Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Rada pro Diamonda

Serminator (49)|8.8.2009 11:47
zdravim. diamonda sice jeste nemam, ale ocekavam ho kazdym dnem a mam nejake otazky. da se sehnat original
baterie a vetsi kapacitou nez je 900mAh? diamonda budu pouzivat pro praci i zabavu a nerad bych, aby mi "chcipl"
treba uprostred dne. dale by me zajimalo, jaka ROM je podle vas nejodladenejsi (nejde mi o TF3D, nebudu ho vubec pouzivat,
zvikl jsem si na SPB Mobile Shell 3, pouzival jsem ho do ted na treu 750), jde mi hlavne, aby bylo dostatek pameti
na spousteni programu a nebylo nutne diamonda casto resetovat. a jeste by me zajimalo, jake "mouchy" diamond ma.
je mi jasne ze nic neni bez chyby.predem diky za odpovedi
WooZee (72)|20.8.2009 00:54
Baterie větší je, ale musíš k ní mít i větší kryt, myslím, že to nevypadá dobře, zvětší se tloušťka.. :-( TF3D je moc pěkkný, není důvod ho nepoužívat a na čištění RAM je aplikace CleanRAM..
Serminator (49)|20.8.2009 07:03
Diky za odpoved. Diamonda uz mam par dni doma. Jsem nadmiru spokojen. ROM jsem nahral Erziku 07full (pujdu dnes do 08) bez TF3D (je to zrout pameti, netvrdim ale, ze to neni hezke, ale jsem zvykly na SPB Mobile Shell z predhoziho PDA). Jen ta vydrz baterie. Budu asi muset koupit baterii s vetsi kapacitou, protoze ho jinak neuzivim, je to slusnej zrout energie. Ale jinak Diamond je super zarizeni.