Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Blokace HW tlacitek hlasitosti

vsa_ce4you (46)|6.8.2009 10:10
Zdravim a mam otazku. Neni nejaka utilita ci jak v registru zakazat (premapovat do prazdna) ty dve bocni tlacitka na regulaci hlasitosti ? Proste, kdyz vemu HTC do ruky, treba ho zapnuty vyndavam z HF sady (zmakne to udelat i drzak HF sam), obcas tlacitka nechtene znacknu a ona se hlasitost snizi na minimum a pak se me nikdo pochopitelne nedovola..... Diky S2U2 jsem zamezil nechtenemu prijmuti /odmitnuti hovoru pri vyndavani z pouzdra, ale tohle bych jeste potreboval doresit. Nechapu, ze to nikomu jinemu nevadi. /Koukal jsem, ze HTC Diamond, ma tyto tlacitka tuzssi a vic zapustena/.
tomsoft (2734)|6.8.2009 11:35
Používám taky S2U2 a když je v pouzdře a někdo zvoní, tak to nechtěně nidky nezvednu, nestalo se mi to nikdy.
Nevím jestli to nějak půjde, ale zkus aplikaci AEButtons, kde namapuj ty dvě tl. do prázdna. Nezkoušel jsem, ale mohlo by to jít, nebo v jiném podobném SW na přemapování tlačítek. Nebo sundej zadní kryt a ....už nebou fungovat nikdy - ale to asi raději ne :) :D
gard_ce4you (73)|6.8.2009 22:34
Na zamykání kláves používám TouchLockPro. Má neskutečně možností na automatické zamykání/odemykání na základě vytažení stylusu, změny okolního osvětlení, použítí BT handsfree,....
Zdenek Malinsky (9781)|7.8.2009 12:57
Nevím jak na TP, ale na všech PDA, co jsem měl delší dobu, tak to boční tlačítko regulovalo pouze hlasitost sluchátka, jikoli hlasitost zvonění. Ale na TP je to možná jinak - nezkoušel jsem.
Jimm98y (237)|10.8.2009 13:42
Pokud někde najdeš první verzi Mobilnaut SYM, tak ta měla jako vedlejší efekt za následek právě nefunkčnost ovládání hlasitosti od HTC. Už bohužel nemám zdrojové kódy na první verzi a druhá verze má tento efekt již jen v režimu na šířku, takže hádám že ti to moc nepomůže.