Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 25 PrvníPrvní 123412 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 374

Téma: Samsung Omnia II (I8000) – Dostupnost, zkušenosti, rady

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2005

Dle dalších zpráv plujících netem bude v Rakousku u operátorů (tuším min. u A1) dostupná Omnia II až v závěru září (!), pozdržena kvůli příchodu už s WinMobile 6.5. Hmm.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Oct 2006

Včera jsem zakoupil 2ks tohoto přístroje, rovněž přes ebay. Tak jsem zvědav na dodací lhůtu a snad rovněž přispěju svými postřehy. :bulb:

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2005

Tak gratukuji k odvaze a doufám, že se určitě pochlubíte!
    Sám nakupuji v Asii spíše drobnosti (dodací lhůta při poštovném zdarma do 14 dnů), ale na fórech si kupující komunikátorů chválí, že ty jim chodí během několika málo dnů (skoro to vypadá, že ze Singapuru je to k nám blíž než z českomoravské Horní Dolní). Snad vám budou stíhat celníci (známá to brzda zahraniční pošty do ČR).

PS: Nezapomeňte se pak pochlubit, u koho jste (na eBay?) nakupoval. Díky předem.

Nováček
    Registrace
    Oct 2006

No jsem zvědavý, zatím jsem měl zkušenosti s ebay výborné. Teď doufám, že to pošlou FedExem a bude to tu do 5ti dnů. Z Číny mi zboží chodí by UPC za 3 dny! :yes:

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2005

Mimochodem, neptal jste se na Samsungu, zda v ČR uznají případnou záruční opravu u takto zakoupeného stroje? (Z evropského trhu prý to většinou berou, ale Sinapur je Singapur…)
    Samozřejmě, nechci ani v nejmenším malovat čerta na zeď, spíše pro vaši jistotu (a informaci nám ostatním, podobně naladěným). :yes:

Nováček
    Registrace
    Oct 2006

Nemusím se ptát, samozřejmě i když je to oficiální výrobek Samsungu, tak mě pošlou do háje.:no: . Zákazník je na 1. místě, ale od konce.

EDIT: Tak odesláno 8.8., dodání 12.8. Celkem slušná rychlost - 3 pracovní dny. :yes:
    EDIT2: Aukce vyhrána 5.8. , zaplaceno 6.8. , odesláno 8.8. , dodáno 11.8. . Za 6 dní ze Singapuru. :yes: . Objednání a dodání HTC přes velkoobchod v CZ - 4 dny.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Dporučuji screen protector od Martina Fieldse , sedí jak prdel na hrnec a kvalitativně vypadá také velice dobře !

Nováček
    Registrace
    Oct 2006

Ano Martin Fields jsou spolu s Brando nejlepší folie na trhu. Ale mrkněte se i ZDE:

[url]http://www.mobilmania.cz/clanky/invisible-shield-osobni-strazce-vaseho-mobilu-video/sc-3-a-1123063/default.aspx[/url)

Nevím, proč mi nejdou HTML kódy? :?:

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Musíš použít místo tlačítka pro psaní tučného [img]/img/_icons/icon_button_bold.gif[/img] tlačítko toto [img]/img/_icons/icon_button_link.gif[/img]

Jinak Martin Fields dělá fólie, které se prodávají pod stejným názvem nebo pod značkou Brando.

Nováček
    Registrace
    Oct 2006

To jsem použil, nejsem blbej. Ale mám zakázaný HTML.
    . Takhle to dopadne!

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Citace Původně odesláno od mike-biker
    Ano Martin Fields jsou spolu s Brando nejlepší folie na trhu. Ale mrkněte se i ZDE:

[url]http://www.mobilmania.cz/clanky/invisible-shield-osobni-strazce-vaseho-mobilu-video/sc-3-a-1123063/default.aspx[/url)

Nevím, proč mi nejdou HTML kódy? :?:
    No,s invisible-shield nemyslim ze by to byla dobra volba pro dotykovy display .... za prve se mi nelibi ta folie jako takova , neni tak pekne cira jako treba Brando a nema ani antireflexni vlastnosti , proste je jen kryci , za druhe se na ni blbe pise stylusem .... no to je sice vse , ale staci to na to abych ji zaradil jako nepouzitelnou :-) Mozna neni od veci zkusit obalit telo do invisible a display ochranit Brandem nebo Fieldsem ... to asi neni hloupy napad - ale uskutecnit to pujde nejdrive az invisible vubec folii pro i8000 vyrobi (to same se tyka Branda , take jeste neni)

Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od mike-biker
    To jsem použil, nejsem blbej. Ale mám zakázaný HTML.
    . Takhle to dopadne!
    Opravdu? Takže ještě jednou a pomalu:
    1. klikneš na tlačítko [img]/img/_icons/icon_button_link.gif[/img]
    2. vyskočí na tebe malé okno, do kterého zadáš adresu, např. dopíšeš www.idnes.cz nebo zkopíruješ celou http://www.idnes.cz
    3. dáš OK
    4. objeví se toto (url=http://www.idnes.cz)|(/url) - v místě kde je | bude blikat kurzor a přesně tam napíšeš např. link nebo sem se podívej, znovu adresu atd. Pochopitelně místo ( a ) tam bude [ a ] ale ty zde z názorných důvodů nešly použít.

Nováček
    Registrace
    Oct 2006

Děkuji, ono je to totiž jinak než na jiných fórech. Zde nejsou povoleny HTML znaky, proto se to musí takhle blbuvzdrorně.:no:

Jinak je to takhle:

To tady nefunguje! (

http://www.seznam.cz

Registrace
    Mar 2004

Ono to totiž není phpBB, jako ve většině fór, ale vlastní výtvor. Takto je to uděláno úmyslně. A ještě dotaz na závěr - funguje ti to tedy tak jak jsem psal výše nebo ne?

Nováček
    Registrace
    Oct 2006

Jj, už jsem psal - Díky!. Funguje.
    Jinak už dorazil Smasung Omnia 2 i8000 ze Singapuru. :yes: Dodání od ukončení Aukce na ebay trvalo jen 6 dní!

V balení je: Mobil, baterka, pouzdro, Micro SD karta Samsung 1GB i s adaptérem na SD do PC, Stylus, CD, Záručák v EN, CD, Manuál, Kartička na navigaci NAVFone Plus, Datový kabel USB > MicroUSB a Nabíječka pro UK. Ta se dá hned vyhodit. .
    V mobilu jde pochopitelně nastavit i česká lokalizace, vč. kalendáře, jde vypnout celkem neplatná aplikace Cube a pochopitelně Touch Wizz.

Strana 2 z 25 PrvníPrvní 123412 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 509
    Poslední příspěvek: 07-01-2013, 17:57
  2. Samsung Omnia Pro B7610 - zkušenosti
    Od krabicka3_ce4you v sekci OmniaPRO B7610
    Reakcí: 23
    Poslední příspěvek: 19-05-2011, 14:36
  3. Reakcí: 779
    Poslední příspěvek: 26-02-2011, 21:31
  4. Samsung Omnia II (I8000) - jak na aplikace a nastaveni