Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Nefunkční display

Viktorcd (21)|29.7.2009 12:51
Ahoj všichni, mám problém- HD mi spadlo na zem,nic se nestalo vše bylo v pohodě,po 14 dnech mi přestal reagovat display,nejdřív byl nepřesný pak fungovala jen horni polovina a nakonec jsem musel primáčknout dolní pravý roh HD a ještě to chvíly reagovalo až se to bloklo úplně.
Potřeboval bych jakoukoli radu nebo názor ,mam ho pořád v záruce (ale po pádu jež zanechal stopy je to asi zbytečné) a používám ROM od DUTYho.
A jestli někdo máte ponětí kolik by stála nejlevnější oprava?. Díky za cokoli.
Zdenek Malinsky (9781)|29.7.2009 13:28
No, řešení je několik:
1. Zkusit záruční opravu, praskliny zaretušovat a doufat, že to projde (hlavně tam musíš mít oficiální ROM - pokud jsi flashoval).
2. Nechat si opravit v servisu a zaplatit si to.
3. Být hajzlík a prodat to přes bazar nebo nějaký aukční server a dělat, že to fungovalo a bylo v pořádku. (Tento případ se tu také několikrát stal, ale opačně).
4. Koupit stejný model s dobrým displejem (mrvý po flashování) a vyměnit si displej.
5. Koupit displej nebo jen dotykovku (záleží, co je poškozeno) a opět vyměnit sám.

Google funguje 24 hodin denně, 365 dní v roce. ;)
Viktorcd (21)|31.7.2009 10:08
Díky moc za odpověď,
-no prodávat ho nebudu,to nedělám
-záruka mě asi jen rozčílí, ale uvidím
-oprava v servisu s výměnou display ,prý lepší koupit rovnou nový-tak nic
-koupit mrtvý po flešování, to mě nenapadlo zkusím to
Jinak kdyby nahodou někdo věděl,pořád doufám že je to třeba nějaký vadný spoj,nebo tak něco.
Zdenek Malinsky (9781)|31.7.2009 10:26
...ale na cenu opravy/výměny se zeptej v servisu, za to nic nedáš. není to zrovna zadarmo, ale už to není cena skoro celého PDA.
Phil_ce4you (165)|12.5.2011 14:01
Shodou okolností se mi stal stejný problém.
V tuto chvíli je to už asi bezpředmětné, ale pro zajímavost zde uvedu, že jsem u zde uvedeného servisu poptal cenu opravy a bylo mi sděleno:

"na vašem telefonu bude potřeba vyměnit celý přední panel s LCD a dotykovým panelem. Cena za takovouto opravu se bude pohybovat okolo 4000Kč bez DPH a doba opravy okolo 5 dní od schválení cenové nabídky"

čili budu pořizovat jiný přístroj.
htcjirka (1875)|12.5.2011 22:07
Oprava se da poridit do 1200Kc,opravil jsem jich nespocet..
Phil_ce4you (165)|13.5.2011 06:09
Tak poptával jsem u zde uvedeného/doporučeného servisu...
Ale je dobře to vědět, sice už jsem si objednal jiné zařízení, ale je mi líto stávající hodit do koše. Takže by se oprava dala domluvit přímo s Tebou...?
Filip.
htcjirka (1875)|19.5.2011 06:45
Urcite me napis do emailu ci SZ.Hlavne vas s Touch HD je vas primo mraky.
Olorea_ce4you (1)|21.7.2011 21:50
Ahoj, taky mi prestala fungovat dotykovka, jinak displej zobrazuje bez problemu. Potrebovala bych poradit - je tohle ta spravna soucastka, kterou potrebuju? A dalsi vec - sama si to asi neopravim, ale kdyz sezenu nekoho zrucnejsiho, zvladne to bez predchozi zkusenosti s podobnymi opravami?
Diky za reakce
htcjirka (1875)|22.7.2011 21:28
Ano,je to ta soucastka..Chce to mit malinko zkusenosti s HTC,prtoze je vsechno lepene a chce to postupovat i opatrne.
Mogwai (1)|10.8.2011 18:05
Zdarec, je tady nekdo, kdo by mel HDcko rozebrany a dokazal by mi poradit s vymenou dotyku? Mam ho celej rozebranej, jen si nevim rady s tim, co presne od sebe odlepit. Diky.