Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Duplikace SD karty

libb (56)|2.8.2009 12:14
Když nechám přes noc SD kartu vytaženou z přístroje (třeba ji zapomeu v čtečce), ráno mám přístroji adresář "SD Card" a po vložení SD karty se objeví "SD Card 2"
Používám program SPB Backup, který pak hlásí, že záloha se nepovedla.

Asi se tomu nebude dát vyhnout, ale nevíte, kde se dá nastavit, kam směřuje SD karta, abych nemusel po takovém zapomenutí vždycky obnovovat celé zařízení?

HP 214, WM 6
Pavel Koza (4761)|2.8.2009 13:35
Nemá ten Spb Backup nějakou volbu pro otestování, jestli karta je nebo není? Používáte poslední verzi toho programu? Jen hádám, ale možná za to vytvoření virtuálního folderu SD Card může mít na svědomí právě Spb Backup, který nějakou zvláštní funkcí přistoupí ke kartě a systém si ji "vymyslí"... Když to automatické zálohování vypnete a vyndáte přes noc kartu, stane se ta chyba nebo ne?

A ještě jedna věc, nedá se ten "falešný" SD Card folder přejmenovat? Pokud ano, zkuste ho přejmenovat a pak udělejte SW reset.
libb (56)|2.8.2009 13:44
zapomněl jsem napsat, objevuje se tam Inbox.
Jinak asi jsem to vyřešil, stačí tu složku smazat a zasunout kartu, chytne se pod správnýcm názvem. Tohle mě samozřejmě napadlo asi vteřinu po odeslání dotazu :-)
Děkuji.
Pavel Koza (4761)|3.8.2009 12:30
Jestli je tam Inbox, tak to je jasne - mate v nastaveni posty nastavene, aby se prilohy ukladaly na kartu. Zkuste to odskrtnout a problem zmizi.