Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

moje banka KB - jak rozchodit na Windows Mobile?

dokken_ce4you (4)|6.8.2009 21:27
Zdar lidi, prolez jsem toho hodne, ale nenasel.Nemate nekdo polopaticky postup jak rozchodit na WM, konkretne HTC Touch Elf internet banking od komercky? Pise mi to, ze nemam Javu, ok, ale kterou a jak na to? Omlouvam se, jestli se to tady uz resilo, ale nic jsem nenasel.Za kazde nasmerovani velmi dekuji.
Stheepan (194)|7.8.2009 09:42
Ahoj,
aplikace Mojebanka vyzaduje pro korektni funkcnost JVM (java virtual machine). Funkcni je v soucasne dobe pod JVM od SUN. Pod WM tuto sluzbu nezprovoznis, prave s ohledem na nekompatibilitu JVM. Na tomto zarizeni je vsak mozne od KB pouzivat aplikaci Mobilni banka, coz je samostatna aplikace, ktera se do telefonu nainstaluje. Pouziva take Javu, ale jiz komplatibinlni s kterou si komunikator poradi.
Stepan
macula_ce4you (691)|7.8.2009 10:17
AlešD (114)|7.8.2009 17:25
Na HTC Tuch HD jsem zprovoznil aplikaci MojeBanka až podle následujícího postupu:

Po obdržení SMS s adresou pro stahování je zapotřebí adresu pro stažení nakopírovat do paměti a v žádném případě nepouštět přímo ze SMS. Potom spustit IE a pastnout a sputit odkaz. Takže možná to bude pro ELFa dost podobné.

Důvod je ten, že přímé spuštění ze SMS aktivuje Operu a ta adresu s vygenerovaným kódem pro dané zařízení nějak zmrší ma stáhne se verze pro úplně jiný telefon.
Stheepan (194)|7.8.2009 21:18
to ALES D: pozor, zde se bavite ale o aplikaci MOBILNI BANKA, nikoli MOJEBANKA, Mojebanka na HTC nezprovoznite, MOBILNI BANKA ano..
AlešD (114)|8.8.2009 10:53
Sorry, nějak mi se ty pojmy pletou, Mobilní banka je to, samozřejmě
sinco_ce4you (229)|28.6.2010 10:50
Na HTC hermes jsem to rozjel a fungovalo to. Je potreba zkopirovat link do IE. A stahnout app pres nej. Ale co jsem ted koupil HTC Diamond2, tak se app nechova korektne. Je na leve strane, predtim byla v prostredku. A zadavani pinu a hesla nefunguje korektne. Asi je to rozlisenim 480*800. Jsem u teto banky 5 let. Za tu dobu nebyla schopna vyvinout aplikaci urcenou pro WM. A nebo je to tim ze neam zajem neco pro komunikatory udelat. Je moznost prejit k jine bance. Jen to neni jednoducha zalezitost. Takze to necham tak.
zivan (615)|28.6.2010 11:15
Prechod k jine bance neni tak slozity, hlavne kdyz v obou pouzivas IB :) Nahlasis v praci novy ucet, prepises trvale prikazy, SIPO. Inkasa nastavis i v nove bance a vsem inkasujicim reknes, aby si zacali strhavat penize z noveho uctu. Pockas mesic a zkontrolujes, ze to vsichni delaji a pak muzes stary ucet zrusit :)