Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

vymackane ovladani hlasitosti

frenkie71_ce4you (35)|2.8.2009 16:59
mam HDcko od vanoc a protoze pouzivam ovladani hlasitosti k aktivaci BT,wifi,atd... tak uz mam castym pouzivanim vydrolene gumove ctvercove krytky spinacu pod obalem.zatim jsem zajistil plisky pod nema lepici paskou ale spodni uz davno nefunkuje.obavam se ze nepujdou dost dobre vymenit.ma nekdo podobnou zkusenost,da se to opravit a hlavne uspel nekdo s reklamaci u sunnysoftu?
htcjirka (1875)|2.8.2009 17:02
Ano,tento pripad se uz vyskytnul,v tomto pripade bych se nebal a reklamoval bych.
Dr.Octopus (2)|15.8.2009 20:05
Jde to opravit výměnou flexi kabelu. Na záruku Vám to opraví.
frenkie71_ce4you (35)|22.8.2009 00:55
Diky za dobre zpravy,snad projde i to,ze mam HDcko prez pul roku a nekde jsem cetl o kratsi zaruce pro zbozi nakoupene na IČ.Take se me objevila olejova skvrna prez cely display.Myslim , ze se vypravim do Tabora osobne-nerad bych to nechal na interpretaci Sunnysoftu.Cekal jsem jen nez me dorazi MDA compact V /aliaz htc D2/,protoze mesic s nokii.....
BTW nenasel se nekdo,komu se podarilo flashnout zminene MDA c V od t-mobile??? asi ot maji nejak dobre zabezpeceny?!::!?:mad:
Zdenek Malinsky (9781)|22.8.2009 12:33
Ono se to sice každou chvíli mění, ale pokud to máš na IČ, tak je záruka snad jen půl roku.