Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 12 12311 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 167

Téma: HP iPAQ hx4700 - to nejlepší od HP

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Teoreticky má iPAQ rx4700 nahradit dosud nejvýkonnější model iPAQ h5550. O tom, že se mu to podaří, asi není sporu. Stejně tak je nad slunce jasné, že toho nemají zase tak moc společného. iPAQ rx4700 vypadá úplně jinak, je rychlejší, má větší displej, místo joypadu má ve světě Pocket PC unikátní klasický touchpad a mimo to nabízí i velmi bohatou nabídku bonusových aplikací. Jinak řečeno - pokud toužíte mít za všech okolností jen to NEJ, tento iPAQ je jednou z mála možností.

Další informace hledejte zde.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Jan 2004

Ta cena - $ 650 - mi pripada docela primerena. To by bylo MENE nez 650 EUR a za tu cenu se kvalitni PDA prodavaji. Bluetooth a WiFi, dokonce 2 sloty pro pametove karty (konecne se HP v tomhle zlomili, myslim, ze absence slotu pro karty jim mohla ztracet zakazniky) - vynikajici vybavenost. Ale do urovne Looxe porad neco schazi - ten USB master!

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2003

Citace Původně odesláno od e.kocourek
    ...dokonce 2 sloty pro pametove karty (konecne se HP v tomhle zlomili, myslim, ze absence slotu pro karty jim mohla ztracet zakazniky) - vynikajici vybavenost.
    2 sloty použilo HP např. i u h2210... U tohoto zařízení by určitě zase tak moc absence 1slotu nevadila (většinou stačí SDIO - ovšem pro lidi co potřebujou 1GB paměti je 1slot opravdu málo )
    Ale do urovne Looxe porad neco schazi - ten USB master!
    Osobně nerozumím tomu, proč se USB master nestal už dávno standardem...

Nováček
    Registrace
    Jan 2004

Trosku off-topic:
    Citace Původně odesláno od eXEden
    pro lidi co potřebujou 1GB paměti je 1slot opravdu málo
    Mate pravdu s tou potrebou, ale myslim, ze problem je obecnejsi. Zda se mi, ze pametove karty se vyvijeji rychleji, nez je (fyzicka i moralni) zivotnost PDA. Priklad: staricky handheld Casio A23 nema temer zadnou interni pamet, ale protoze ma DVA sloty, fachci vesele i dnes - protoze v tech slotech jsou pametove karty, o kterych se v dobe jeho vzniku nikomu ani nezdalo.

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2002

Mohu být trošku kritickej?
    Drahá velká těžká mrcha bez foťáku s malou RAM pamětí, která bude žroutem baterky a na ten touchpad se dívám dost skepticky.

Ale líbí se mi display, 2 sloty a komunikační možnosti.

Nováček
    Registrace
    Jan 2004

Citace Původně odesláno od Martin Hanzal
    s malou RAM pamětí
    Ale treba na druhou stranu bude vyhodou ta velka flash pamet. Pro nektere aplikace urcite, mozna dokonce pro vetsinu.

Ale nevim, jak to bude s programy, ktere chrli velke mnozstvi pracovnich dat a pak je zase mazou a tak porad dokola - treba prekladace. Vyrobci o tom spise mlci, ale ta flash pamet ma prece omezeny pocet cyklu (omezenou zivotnost), ne? (Ja sam jsem jednou takhle odpalil HODNE velkou a hodne drahou CF kartu dosti rychle.)

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2003

Ta cena - $ 650 - mi pripada docela primerena. To by bylo MENE nez 650 EUR a za tu cenu se kvalitni PDA prodavaji.
    Jak je v Evrope "dobrym" zvykem, pri cene 650 USD to tu bude stat tak 800-900 euro a u nas tak kolem 30000 (

Nováček
    Registrace
    Apr 2008

jojo, taky mi vadi "jen" 64MiB RAM. pokud je paralelne otevrenych vic programu, tak pamet rychle mizi. a to nemluvim o narocich her (nebo takoveho PocketUAE :c). tady RAM nejde nicim nahradit.

USB master by byl taky fajn. moznost pripojit treba USB mass storage device (ctecky karet, externi HDD), nebo klavesnici/mys...

taky by me zajimalo, kdy HP pochopi, ze jog dial kolecko je fajn ovladaci prvek.

ale jinak se mi zarizenicko libi, zalezi na cene a dostupnosti v CR.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Citace Původně odesláno od johny
    Ta cena - $ 650 - mi pripada docela primerena. To by bylo MENE nez 650 EUR a za tu cenu se kvalitni PDA prodavaji.
    Jak je v Evrope "dobrym" zvykem, pri cene 650 USD to tu bude stat tak 800-900 euro a u nas tak kolem 30000 (
    Nevite nekdo, jak je to u HP s mezinarodni zarukou? koupit dnes veci v internetovem obchode neni problem, jen to vyrizovani reklamaci kdyby bylo lepsi

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Ta cena - $ 650 - mi pripada docela primerena. To by bylo MENE nez 650 EUR a za tu cenu se kvalitni PDA prodavaji. Bluetooth a WiFi, dokonce 2 sloty pro pametove karty (konecne se HP v tomhle zlomili, myslim, ze absence slotu pro karty jim mohla ztracet zakazniky) - vynikajici vybavenost. Ale do urovne Looxe porad neco schazi - ten USB master!
    MENE nez 650 EUR? Spis vice, dneska je dolar kolem 26 Kc a a Euro kolem 30.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2003

ad pamet: mozna, ze to bude zarizene jako u smartphonu, tedy ze se programy budou instalovat defaultne do file store a RAM bude slouzit pro beh programu a mala cast jako temp. Pak by nejakych 50 MB na beh programu melo bohate stacit

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2003

Citace Původně odesláno od RStein
    Takze to vychazi kolem 560 euro
    Ale tak to nebude

Nováček
    Registrace
    Jan 2004

Citace Původně odesláno od zipiik
    kdy HP pochopi, ze jog dial kolecko je fajn ovladaci prvek
    Nebyli nahodou pakardi prvni, kdo jog dial na PPC pouzil? Na Jornade 54x uz to kolecko bylo. Kolecko bylo fajn, ta "kolibka" (nebo co?) na HPJ 56x (misto kolecka) uz neni to prave. Ale porad lepsi nez nic.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Citace Původně odesláno od johny
    Citace Původně odesláno od RStein
    Takze to vychazi kolem 560 euro
    Ale tak to nebude
    Jo jo, asi uz jsem pretazenej Samozrejme Eur je mene, jak jste psal.

Strana 1 z 12 12311 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. iPAQ hx4700 buglist
    Od PavelR. v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 23-11-2004, 21:25
  2. iPAQ hx4700 & sw SPB Pocket Plus!
    Od JP_ce4you v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 18-10-2004, 13:23
  3. FS PL 720 nebo HP IPAQ hx4700