Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

i600 a CELLID na WM6 resp. GoogelMap MyLocation

AlienSmidy (109)|3.8.2009 12:42
Zdravím všechny!

Chtěl bych se Vás uživatelů WM6 a Samsungu i600, jestli používáte aplikaci pro zjišťování CELLID, nebo-li informace o BTS ve vašem mobilu. Potřeboval bych to s nějakou aplikací nebo patchem rozchodit, je na tom postaveno spousty dobrých aplikací, už v názvu zmíněná GoogleMap pro smartphone.
Pokoušel jsem se stáhnou i nějaké jiné aplikace, jako třeba CellPhoneSwitcher kde mi na aktivním vysílači nezobrazí vůbec nic.

Je to divné, když se dostanete do servis menu ( \windows\demomode.exe ) tak tam ty informace o bunce najdu i se sílou signálu.
Otázkou je, jetli to jen nepodporuje moje verze ROM nebo jestli je to obecný problém Samsungu.

Děkuji za jakékoliv zkušenosti.

=======================
Samsung i600, WM6, PDA ver. : i600XXGG2, Phone: i600XXGG2

Zdenek Malinsky (9781)|3.8.2009 12:55
Ta aplikace od Reného Steina by nešla použít?
AlienSmidy (109)|3.8.2009 13:30
.... netusím o jakou alikaci se jedna :-)
Zdenek Malinsky (9781)|3.8.2009 13:43
GSM Net Monitor, ale ta je určená jen pro Windows Mobile 5 Professional (zařízení s dotykovou obrazovkou) a vyšší, takže ti asi nepoběží.
AlienSmidy (109)|3.8.2009 14:20
Netmonitor je bohužel pro PocketPC a ne pro smartphone :-(
Mel jsem na mysli třeba neco jako je VirtualGPS, s WiFi mi to jde,ale kdyz jede jen telefon a GPRS/EDGE tak to píše hlášku: Cellular triangulation: device is not supported.
Je to škoda, dalo by se to použít s GoogleMap a mít alespoň někdy když sebou nemam GPS přibližnou polohu.
Byl bych rad, kdyby se našel někdo, kdo by tohle otestoval na svém telefonu i600, jeslti to není jen problém toho mého.
Díky.
Pavel Koza (4761)|3.8.2009 15:21
Zkusil bych zamerit svoji pozornost na nastaveni bezpecnostnich politik (je to pres registr, nevim z hlavy). Mam takovy pocit, ze jsem cetl, ze tato funkce zjisteni polohy je pro nektere hodnoty zabezpeceni zakazana... Je to nekde v registru klic Policies. Bude to chtit laborovat, ale podle me by to melo byt ono.
AlienSmidy (109)|4.8.2009 13:39
Mohl by si být prosím konkrétnější?
Tak nějak jsem tomu věnoval celé dva večery googlování ale nic jsem nenašel, a v těch registrech jak píšeš je toho docela hafec.
Díky moc.