Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Upgrade z Touch Pro

kecinzer_ce4you (332)|31.7.2009 10:58
Přemýšlím o prodeji mého Raphaela a koupi Rhodium. Stále se ale nemůžu rozhodnout, zda to má smysl nebo nemá.
Chci se tedy zeptat zde, jaký na to máte názor. Tedy jaká jsou pro a proti atd.
Zdenek Malinsky (9781)|31.7.2009 12:07
TP2 má např. větší a lepší displej, lepší a lépe použitelnou klávesnici, lepší GPS, ale za vyšší cenu. Já osobně bych asi měnil.
p.a.Ť.o (69)|31.7.2009 14:54
já měl kdysi TP, a přes Kaisera jsem přešel na TP2. rozhodně nelituji, TP2 prostě nelze s TP srovnávat - za ten displej a použitelnou GPS to rozhodně stojí :yes:
trminek (88)|31.7.2009 16:06
Já bych měnil hned, ale fakt mě zklamala ta kvalita fotek.. Sice TP používám převážně k práci, ale sem tam něco vyfotím... Chci se zeptat na reálné zkušenosti... Opravdu je ten foťák v TP2 ještě horší než v TP? A myslíte si že je HW špatný nebo jde o SW problém, který by se časem mohl opravit?
Zdenek Malinsky (9781)|31.7.2009 17:17
ad foťák
Tím se Pavel v recenzí obou zařízení dost věnoval. Osobně si myslím, že je to buď špatné nebo hodně špatné. Kdo někdy fotil normálním fotoaparátem, tak by měl rychle zapomenou, že mobil, smart či PDA nějaký fotoaparát má a je lhostejno, zda je to fotomobil od Nokia, Notorola, SE nebo zařízení s jakýmkoli OS.
trminek (88)|31.7.2009 17:53
Já samozřejmě nečekám kvalitu fotek jak z "normálního" foťáku :-) Spíše jsem měl na mysli fotky alespoň v kvalitě Touch HD nebo Diamond 2. To by mi bohatě stačilo...
MAOrh (30)|1.8.2009 07:51
ty chceš aby ti 3 mpx fotil jako 5 mpx? pro nekoho je tento fotak dostacujici a pro nekoho zase nedostacujici. ja sebou vzdy nosim i kompakt od panasonicu takze s PDA udelam tak 5 fotek za rok. ale pro vyfoceni jizdinho radu nebo fotky pro MMS je to bohate dostacujici ;-)
kecinzer_ce4you (332)|1.8.2009 11:37
HW nároky si samozřejmě najít dokáži, jde mi hlavně o praktické zkušenosti.
Osobně třeba s GPS problémy nemám - mám security unlock a používám radio z Blackstone, které funguje perfektně. S fotkami TP jsem také velice spokojen.
Takže u mě by znamenal plus upgradu pouze větší displej. Naopak za mínus bych považoval ten foťák včetně absence blesku.

Navíc bych musel TP nějak dobře prodat, s čím jsou spojené velké starosti a počítám že bych musel do upgradu dát tak 4 - 5 tisící, protože pochybuji, že se TP prodá za 10 tisíc :).
A po těhle faktech se mi prostě nechce podstupovat taková procedura jen kvůli většímu displeji :).
TheMelin (1642)|1.8.2009 22:08
Já do upgradu nejdu. Chyběli by mi kurzorové klávesy pod displayem které dost využívám. A asi by mi vadila i ta větší velikost. Ale toť můj názor.
Sako verife (476)|2.8.2009 11:06
Ja do upgradu taky nejdu. Sice je lakave ze je vetsi displej, ale chybejici HW tlacitka, chybejici blesk, stejne GPS, udajne hure fotici, mensi vydrz nabiti baterie, me proste presvedcuji o tom ze prechod z TP na TP2 se nevyplati.
Samozrejme mam radio blackstone, jinou ROM (ROMeOS2) a myslim si ze vylepsenim dodavaneho softwaru (flashnuti atd) se vlastnosti TP zlepsi o hodne.

A kdyz si pomyslim za kolik by byl prodejny TP a kolik stoji TP2 tak je mi zle. Precijenom tolik penez nemam.

Zkratka a dobre, radsi si pockam na nejaky dalsi vyrobek HTC ktery bude mit lepsi HW parametry nez TP a TP2. Ze by TP3? :))
kecinzer_ce4you (332)|2.8.2009 14:29
Sako verife:
Naprosto souhlasím :).

Kdybych měl něco staršího než Raphael, tak bych asi vůbec neváhal. Ale rozdíly mezi Raphael a Rhodium prostě nejsou tak markantní, aby se za ty peníze upgrade vyplatil.