Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Při přetočení obrazovky vypadne do TouchFlo

Xfantasy (184)|12.8.2009 22:44
Zdravim.
S telefonem jsem spokojen.Stává se mi jedna nepříjemná věc, a to že někdy mi nejde správě otáčení obrazu,třeba u prohlížeče internetu,nebo fotografií.Když nechám otočit displej,vypadne to zpět do TouchFlo.Prohlížeč fotografií se pak už ani nedá zobrazit,okamžitě vypadne.Pomůže reset.U aplykací co neotáčí obrazovku se to neděje.
Dneska se mi stalo že to najednou zase šlo i bez resetu.Nevím která aplykace to může nabourat,ale stane se to i když žádnu nepouštím a tedy by neměla běžet ani v paměti.
Updatoval jsem si ROMku v domění že se problém vyřeší,ale nic.Zkoušel jsem pro paměť a TouchFlo měnit hodnoty v HDTweaku,bez zdárného výsledku.

Má ěkdo tip?nápad? Pomohla by neorig upravená ROMka?
Jinak aplykací moc nemám,ale nevím jestli by to některá mohla dělat když se nespouští.Problém je tedy sporadický a po delší době po restartu.
Aplykace:
ClockControl
DontSleep
GCzll
HDTweak
HyperGPS
MoorHuhn
Skype
TTCMD
iGO8


EDIT: pokud se chyba projeví,odstranim ji aplykací htcaddicts_cleanram tak to pak nějakou dobu funguje.Ta uvolní cca 9MB z paměti.Ale jinak zabráním paměti se chyba neprojevuje... správce píše zaplnění ram 59-67% a chyba se projeví až po nějaké době....

Xfantasy (184)|14.8.2009 22:55
Opravdu se nikomu nic podobného neděje?Někdy to funguje ikdyž je paměť zaplněná přes 75%,takže plnou pamětí to není.Ten softík na ramku občas nepomůže a vyřeší to až reset....
Xfantasy (184)|19.8.2009 10:33
Koukám že "okurková sezóna" je i tady.Snad se najde někdo kdo poradí.Láká mne vyzkoušet nějaká neofic ROM ale kdo ví jestli může pomoct.
Xfantasy (184)|20.8.2009 11:10
Tak jsem to nevydržel a naflešoval jinou ROMku,konkrétně X-Treme V8 a rovnou i nové radio 4.47.25.31
Trochu to tweaknul HD Tweakem a i HTC Tweak a zatím vše šlape bez chyby.Ale nechci křičet,flashnuto je to teprve 12 hodin....
htcjirka (1875)|23.8.2009 11:54
[quote=Xfantasy]Opravdu se nikomu nic podobného neděje?Někdy to funguje ikdyž je paměť zaplněná přes 75%,takže plnou pamětí to není.Ten softík na ramku občas nepomůže a vyřeší to až reset....[/quote]

Ne opravdu nedeje.Jedu na oficialni rom 1.43 a nemuzu si ji vynachvalit,nepotrebuje zadne hotfixy a vse slape na jednicku.

Xfantasy (184)|24.8.2009 07:06
Je to divné,sem tam se to děje i u nové ROMky,ale tam jen u Opery a jde najet zpět.Nevím čím to tedy je.Používám barevné a změněné ikony baterky a ostatních,tkaže i tady může bejt chyba.
htcjirka (1875)|24.8.2009 17:50
Tak pokud pouzivas barevne ikonky tak to se ani nedivim,tam je zajiste zakopany pes.
Xfantasy (184)|24.8.2009 22:32
No,jestli myslíš že by zde mohl bejt problém,zkusím se na to kouknout jestli to půjde odstranit.Těmi ikonama myslím baterii,signál,wifi,ASync,Gpes/Edge

Nemyslel jsem si že by to mohlo dělat problémy,když je to pouze změněná ikona graficky a doplněna barva.Právě že se mi problémi stávají i na optimalizované ROMce,když jsem v Opeře a otočím telefon pro přetočení.Někdy to vypúadne do TouchFlo,jindy zase do telefonu.Ale díky tomu že tahle ROMka přetáčí TouchFlo i telefon tak se kliknutím na operu znovu mohu vrátit na již přetočenou stránku.

Při prvotním testování jsem nahrával jen důležité programy a bylo to celkem v pohodě.Pak jsem doinstaloval i zmíněné ikony a zbytek.Ale zas tolik toho tam nemám a víceméně jsou to bezproblémové aplykace.Asi až na ty ikony.Ikdyž jsem na fóru odkud jsem stahoval neviděl negativní příspěvek.
htcjirka (1875)|25.8.2009 07:43
Na Touch HD prave po doinstalovani nekterych sad menicich ikony zpusobovali problemy nejen s operou.Zde to bude podobny pripad.
Xfantasy (184)|25.8.2009 10:20
No a to se mi tak líbily :D ,ale důležitější je bezproblémový chod.Každopádně jsem Udělal HR a nahrál jen pár důležitých programů,projel HDTWeakem a toť vše.Nemám tolik aplikací tak to není tak děsný.Uvidim jak se to bude chovat.

Jinak určitě děkuji za radu.Po poslednim HR kdy jsem testoval tři jiné ROMky jsem měl podezření a ikony,ale přece jen jsem si pořád zdůvodňoval to že to je jen ikona co nic nedělá,ale ona vlastně po řád něco dělá,pořád pracuje a mění zobrazení signálu,baterie a jiných.Jsem fakt zvědavej....
Xfantasy (184)|28.8.2009 22:30
Vypadá to že je to opravdu těmi ikonami. Už to běhá skoro pět dní bez potíží.Vynechal jsem pouze ony ikony a pak ještě TMC pro navigaci.Ale hádám to na ty ikony.

Děkuji za radu :yes: