Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 12 PrvníPrvní 1234 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 167

Téma: HP iPAQ hx4700 - to nejlepší od HP

Nováček
    Registrace
    Apr 2008

Citace Původně odesláno od e.kocourek
    Nebyli nahodou pakardi prvni, kdo jog dial na PPC pouzil? Na Jornade 54x uz to kolecko bylo. Kolecko bylo fajn, ta "kolibka" (nebo co?) na HPJ 56x (misto kolecka) uz neni to prave. Ale porad lepsi nez nic.
    nevim, asi ano. ale u novych modelu je neuvadi. nejdriv jsem to daval za vinu dedictvi compaqu, ale ani v letosnich modelech nejsou :c( pritom je to vec, kterou jsem jako majitel palmIIIx kamosovi s prvnim modelem sony clie tezce zavidel. zkousel jsem i kolibatko na prvnim looxu, kolecko to neni, ale aspon neco.
    Odpovídat lze po přihlášení

brn brn je offline
    Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2004

Rekl bych, ze ta velikost tohohle zarizeni je plus. Ja bych mnohem radsi nez PPC mel nejake mini-tablet PC - a tohle je vpodstate ono.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Citace Původně odesláno od brn
    Rekl bych, ze ta velikost tohohle zarizeni je plus. Ja bych mnohem radsi nez PPC mel nejake mini-tablet PC - a tohle je vpodstate ono.
    Ale vzdy je to kompromis. Ja o tablet-PC take uvazuju, ale spise jako nahradu sveho notebooku, kterou budu tahat na jednani a prednasky. Na vetsinu veci mi bohate staci PDA - kdyz bude PDA vetsi, nebudu ho moci pouzivat na tolika mistech, kdyz tablet bude mensi, tak uz pro beznou praci (vyvoj, analyticke diagramy) bude nepouzitelny...

brn brn je offline
    Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2004

Na PDAFrance.com je uvedena predpokladana cena za hx4700 na 700 EUR.

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Citace Původně odesláno od brn
    Na PDAFrance.com je uvedena predpokladana cena za hx4700 na 700 EUR.
    ...coz je vzhledem k tomu, ze na HP.com by mela stat 650USD, docela dost...:

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2002

Nováček
    Registrace
    Jan 2004

Diky, Hombre, za upozorneni. Zajimave!
    Nevim, zda HP (nebo kdokoli jiny) zverejni nejake verohodne porovnani zivotnosti tohohle noveho vynalezu a "klasickeho" 4- nebo 5-smerneho ovladace. (Po pravde, treba u zivotnosti baterii maji "oficialni udaje" HP priblizne cenu papiru, na kterem jsou vytistene.)
    Zivotnost - to je to, na cem mi zalezi. Sice se pouzitim Navpointu setri obrazovka, ale na druhou stranu - dotykova obrazovka je to, co dela PDA PeDeAckem, ne? Pripadalo mi srandovni, kdyz ve flashovem demu po dlouhatanskem smidlani po Navpointu nakonec ruka musela sahnout nahoru na touchscreen a to nastaveni potvrdit.
    V mych dosavadnich aplikacich jsem takovehle smidlani kurzorem (viz ukazka Solitairu) nepodporoval a nejsem jeho priznivcem. To je to, cim se obrazovka (resp. ochranna folie) nejvic nici. A pritom to VUBEC NENI NUTNE! I ten Solitaire by se dal naprogramovat tak, aby stacilo klikat na urcita mista.

Treba se necha Navpointem inspirovat nejaky vyrobce SW (Mikrochrocht to URCITE nebude!) a upravi chovani touchscreenu a tlacitek tak, aby poskytovaly ty UZITECNE vlastnosti Navpointu (napr. viditelny a "riditelny" kurzor).

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2002

Taky mi nějak nedochází k čemu tam ten navpoint vlastně je, není to další úlet jako to snímání otisků, které bych považoval ještě za docela dobrý nápad?
    Pripadalo mi srandovni, kdyz ve flashovem demu po dlouhatanskem smidlani po Navpointu nakonec ruka musela sahnout nahoru na touchscreen a to nastaveni potvrdit. - ostatně tohle to naprosto potvrzuje

Nováček
    Registrace
    Sep 2003

Pripadalo mi srandovni, kdyz ve flashovem demu po dlouhatanskem smidlani po Navpointu nakonec ruka musela sahnout nahoru na touchscreen a to nastaveni potvrdit.
    Tak tam ruka musela sahnout potom, co z kurzoroveho modu prepla na navigacni, cili z Navpointu udelala klasicky "joy" a tim zrusila funkci kurzoru.

Registrace
    Aug 2000

Citace Původně odesláno od Martin Hanzal
    Taky mi nějak nedochází k čemu tam ten navpoint vlastně je, není to další úlet jako to snímání otisků, které bych považoval ještě za docela dobrý nápad?
    Ne, na snimani otisku to neni, na to celkem dostatecne stacila ta mala ploska na h5550.

Nováček
    Registrace
    Jan 2004

Citace Původně odesláno od Nukem
    Pripadalo mi srandovni, kdyz ve flashovem demu po dlouhatanskem smidlani po Navpointu nakonec ruka musela sahnout nahoru na touchscreen a to nastaveni potvrdit.
    Tak tam ruka musela sahnout potom, co z kurzoroveho modu prepla na navigacni, cili z Navpointu udelala klasicky "joy" a tim zrusila funkci kurzoru.
    Co jsem teda nepochopil? Predpokladam, ze bylo treba provest operaci "potvrzeni" (OK na touchscreen, Enter na klavesnici). A cozpak "klasicky joy" nema funkci Enter? Na moji HPJ568 je na to dokonce extra tlacitko pod joy, coz povazuju za dobre reseni.
    Nebo tu funkci Enter nema Navpoint v kurzorovem rezimu?

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2002

Citace Původně odesláno od Pavel Koza
    Ne, na snimani otisku to neni, na to celkem dostatecne stacila ta mala ploska na h5550.
    Pochopitelně vím jaký je rozdíl mezi navpointem a snímačem otisků, ale chtěl jsem položit rečnickou otázku "k čemu ten navpoint VŮBEC je?". PDA se totiž snažím, až na pár vyjímek, ovládat výhradně dotykovým perem. Že by budoucí majitelé 4700 byli pokusní králíci na otestování převratné novinky?

Registrace
    Aug 2000

Ja bych k te novince nebyl tak nepratelsky. Dosud se vsechna Pocket PC ovladaji perem proto, ze touchpad v nich jaksi chybel. Uznavam, ze kratkodoba osobni zkusenost me take nepresvedcila, ale to se pri skutecnem pouzivani muze zmenit. Na druhou stranu je otazka, jestli je vhodne podobne experimenty provadet na zarizeni, ktere ma byt vlajkovou lodi cele HP...

Nováček
    Registrace
    Jan 2004

... chtěl jsem položit rečnickou otázku "k čemu ten navpoint VŮBEC je?". PDA se totiž snažím, až na pár vyjímek, ovládat výhradně dotykovým perem. Že by budoucí majitelé 4700 byli pokusní králíci na otestování převratné novinky?
    Hrebik uhozen na hlavicku, rekl bych. Pokusní králíci!
    Kdyby se Navpoint osvedcil, asi by pak obrazovka nemusela byt dotykova a poridilo by se to cele levneji nez nase klasicka PDA.
    Takze by mohla vzniknout nova kategorie - vedle PDA typu PPC a handheld (s klavesnici jako HPJ7xx nebo Casio A23) jeste "Navpoint PDA". Schvalne kdo s tim prijde.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2003

Citace Původně odesláno od Pavel Koza
    Ja bych k te novince nebyl tak nepratelsky. Dosud se vsechna Pocket PC ovladaji perem proto, ze touchpad v nich jaksi chybel. Uznavam, ze kratkodoba osobni zkusenost me take nepresvedcila, ale to se pri skutecnem pouzivani muze zmenit. Na druhou stranu je otazka, jestli je vhodne podobne experimenty provadet na zarizeni, ktere ma byt vlajkovou lodi cele HP...
    Já nevím ... už jenom podle té flashové prezentaci - tohle by nebyl můj přítel. Je to stejný jako s NB - mají touchpad, ale člověk, když může, připojí si myš - u PDA zase vytáhneš stylus. PDA obecně jsou dost malý na to, aby člověk ještě jezdil prstem po "mini-plošce"...

Strana 2 z 12 PrvníPrvní 1234 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. iPAQ hx4700 buglist
    Od PavelR. v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 23-11-2004, 20:25
  2. iPAQ hx4700 & sw SPB Pocket Plus!
    Od JP_ce4you v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 18-10-2004, 12:23
  3. FS PL 720 nebo HP IPAQ hx4700