Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 25 z 25 PrvníPrvní ... 15232425
Zobrazené výsledky: 361 až 374 z 374

Téma: Samsung Omnia II (I8000) – Dostupnost, zkušenosti, rady

Nováček
    Registrace
    Oct 2007

Vždy mi vadilo, když někdo reagoval na dotaz začátečníka, odpovědí typu "nejdřív hledej a pak se ptej". Nikdo učený přece z nebe nespadl... Ale na dotaz s poznámkou "nikde jsem to nenašel" bych v tomto případě nejraději odpověděl stejně. Ale protože mi je jasné, že sem dotazy posílají i lidi, kteří nemají čas hodiny ležet na fórech a taky by rádi svoje přístroje doladili, odpovím: stiskni najednou dlouze levé a pravé horní boční tlačítko a současně levé a pravé tlačítko vpředu dole (tedy čtyřmi prsty). Pak stiskni levé tlačítko vpředu (jako když chceš telefonovat), a je to....
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Aug 2007

Ďakujem. Pravda, čakal som že tak niekto zareaguje. Naozaj som to hľadal, tu na fóre som nič konkrétne nenašiel (znie to blbo ale keď som použil funkciu hľadať a zadal hard reset vo fóre s Omnia 2 tak nič nenašlo) Na googli som našiel len anglicky znejúci a chcel som si byť istý. Z toho čo si napísal som to ale vôbec nepochopil...
    Citace Původně odesláno od lunatic.george
    stiskni najednou dlouze levé a pravé horní boční tlačítko
    Tlačidlo na zvyšovanie hlasitosti a zamykacie tlačidlo?
    a současně levé a pravé tlačítko vpředu dole (tedy čtyřmi prsty).
    Zelený a červený telefón?
    Pak stiskni levé tlačítko vpředu (jako když chceš telefonovat), a je to....
    Zase zelené? Predtým všetky pustiť?

Nováček
    Registrace
    Oct 2007

HARD RESET
    zmáčknout a DRŽET najednou 4 tlačítka:
    - levé BOČNÍ nahoře (slouží pro přidání hlasitosti)
    - pravé BOČNÍ nahoře (slouží pro zhasnutí displeje)
    - levé PŘEDNÍ dole pod displejem ("zelený" telefon)
    - pravé PŘEDNÍ dole pod displejem ("červený" telefon)

Po chvilce se objeví hláška, zda chceš akci skutečně provést. Pokud ano, tlačítka pustíš a volbu potvrdíš stiskem "zeleného" tlačítka.

A nebo, pokud to jde a přístroj není "zamrzlý", jde použít vytočení kódu na klávesnici telefonu: *2767*3855#

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

Tak už mám skoro jasno,trošku mě teď nahlodal s výběrem Vodafone,že dal do nabídky HTC Legend,ale zase jsem se trošku díval na fóra a co mě nejvíc odrazuje je ten kapacitní display.Výdrž prý taky nic moc a to se i divím,protože je tam AMOLED display a to znamená dost velkou úsporu energie,ale navíc ten Android.....no nevím.Určitě každý operační systém má svoje pro a proti,možná někdy za dva roky půjdu do Androida,nebo zůstanu u Windowsu 7 (to už snad bude fachat jak by mělo,protože si myslím,že rok jim bude trvat než to pořádně doladí ),ale teď prostě preferuji Windows 6.5.Píšete tady o hard resetech,jak se dělají....co Vás k tomu dovedlo,udělat hard reset? A když jsme u toho na soft reset je tam taky nějáká kombinace,nebo jak jsem četl že je nějáký čudlík pod krytem baterie?(jestli jsem to vyčetl dobře ) Ještě by jste mi mohli říct,jak je to se zamrzáním přístroje,jestli je to tak nějak v normálu,nebo jestli je tam něco špatně.Jasně že hard reset jsem už musel taky dělat,ale těch dotazů "Jak se dělá hard reset" mi přijde že se objevuje dost často....tak jak se věci mají?Taky další lákadlo pro Omnii je,že cena šla dolů o 1000kč. A za ty prachy si můžu koupit třeba držák do auta a nabíječku. Taky by jste mohli napsat jaký držák používáte.Zatím díky za odpovědi.L.

Nováček
    Registrace
    Oct 2007

Víš co.....? Zapomeň na hard reset (ještě jsem ho nepoužil), zapomeň na Android a pořiď si Ominii II. Pak už budeš mít jen "starosti" jak ji vylepšit.

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

Vím..... už jsem si vybral. Půjdu do OMNIE II. Myslím že zítra mi má volat někdo z Vodafonu kvůli prodloužení smlouvy,tak uvidím jakou mi nabídnou cenovku a když se mi to nebude zdát,tak se budu cukat,ať ještě trochu sleví. To jediné mě může zabránit v tom abych ho měl do konce týdne doma. Určitě se potom ozvu a když si nebudu vědět rady,tak Vás poprosím o radu.... A co ten držák používáš nějáký? Díky L.
    A ty používáš ty fičurky od Samsungu (TouchWiz),nebo taky jedeš na nějákém SPB? A jak jsi na tom ty s RAM-kou? Díky za odpověď L.

Nováček
    Registrace
    May 2010

Zdravim, nevite nekdo jak vypnout touchwiz? volbu v nastaveni->obecna nastaveni->samsung touchwiz vubec nemam..:-/..proste a jednoduse jsem prolezl cely telefon a nikde nic:-/

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2008

Ahojte. Kedze pred cca 1 rokom mi ukradli PDA, teraz by som maximalne chcel zneprijemnit pripadnemu buducemu zlodejovi jeho radost z mojej novej Omnie.. : :
    Aku aplikaciu pouzivate na zabezpecenie a uplne zablokovanie Vasho milacika, ak by sa nedajboze zapacil nepovolanej osobe?
    Zatial ma napada Kaspersky mobile security, ktory ma aj "anti thief" mod. Pridajte prosim dalsie vase typy, nech viem po com sa mam poobzerat .
    Dakujem.

Nováček
    Registrace
    Jun 2010

Cau mobilidi
    uz nekdo poresil to nestastne ukoncovani spustenych aplikaci v multitasku?
    opravny patch pry je,ale nepodarilo se mi ho sehnat.
    dost mi to kazi radost z omnie...

Nováček
    Registrace
    Jun 2010

najdete to v zakladnim nastaveniolozky na obrazovce.

Nováček
    Registrace
    Jun 2010

...nastaveni-zabezpeceni-mobilni stopař

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2008

altagore - to uz mam, ale myslel som aplikaciu tretej strany

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2007

Citace Původně odesláno od altagore
    Cau mobilidi
    uz nekdo poresil to nestastne ukoncovani spustenych aplikaci v multitasku?
    opravny patch pry je,ale nepodarilo se mi ho sehnat.
    dost mi to kazi radost z omnie...
    http://uloz.to/4986932/autoclosepatch-1.1.cab

Nováček
    Registrace
    Jun 2010

no jo,zakladni nastaveni je asi jedna z prvnich veci,do kterych se clovek podiva.ze secure softu pouzivam jen kasperskeho firewall,jinak nic,takze nemam co doporucit.
    ale docela by mne zajimala moznost vyhledat pripadneho 'noveho majitele' na siti- treba podle ip adresy a trochu mu 'podkurit'.ale takove tema uz nejspis patri jinam...
    jo a dik! adminovi za link na 'protizaviraci' patch,ale uz to mam.k ranu uz sem to supnul do googlu a ten ho nasel tady-v jine casti fora... tak zas oklikou zpatky ;-) _aspon sem si pres noc leccos zajimavyho precet.
    je to v HKEY Lokal machine/software/microsoft shell/low mem/program mem -a tady zvysit hodnotu ze 17 na 96.(pouzil jsem na to mem maid) a hura,tasky drzi!
    chvala bohu za chytry lidi...

Strana 25 z 25 PrvníPrvní ... 15232425

Podobná témata

1. Reakcí: 509
    Poslední příspěvek: 07-01-2013, 17:57
  2. Samsung Omnia Pro B7610 - zkušenosti
    Od krabicka3_ce4you v sekci OmniaPRO B7610
    Reakcí: 23
    Poslední příspěvek: 19-05-2011, 14:36
  3. Reakcí: 779
    Poslední příspěvek: 26-02-2011, 21:31