Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 3 z 25 PrvníPrvní 1234513 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 31 až 45 z 374

Téma: Samsung Omnia II (I8000) – Dostupnost, zkušenosti, rady

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

OK :yes:

Budu muset dopsat "kuchařku pro tápající".
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Dulezita informace - hardreset :-)

na klavesnici namackat tento kod :
    *2767*3855#

a je to ..... :-)

Spousta uzitecnych info ZDE

Nasel jsem jednu neprijemnou vlastnost :-( pristroj odmita ulozit prilohy mailu na kartu .... nekdo nejaky napad ??????????????????

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2005

Pro úplnost, kdo minul, česká uživatelská recenze Omnie II na smartmanii (sám ji jdu teprve přelouskat):
    http://smartmania.mobilmania.cz/inde..._view&iden=198

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Podarilo se nekomu rozbehat TomToma ? Jde to snad nejak pres GPS Gate , ale tomu moc nehovim .... :-( Budu rad za navod , nechce se mi pouzivat Navigon nebo iGO ....

Co se tyce ukladani zprav a priloh na kartu .... vyresil jsem pres SKTools ...

Nováček
    Registrace
    Oct 2006

Tak TomToma jsem taky ještě nerozchodil, budu se muset podívat. Safra co je to za voly, když vědí, jaké problémy byly u Omnie a oni u Omnie 2 zase to samý! Jinak mi ještě vadí v základu nemožnost ukládat zprávy jako u HTC nebo Xperie formou chatu. :no:

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Pozor na PhoneAlarm , problem s vyzvanenim , je odstraneno v soucasne beta verzi
    2.23.build.375.beta

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2005

Nových zpráv o dostupnosti druhé Omnie v EU a u nás v ČR tedy opravdu zrovna dvakrát nepřibývá… ;(

EDIT: Tak přeci jen, Sunnysoft hlásí dostupnost na začátku září (za 14 390 Kč s DPH a dopravou zdarma).

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2005

Již jste někdo ze šťastných majitelů rozchodili navigaci souběžně s dobíjením v autě ze zapalování? Nemá Omnia II podobný problém s přehříváním a vypínáním se, jako starší Omnia? (Přiznám se, že pro mě věc zcela zásadní.)

Viz http://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=33009.

Nováček
    Registrace
    Oct 2006

Tak ještě jsem to nezkoušel, mám objednanou redukci z MiniUSB na MicroUSB, páč nabíječku mám původní. Ale přes kabel z PC to normálně nabíjí, tak snad ano. Jinak TT7 jsem rozchodil přes GPSGate, až jsem se lekl, jak rychle naskočil signál. Citlivost je děsivě úžasná, chytím signál i uprostřed místnosti - jen nechápu, proč to není HW ošetřeno. U Xperie takové opičárny nebyly třeba. .

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Problem s nabijenim nemela ani i780 a ani i900 , problem je v tom ze je nutno pouzivat kompatibilni , nejlepe originalni nabijecky ! Samsung ma pravdepodobne trochu jinak zapojene piny :-( Takze zapomente na nabijeni treba se zapalovace za pouziti redukce na USB + treba i originalni kabel , to same u cestovni 220V nabijecky s vystupem na USB + kabel . Do auta je potreba mit ORIGINALNI nabijecku vyslovene komaptibilni s i8000 , nestaci ani microUSB od Samsungu pro jine telefony . Alternativa jsou microUSB nabijecky od Nokie jak do auta tak do site (maji sice mensi nabijeci proud - 0,55A oproti originalu 0,7A , ale funguji dobre) Nejlepsi je bud objednat original na i8000 a nebo v krame vyzkouset zda to bezi ........

Rozchodil jste nekdo landscape u iGO ?????

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2005

@mike-biker a @Losos: Díky za postřeh k citlivosti a cenné rady nabíjení. Abychom na ně mysleli už při nákupu Omnie (u HTC nabíjím v autě přes klasický neznačkový USB káblík a redukci z USB v zapalování a až na vyšší zahřívání nebyl problém – tedy, závisí i na autě).

Nováček
    Registrace
    Oct 2006

Takže takto: U Omnie 2 i8000 je MicroUSB. V autě používám nabíječku do zapalovače od původního externího GPS - tedy neznačkovou NONAME s MiniUSB koncovkou. Tou běžně napájím Xperii s MiniUSB. Redukce na MicroUSB funguje též. Takže kdo má nabíječku s jakoukoli koncovkou, tak stačí redukce na MicroUSB. Jsou tam jen dva kábly - klasika černý + červený. Nic složitého. :yes:
    HTC používá svoje zbastelené PseudominiUSB, nevím - zda se na ně dá sehnat redukce, ale MiniUSB Female a MicroUSB Male je běžně k dostání.
    Třeba zde: http://www.mobily-navigace.cz.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Takze vyzkouseno ze redukce s miniusb na microusb s obycejneho miniusb kabelu funguje ?? To by bylo fajn ....

Nováček
    Registrace
    Oct 2006

Přesně tak, je to obyč dvoužilový kábl jen na napájení ext. navigace. Dokonce jsem to redukoval přes vícero redukcí: Z Female miniUSB na Male USB, pak z Female USB na Female MiniUSB a z miniUSB propojením na původní napájecí dvoužilový kábl, co byl ustřižen z UK neplatné nabíječky.

EDIT: Jinak mě zlobí v SMS a Emailech landscape režim. Mám totiž deaktivován TW2 a TW2 v Today. Používám klasický WM 6.1 Today a SPB Mobile Shell 3.0.1. :?: Z prostředí Samsung TW2 používám jen pár povedených věcí, jako kalendář atd. Už aby to někdo vykuchal a rozpitval.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Dobry,ale jeste nejsem spokojeny , nejsem si jisty zda jsi v realu rozbehnul redukci miniusb na mikrousb :-D tak aby to fungovalo na i8000ce :-)
    jo , jeste jedna vec ... neumis nebo nekdo jiny zlikvidovat ikonu gpsgate v tray ?? je tam uplne naprd a zabira zbytecne misto :-(

S landscape starosti nemam u niceho (krom iGO , kde je problem u programu jako takoveho) .. problem bude v tom notoricky znamem viru co jsi si tam nainstaloval :-)

Samsung udelatka jsem zlikvidoval uplne vsechna ......

Strana 3 z 25 PrvníPrvní 1234513 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 509
    Poslední příspěvek: 07-01-2013, 17:57
  2. Samsung Omnia Pro B7610 - zkušenosti
    Od krabicka3_ce4you v sekci OmniaPRO B7610
    Reakcí: 23
    Poslední příspěvek: 19-05-2011, 14:36
  3. Reakcí: 779
    Poslední příspěvek: 26-02-2011, 21:31
  4. Samsung Omnia II (I8000) - jak na aplikace a nastaveni