Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Problém při spouštění IGO 8.0

memodes (4)|6.8.2009 18:26
Možná se tu něco podobného řešilo, ale bohužel nejsem schopen to najít... Proto prosím o shovívavost a radu. Nainstaloval jsem si IGO do telefonku a nestačil jsem se divit.. Navigace je sice funkční ale vidím jen 1/2 obrazovky... Ta nejde nijak posunout ani zmenšit... Přesto tlačítka, která vidím jsou funkční a můžu se tak dostat do dalšího nemu. Tady jsem to nafotil, tak jestli někdo bude znát radu, jak to "opravit" budu vděčen" Díky moc
http://img148.yfrog.com/i/igo.jpg/
tomsoft (2734)|6.8.2009 19:32
Promiň, ale otázky začínající "Možná se to tady už řešilo, ale nemůžu to najít .... " jsou velmi časté. Hledal jsi vůbec? Jestli ano, tak málo. :D :D
A co na to výrobce SW? Nebo jsi to sand někde stáhnul? Tak se zeptej tam.
Na Tvém zařízení IGO běhá bez problémů, takže je to jen otázka ci jsi kde nakopíroval. Hlavní je soubor SYS.TXT, který najdeš na SD kartě nebo v zařízení ve složce \Program Files\iGO8.
Co je v něm, igo načítá a podle toho se nastaví.
Tvlj dotaz, ale je drošku poloviční. Co přesně máš za verzi?
Co všechno je v SYS.TXT?
Použil jsi instalovanou verzi nebo to spouštíš z SD karty?
Už si moc nepamatuju iGO8.0, ale nevím jestli data.zip (taky na kartě) obsahuje složky "240_400" a "400_240". Pokud ne, tak máš smůlu, verze 8.0 Ti tam nepojede.
A ještě, ten obrázek co jsi někam uložil není vidět, rád bych ho viděl.
Tak co?
Fishmaker_ce4you (1)|7.8.2009 11:38
obrazek samozrejme funguje po zkopirovani a zadani do adresniho radku....jinak tady je pro jistotu ;)
memodes (4)|7.8.2009 11:58
Díky za reakci... Protože jsem laik a ne kompmág, tak budu přepisovat co jsem viděl...
Hledat jsem se snažil fakt důkladně a jestli jsem něco přehlédl, tak to je mi líto...
Co se týče toho jak jsem přišel k softíku, tak jsem ho dostal odněkud stáhnutej...
Sys.TXT mi zobrazuje toto: (folders)
app="sdcard%/igo8"
(interface)
maxzoom2d=6000000
show_exit=1
(rawdisplay)
driver=gdi
Verze na omnii mi ukazuje I900DXIA5
Instalaci IGO jsem spouštěl z karty...
Díky za snahu.... nápady jsou vítány :o)
tomsoft (2734)|7.8.2009 14:44
to: memodes
Zkus tohle zadat do SYS.TXT
[folders]
app="%SDCARD%/iGO8"

[device]
type="SGH-i900"
sdcard_dsk_num=4

[debug]
skip_eula=1
disable_outlookpoi=1

[interface]
maxzoom2d=6000000
show_exit=1
mapfontscale=160
vga=0

[rawdisplay]
highres=0

Než to poprvé spustíš s tímto SYS.TXT, tak smaž složku SAVE.
Svobi (16)|10.8.2009 15:37
Zdravim,

Aby fungovalo iGO8 na Omnii tak je potřeba upravenej soubor DATA.ZIP a BRANDING.ZIP na rozlišení omnie (400x240). Jak psal "tomsoft".

Zaslal sem ti SZ kde je popsaný postup a více info.

Jinak v SYS.TXT měl sem tohle a jelo to vpohodě (ale nemá to vliv na tvůj problém): - potřebuješ ty soubory.

[project]
name="igo8_pda"

[folders]
app="%SDCARD%/iGO8"

[interface]
maxzoom2d=6000000
show_exit=1

[rawdisplay]
driver=gdi

EDIT: upraveno - děkuji za upozornění
tomsoft (2734)|10.8.2009 16:14
[quote=Svobi]... je potřeba upravenej soubor DATA.ZIP a BRANDING.ZIP na rozlišení omnie (400x320)[/quote] Dovoluji si upravit ... ne 400x230 ale 400x240.
A ty soubory DATA.ZIP + BRANDING.ZIP (hledej i tady na foru jsou data.zip verze 10.b)

memodes (4)|11.8.2009 12:42
tak jsem zkusil přepsat ten SY.txt dopado to tak, že prográmek sice nabíhá, nabíhá, pak si vyberu zemi a hlas... Jenže nato mi to napíše, že nemám aktuální mapy a že mám kontaktovat prodejce a basta. Kousne se to a musím restartovat...
Ještě stáhnu ten data.zip a uvidíme, jestli to je to, co potřebuju... Zatím díky za rady a já dám vědět jak jsem dopadnul a jestli to konečně běhá. ach jo
tomsoft (2734)|11.8.2009 19:55
Program Ti už jede, jen nemáš mapy.
Normálně to na Omnii jede, takže je to jen v datech.
memodes (4)|17.8.2009 04:44
Chci vám poděkovat za pomoc a rady... Dostal jsem pár odkazů od Svobiho a stáhnul jsem si o něco novější verzi s novýma mapama a teď to běhá úplně super... Nicméně ještě jednou díky...
Tom2009 (15)|28.8.2009 16:18
Mohl by jsi mi prosim zaslat nejake podrobnejsi info, jak rozchodit IGO8 na me Omnii? Jsem uz z toho "jelen" - na SD karte mam v adresari "IGO8" oba pozadovane soubory - "branding.zip" a "data.zip", ve kterych je slozka s nazvem daneho rozliseni "400x240" - tyto soubory se maji rozbalit nebo maji zustat ve tvaru zip??? Kdyz spustim IGO8, je to podobne jako na obrazku viz vyse :(

EDIT:
Tak jsem zjistil, ze pokud si pred spustenim IGO8 zmenim orientaci displeje, je to v poradku - mam nastavenou automatickou rotaci (zap. senzor) a skoda, ze to nefunguje taky s IGO8 automaticky....nebo nekomu ano?