Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Problém s detaily kontaktu při použití SPB Mobile Shell

Repta_ce4you (0)|30.7.2009 00:28
Ahoj. Narazil jsem na jeden problém při zapnutém Mobile Shellu. Když stisknu levé tlačítko pro vyvolání hovorů, tak mi v následném seznamu nejdou otevřít detaily uživatele. Pokud je Mobile Shell vypnutý, detail kontaktu se zobrazí normálně. Dělá to ještě někomu a neměl by popřípadě někdo radu na vyřešení tohoto problému? (pokud ta rada nebude vypnutí Mobile Shellu :))
tonnyk_ce4you (18)|30.7.2009 10:13
Je rozdílné, kerá aplikace se po stisku onoho levého tlačítka spustí, který program obsluhuje telefonování. Nainstaloval jsem Resco Contact Manager, začal jsem mít podobné problémy. Při odinstalaci se bez vnějšího zásahu provedl hard reset (náhodou jsem hodinu před tím udělal zálohu!!!).
Nevím, co výše uvedené problémy způsobilo, a vůbec nechci tvrdit, že to způsobil Resco Contact Manager, který jsem používal s SPB MobShel3. S kterou aplikací pro telefonování a správu kontaktů máte dobré zkušenosti? Souvisí to i s jiným dotazem zde na fóru uvedeným, možnost používat Blacklist, při současném používání SPB MobShel3, který vlastní telefonování moc neupravuje. Obecně mám důvěru k programům SPB, ale SPB Phone Suite se mně zdá mírně "zastaralý".