Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC Touch Pro

storm92 (1)|4.8.2009 11:11
Ahoj,
mám problém. Před přibližně 6 měsíci jsem koupil HTC Touch Pro. Objevili se však některé věci, které mi vadí.

1) Velmi pomalá reakce displaye při otočení z vertikální do horizontální polohy.
2) Když je klávesnice zasunuta a já chci v adresáři kontaktů najít kontakt, který začíná například písmenem "v", klasicky stisknu 3x příslušné tlačítko na displayi. Zde nastane problém protože telefon registruje pouze první zmáčknutí a další již ne. Takže je nutné vysunout klávesnici a napsat to z klávesnice. Trochu "opruz", když ovládám telefon jednou rukou.
3) Z nějakého, mě neznámého, důvodu mi občas zmizí některé kontakty z adresáře. Nejsem šílenec ani nic podobně labilního - a přece mizí :-).

Řekl bych, že to bude softwarový problém. Sledoval jsem HotFixy na HTC.com, ale nic k mému problému, zde není. Myslíte, že to bude předmět reklamace nebo by stálo za pokus překopání firmwaru a flash? Setkal se někdo s podobnými problémy?

Díky za odpověď
NaTuRaL_ce4you (170)|4.8.2009 11:53
1. otaceni displaye, zalezi na tom co pouzivas - jestli je to manila tak je to spusobene ni - pokud pouzivas standartni today tak jeste zkus prez clear ram vycistit zarizeni
2. opet zalezi co pouzivas - ale standartne na pravy strane je sloupecek s abecedou tam staci stisknou prislusne pismenko a pak prez tlacitko sjet dolu a jses na pozadovanem kontaktu
3. zalezi jestli to s necim synchronizujes - outlook/exchange - podivej se jak se to ma synchronizovat * prepsat kontakty v zarizeni nebo v PC

kupa veci neni zde uvedeno jako ROM, interface ktery pouzivas , a zda synchronizujes