Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 25 12311 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 374

Téma: Samsung Omnia II (I8000) – Dostupnost, zkušenosti, rady

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2005

Podle neověřených zpráv už jsou první kousky z Asie dokonce v ČR (samozřejmě neoficiální cestou). Pochlubíte se někdo prvními zkušenostmi:?:

Sám jsem značně zvědav a natěšen (ač milovník HTC a majitel TyTN II, pomalu uzrál čas na změnu). A tak jsem napsal na Samsung, jak je to se srpnovým/zářijovým termínem dostupnosti v ČR aktuálně: "Uvedení nových výrobků na český trh je plánován v příštích několika týdnech." Takže, snad ten srpen platí… )
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Nov 2006

ahoj,
    ano, prvni kousek Omnie II (nevim, zdali jsou v ČR dalsi kousky :-)) mam jiz cca tyden/ eBay, Singapur. Prvni uzivatelskou recenzi pripravuji na Smartmanii ve spolupraci s Jirkou Hrmou, bude tam co nevidet. Jen tak pro nalakani :-): ja jsem velmi spokojen.

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

To se divím, že ji už nemá dávno Losos :O

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2005

Až na lámanou italskou angličtinu poměrně zajímavé video

Nedočkavcům doporučuji.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2005

A dvě názorná videa (hardware a software) na the::unvired: 1) Samsung Omnia II – HW + 2) Samsung Omnia II – SW :yes:

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Citace Původně odesláno od Zdenek Malinsky
    A proc myslis ze ji nemam ?? To mi tak malo veris ? :-D

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2005

A odkud, opět eBay z Asie?
    Jaké jsou první poznatky, je to opravdu tak sexy, jak to vypadá? A co z hlediska práce..?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

No,nevim cemu se rika sexy u kusu spotrebniho hw takze neposlouzim :-D ... srovnani se nabizi s Touch HD , akorat ze pri srovnani mi nenapada nic s cim by HD melo navrch , da se rict ze dela vse co HD ale na rozdil od neho poradne :-D ... display je vynikajici , zvuky take , GPS jede bez nesmyslnych bugu ala Qualcom , vykon (video,prace s dokumenty atd.) bez kompromisu ..... v tomhle smeru bych srovnal s treba Asus P565 , del vse co ma - a to bez problemu a omezeni ..... zatim v pohode

Nováček
    Registrace
    Aug 2009

Ahojte, na http://pocketnow.com/review/samsung-omnia-ii-i8000-1 sa obajvila tato recenzia a co ma ozaj prekvapilo, ze Free Ram v tomto telefone bola asi len okolo 60 MB. Nezda sa Vam to malo? Narozdiel i8910 ma okolo 150 (Viem, ze to ma symbian a ten zere menej RAM). Rozhodujem sa medzi tymito a nvm ci sa oplati pockat. Predsa len by som radsej siel do WM 6.5. Ale ta mala dostupna RAM ma zere poriadne. :/

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

60Mb je vic nez muzes potrebovat , o tom ze by ti "chybela" nemuze byt rec .....

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2005

Tak toho bych se také neobával. Ale nikdy neříkej nikdy – už jsem viděl lidi se staršími Windows Mobile kousky, co vše rvali výhradně do operační paměti, místo na SDHC kartu. A byť instalovali zřídka, měli stále "plno" a nevěděli "proč", když mají tolik paměti…

Nováček
    Registrace
    Aug 2009

A páni, nvm sa dockat tej spomenutej recenzie.Vyckavam a dobre nespavam. fjUng

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od Losos
    Citace Původně odesláno od Zdenek Malinsky
    A proc myslis ze ji nemam ?? To mi tak malo veris ? :-D
    Že jsem si nevšiml tebou založeného vlákna k této cihle. Tak proto.

smazat

Nováček
    Registrace
    Oct 2006

Citace Původně odesláno od hewlett
    ahoj,
    ano, prvni kousek Omnie II (nevim, zdali jsou v ČR dalsi kousky :-)) mam jiz cca tyden/ eBay, Singapur. Prvni uzivatelskou recenzi pripravuji na Smartmanii ve spolupraci s Jirkou Hrmou, bude tam co nevidet. Jen tak pro nalakani :-): ja jsem velmi spokojen.
    Také se chystám zakoupit i8000, i když asi přejdu nakonec na Omnii B7610 pro. Jeden dotaz pls. Jaký to má kabel - je to podobně jako u HTC, tzn. nabíječka a datový + nabíjecí kabel s redukcí USB na MicroUSB? :?:

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2005

Tak podle několika zdrojů (samozřejmě spíše z kategorie neověřených) to skoro vypadá, že se různě po Evropě objeví Omnia II opravdu v srpnu (August). Namátkou viz odvolávka na prohlášení belgického Samsungu na http://www.samsung-phones.org/samsun...a-pro-in-july/:

"Samsung announced in Belgium, the Omnia II would be coming to the country in August for a suggested retail price of 549 euros (surely cheaper when on operations), while the OmniaPro make its debut in stores this July for a price from 499 euros.
    While only information came from that market, it is likely that most European countries have these new Omnia TouchWiz Interface 2.0 with a similar date. As for the operating system, it is safest to appear with Windows Mobile 6.1 and will receive the upgrade to 6.5 when it becomes available."

PS: Pokud přijde na trh dříve a s WinMobile 6.1, já se osobně nebudu zlobit (upgrade na 6.5 už oficiálně slíbili – a do té doby si stejně budou všichni hrát s TouchWizem).

EDIT: A zde inkriminovaná ofic. stránka (Samsung Holandsko/Belgie) s měsícem uvedení a cenou.

Strana 1 z 25 12311 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 509
    Poslední příspěvek: 07-01-2013, 17:57
  2. Samsung Omnia Pro B7610 - zkušenosti
    Od krabicka3_ce4you v sekci OmniaPRO B7610
    Reakcí: 23
    Poslední příspěvek: 19-05-2011, 14:36
  3. Reakcí: 779
    Poslední příspěvek: 26-02-2011, 21:31
  4. Samsung Omnia II (I8000) - jak na aplikace a nastaveni