HTC TP. Na mém předchozím PDA jsem ho používal a velice jsem si ho oblíbyl. Jenomže na TP mě při upozornění na SMS nebo na nějakou jinou událost neblikají led okolo středového tlačítka. Funguje to někomu? Případně co mám kde nastavit aby to fungovalo. Nějak se mi to nedaří a na netu jsem nikde okolo tohoto nic nenašel. A tak si myslím, že někde dělám chybu já. Nešlo mě to s původní ROM ani s jinou. Vyzkoušel jsem jich několik ale ani na jedné to nefunguje. Už jsem se tady v minulosti o tomto zmiňoval ale nikdo mě na to neodpověděl a tak prosím o prominutí, že se ptám znovu. Dík za odpověď
Radim_S (19)|17.8.2009 13:24
Ahoj tak jsou asi dvě možnosti, jedna z nich je ta, že to máš rozbitý :D myslím tu ledku a nebo se podívej v TP do Settings/Sound and notifications/Notifications a tam si najdi třeba Messaging: New text message a koukni jestli má zathlou volbu Flash light for a tam si nastav jak chceš aby ti to dlouho svítilo
drazad (53)|17.8.2009 13:31
To jo, LEDka svítí normálně ale když nahraju phoneAlarm tak přestane. Po odinstalovani phoneAlarmu zase funguje. Takže je to tím phoneAlarmem ale nemůžu na to přijít jak to nastavit. V notifikacích mám pořád nastavené, že má LED svítit
Radim_S (19)|17.8.2009 13:44
aha tak to je jasnej konflikt to asi bohužel ani nedohledáš
tomsoft (2734)|17.8.2009 17:06
Když si porovnáš verzi OS včteně buildu na sterém a na novém PDA, asi najdeš rozdíl. PhoneAlarm a podobné programy, bohužel ne zcela korektně fungují na novějších jádrech OS WM 6.x
drazad (53)|17.8.2009 22:17
Na starém PDA jsem měl WM5 a potom WM6.1 a vždy to fungovalo tak jak má. Na TP bylo původně 6.1 a teď mám WM6.5. Jenže na TP mě to nešlo nikdy ani s původní 6.1. Vždycky když nahraju novou ROM, tak to zkouším. Ale dnes jsem trochu pokročil. Když v Sounds & Notifications nastavím, že má LED blikat tak bliká ale pouze do softresetu nebo než spustím nastavení pA. Ten to zase nějak přenastaví. I když v pA nastavím že nemá nebo i má LED blikat tak to stejně potom je v systému vypnuté. Tak teda už nemám žádné nápady. On tento program nikdo z vás nepoužívá?
tomsoft (2734)|17.8.2009 22:46
Já ho zkoušel po přechodu z AUSU P535 na HDčko, ale protože v nových jádrech WM 6.1 a teď už 6.5, to nefungovalo správně, tak jsem před nějakou dobou přešel na G-Profil, který mi plně vyhovuje. Znám lidi co mají pA a jsou na tom stejně. Na Wm 6.1 se starším jádrem to funguje, ale už i na 6.1 s novějším jádrem to dělá bordel, na 6.5 je to stejné.
Bohužel, dokud autor pA neudělá nějakou nápravu, smůla :(
drazad (53)|18.8.2009 06:24
Tak to jste mě nepotěšil ale na druhou stranu alespoň vím, že to nefunguje i jiným a že to nastavením není. G-profile jsem taky zkoušel, ale moc se mi to nelíbilo. Ale je to z těh více programů na přepínání profilů a nastavení notifikací po pA asi nejlepší program.
Sako verife (476)|18.8.2009 22:35
ja zatim zadny problem s PA a 6,1 a 6,5 (tady si nejsem moc jistej) nemel.
Kokretni situaci se svetelnym oznamenim jsem netestoval, nepripadalo me to dulezity. Nicmene nyni jsem si to nastavil a budu testovat. Samozrejme ROM mam viz podpis, tedy ROMeOS2 v teto chvili ROMeOS2_ENG_21051_1982_290609_NOMANILA_LITE
Sako verife (476)|18.8.2009 22:38
Funguje naprosto bez problemu, nastaveni jsem provedl dle vyse uvedeneho postupu.
Pouzivam phoneAlarm.v2.15
drazad (53)|19.8.2009 06:14
Tak to jsem z toho teda jelen. Zkusím teda ještě tu 2.15 a uvidím. Pak by to znamenalo, že to dělá ROM
drazad (53)|19.8.2009 08:10
Tak jsem nahrál 2.15 a je to pořád stejné. Když LED zapnu v pA tak se to vypne v systémovém nastavení a nesvítí. Pokud LED vypnu nebo zapnu (je to jedno) v pA a zapnu v systému tak svítí. Bohužel to funguje pouze do softresetu. Vám to šlo i po nastavení jen v pA nebo jste to nastavoval i v systému? A co po resetu?
Sako verife (476)|19.8.2009 11:23
samozrejme me tykej, jsem zbytecne nervozni, kdyz me nekdo vyka, navic na netu....

Jak jsem ted zjisti,l tak po SR uz to neblika.

Nedochazi me ale, proc zrovna to blikani chces?
Je to kvuli neruseni okoli, kdyz mas mobila pred sebou?
Pouze vibrace taky rusi?
drazad (53)|19.8.2009 13:07
No chci to blikání proto, že si nastavuju opakování upozornění po pěti minutách a tak to kolikrát přeslechnu když nejsem zrovna u toho, no a to blikání je zhruba po 3 vteřinách. A tak když jdu kolem telefonu, ty tři vteřiny se vydržím dívat na telefon. A za další mám doma často zvonění i vybrace vypnuté protože tam máme miminko. No a to bych to už vůbec nevěděl, že něco přišlo. A naposledy, nemám rád, když něco nefunguje tak jak má a vím že to fungovalo :D
Sako verife (476)|19.8.2009 13:39
no taky nemam rad kdyz neco nefunguje, ale nevim jak tohle vyresit. A zbavovat se PA jen kvuli tomuhle je hloupost, prijit o jeho moznosti atd...
Jediny co poradim jsou vibrace a mekka podlozka pod pristrojem aby to nevydavalo zvuk jako treba o desku stolu.
drazad (53)|19.8.2009 14:00
Jasná věc, mě jen překvapuje, že s tím ještě nic neudělali. To vypadá, že s tím buď nikdo, mimo nás, nemá problém a nebo jim to nevadí jako tobě. Přitom v upřesňujícich volbách je položka, jestli se má dioda řídit systémovým nastavením a nebo to má nastavovat pA. A mají tam přímo napsáno, že pro Touch Pro (a ještě několik přístrojů) má být nastaveno řízení systémem. Tak proč by to tam jinak dávali, kdyby o tom problému nevěděli. Tak se budu muset naučít žít bez blikání a podle toho si jinak upravit profily. To nastavení upozorňování se zapisuje někde do registrů? Nic jsem tam nenašel, co by tomu mohlo odpovídat. Nebo kam se to ukládá? Dalo by se to třeba pomocí nějakého prográmku při restartu znovu nastavit. Asi blbost co? No ale kdyby přeci jenom někdo na nějaké řešení přišel tak ho prosím napište.
Jimm98y (237)|19.8.2009 19:31
Zajímavé, phoneAlarm používám na Touch Pro hned od začátku a to že nefungují LED notifikace jsem zjistil až po přečtení tohohle vlákna :D Každopádně problém se mne povedlo odstranit - mám zakoupenou verzi PRO (2.22). Jděte do nastavení phoneAlarm -> karta About -> klepněte na to modré tlačítko v dolním levém rohu, otevře se txt soubor s konfigurací - tam najděte řádek "'forceLED=0" a smažte znak ' na začátku. Potvrďte Done a proveďte softreset. LED notifikace pak po resetu u mne už fungují.
drazad (53)|19.8.2009 20:15
Týýý jooo. Opravdu funguje. O této volbě vím, psal o ní v minulém příspěvku. Měnil jsem to i na 1 i když psali, že má být 0. Ale že se má smazat před tím ' jsem opravdu nepochopil. A to je hned na začátku napsané, že se má smazat. Ale já si myslel, že když je to u všech voleb tak se spletli a mysleli " což mají jako poznámku. To jsem teda matlák. No člověk se má pořád co učit. Takže mockrát dík za vyřešení, jsem opravdu rád.
Dráček. (84)|14.10.2009 10:11
Ahoj, na phonealarm mám problem se ScreenLock. V nastavení/Profily/ třeba profil Práce/Zámek zařízení dám Neměnit, tak po potvrzení a znovu otevření se nastavení přepne na zámek zařízení. To mě nevyhovuje protože po každém zhasnutí displeje (i při hovoru) se Rafík zamkne. Při nastavení Zámek zařízení nebo phoneAlarmScreenLock toto zůstane i po uložení, ale zase se zařízení zamyká po každém zhasnutí displeje. Když nastavím Odemknout, tak při každé automatické změně profilu se zařízení automaticky odemyká i vpouzdře atd. Dělá to ještě někomu? V registrech mám AutoLock disabled.
Dík
adamis_ce4you (68)|14.10.2009 18:14
Přátelé, používám PA, ale tak 2x týdně mi zničehonic přestane zvonit, i když je zvonění nastavení. Už toho mám dost, PA asi poletí...
Sako verife (476)|14.10.2009 18:30
ja s PA zadny problemy nemam a nedam na nej dopustit. Ale kazdej potrebuje neco jineho, pripadne ma tu smulu ze se s necim nastaveni PA hada.