Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 25 z 25

Téma: Neoficialni testovaci ROM s WM6.1 k dispozici!

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Interwrite to opravdu nezlokalizuje , protože funguje jen na anglicých ROMkách. Ale možná za pár desítek let se toho dočkáme
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    May 2009

Ahoj, vím, že to do tohohle vlákna moc nepatří, ale možná, že i jo. Nedávno mi z ničehonic přestal reagovat display a ikdyž jsem dal jak soft reset tak hard reset problém se nevyřešil, zkoušel jsem i iPAQ214 rozmontovat a display vypojit, všechno jsem profouknul a řádně konektor zastrčil, ale problém přetrvává, dá se to vyřešit přeinstalováním ROM? A pokud ano odkázali by jste mě na nějaký postup jak to udělat? díky moc jsem zoufalejops:

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Pokud je zařízení v záruce, proč jsi ho nejdříve nezkusil reklamovat? Doufám, že jsi si při rozborce nepoškodil nějakou kontrolní "plombu"/samolepku.

Nováček
    Registrace
    May 2009

Tak nejsem uplnej idiot, kdyby bylo zařízení v záruce tak sem vůbec nepíšu a odnesu ho do servisu, ale v záruce už není proto to řeším tady

Nováček
    Registrace
    Jul 2010

Zdarec - koukam, ze tu uz dlouho nikdo neresil WM 6.5 - jak je na tom testovani?
    Porad pouzivam 6.0 c. - a premyslim o ubg.na 6.5 - ovsem nevim nevim _ musim rict, ze se svoji verzi nemam moc problemu _ tak se mi moc nechce ubg. na 6.5 a resit pak new trable :-)

Nováček
    Registrace
    Jun 2008

Na brighthandu sou ted naky novy WM 6.5.3 romky, co tam lidi pisou tak rozhodne ne bezchybny a jak sem koukal, je tam to osklivy novy menu, spis mam raci kdyz se to podoba nejvic puvodnim WM6. Taky sem koukal, ze nak zmizel puvodni thread o ROMkach, kde byly WM6.1. Ja stale jedu na WM6.0.

Nováček
    Registrace
    Jun 2008

Nováček
    Registrace
    Jun 2008

Jo a nezkousel nekdo poresit tu cestinu? Podporuje uz novej interwrite 10 WM6.5? Ja sem zkousel jen IW Keyboard 10 (kterej sem nasel jako CAB), sice se nainstaluje ale klavesnice zustala jen anglicka a byla naka pomrvena, pozadi bylo jakoby QVGA jen v hornim rohu pritom pismena rozlozeny normalne. Je este jina alternativa, jak aspon psat cesky? O preklad GUI mi nejde.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Já používám Language Extender, ale jestli podporuje něco novějšího než 6.0 netuším.

http://www.penreader.com/pocket-pc/czech/Language_Extender_Czech.html

A aktuální ROM Center na Brighthandu je teď tady:

http://forum.brighthand.com/hp-ipaq-210-enterprise-handheld/276979-new-rom-center.html

Sám jsem to zatím nezkoušel.

Nováček
    Registrace
    Jun 2008

Ja sem tam zkousel naky novejsi WM6.5 romky, ale vsude bylo to novy debilni rozhazeny startmenu a today bez hp pluginu. Pak sem zkousel este jednu ruskou WM6.1 (v anglictine) a ta vypadala docela pekne. Interwrite nelokalizoval myslim nic, ale bylo tam aspon prepinani klavesnic. A pak se mi rozesral displej, takze momentalne sem zkoncil...

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Testovací Windows 7 a připojení WM zařízení
    Od pepino34_ce4you v sekci Touch Pro
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 10-01-2009, 11:50
  2. Reakcí: 45
    Poslední příspěvek: 13-02-2007, 19:28
  3. Testovaci utilita pro N35
    Od ms_ce4you v sekci Acer
    Reakcí: 5