Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Jak jednoduse prepinat mezi spustenymi aplikacemi?

Orloj_ce4you (299)|26.7.2004 12:01
JSem PDA zacatecnik a jako dlouholety uzivatel MS operacnich systemu mi neni jasna jedna vec. Jak jednoduse prepinat mezi spustenymi aplikacemi na PPC (obdoba alt+tab na PC) a jak zpusobit jejich zavreni, kdyz po uzavreni krizkem v pravem rohu zustavaji stale spustene? (jde to urcite z menu, ale krizkem je to pohotovejsi) ?? Jde o zasadni problem kdy po nekolika hodinach prace zustava v pameti mnoho otevrenych programu a ja musim pomoci spravce vsechny zavrit - prijde mi to jako otravna a zbytecna prace.

HW: pocket loox 410 + MSI PC2PC BT adapter
RStein (2012)|26.7.2004 12:11
[QUOTE="Orloj"]JSem PDA zacatecnik a jako dlouholety uzivatel MS operacnich systemu mi neni jasna jedna vec. Jak jednoduse prepinat mezi spustenymi aplikacemi na PPC (obdoba alt+tab na PC) a jak zpusobit jejich zavreni, kdyz po uzavreni krizkem v pravem rohu zustavaji stale spustene? (jde to urcite z menu, ale krizkem je to pohotovejsi) ?? Jde o zasadni problem kdy po nekolika hodinach prace zustava v pameti mnoho otevrenych programu a ja musim pomoci spravce vsechny zavrit - prijde mi to jako otravna a zbytecna prace.

HW: pocket loox 410 + MSI PC2PC BT adapter[/QUOTE]

Utilit na prepinani aplikaci existuje mnoho. Mne se nejvice libi SPB Pocket PLUS 2.0, kde si muzete zvolit, co se bude dit po stisknuti tlacitka X. SPB Pocket Plus take umoznuji prepinat mezi aplikacemi, kdyz na tlacitku "X" podrzite stylus.

https://www.ce4you.cz/articles/detail.asp?a=90

BTW: Dle MS byste se nemel ukoncovanim aplikaci zabyvat, protoze WM2003 ridi jejich uzavirani dle aktualnic potreb operacniho systemu a dostupnych systemovych zdroju. :)
jerzy_ce4you (230)|26.7.2004 19:55
Ano, samozřejmě, neměli bychom se tím zabývat. A tak se tím zabýváme, aby to alespoň trochu fungovalo. Různých task managerů je přehršel, ale zkušenost je v tomto případě nepřenosná. Doporučuji jich pár vyzkoušet. Vyplatí se to.
Milan Švec (938)|26.7.2004 20:49
[QUOTE="Orloj"]...Jak jednoduse prepinat mezi spustenymi aplikacemi ... a jak zpusobit jejich zavreni...[/QUOTE]
Všechno řeší snadno, zdarma a česky osvědčený WisBar Advance, nyní ve verzi 1.3.2.2.
Další tady a tady.
Orloj_ce4you (299)|27.7.2004 19:25
diky moc za radu, uz sosam :-)