Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 11 z 25 PrvníPrvní ... 91011121321 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 151 až 165 z 374

Téma: Samsung Omnia II (I8000) – Dostupnost, zkušenosti, rady

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2005

Tak fajn, stalo se, co jsem nechtěl: HTC (neoficiálně) představilo typ LEO (Touch HD 2) a teď aby člověk rozmýšlel znova, zda HTC konečně nedohnalo a nepředehnalo Samsung s Omnií II (např.: Snapdragon, signalizační dioda). Ono, mít podporu vývojářů okolo HTC není k zahození, že. Ale zase čekat někdy do konce roku a pak doufat, že HTC zde nebude zdržovat jako Samsung a nasadí rozumnou cenu, to taky není samo sebou.
    http://smartmania.mobilmania.cz/inde...ingle&ide=1228
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Aug 2009

Má někdo zkušenosti s tím FPSeCE teda na těch S3C6410 procesorech ?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2005

Samsung spustil nový obchod s aplikacemi pro WM (pro majitele Omnií): http://smartmania.mobilmania.cz/foru...118187#p118187.

PS: V ČR prý se prý letos nedočkáme… Ať si to nechají, kluci a holky. ;(

Nováček
    Registrace
    Mar 2006

I já zatím čekám na novou Omnii. Pět let používám různá zařízení od HTC - všeobecná a naprostá spokojenost. Těď třičtvrti roku používám model HD s SPB MShell 3. A tak, po zkušenostech majitelů první Omnie, mám z tohoto zařízení trochu strach. Cokoliv jsem vrazil do HD, to korektně fungovalo. Jak je to s iGO 8, jsou rozdíly mezi Omnií II a HD znatelné. Foťák a přehrávání videí mě nezajímá. PDA používám na maily a na internet převážně s miniOperou a na navigaci s iGO a TT7. Díky za odpověď. Jinak situace se mi komplikuje s představením nástupce HD, který asi bude před vánoci jasnou jedničkou.

Nováček
    Registrace
    Aug 2009

Pokud máš zařízení jenom pro ty činnosti, které jsi napsal tak nechápu proč kupovat něco nového, když jsi spokojený.

Nováček
    Registrace
    Mar 2006

Asi máš pravdu

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Nov 2006

Citace Původně odesláno od jiribar
    I já zatím čekám na novou Omnii. Pět let používám různá zařízení od HTC - všeobecná a naprostá spokojenost. Těď třičtvrti roku používám model HD s SPB MShell 3. A tak, po zkušenostech majitelů první Omnie, mám z tohoto zařízení trochu strach. Cokoliv jsem vrazil do HD, to korektně fungovalo. Jak je to s iGO 8, jsou rozdíly mezi Omnií II a HD znatelné. Foťák a přehrávání videí mě nezajímá. PDA používám na maily a na internet převážně s miniOperou a na navigaci s iGO a TT7. Díky za odpověď. Jinak situace se mi komplikuje s představením nástupce HD, který asi bude před vánoci jasnou jedničkou.
    Jenze nastupce HD bude pekne velka cihla:? Ja premyslim, ze po par letech bych od HTC presel zkusit jinou znacku. Mam Touch Pro a rozhoduji se zda Omnii Pro ci Omnii II ? Co myslite? Mel jsem moznost od bratra mit pujcenou Omnii HD, ale to je symbian a to nechci. Ale tyhle nove Samsungy me celkem uchvatily. zrejme by me po prechodu jen mrzela ztrata podpory XDA.

Nováček
    Registrace
    Sep 2009

Tak se konečně po omylu jménem eten x500+ poohlížím po něčem novým. Jak to tak čtu, tak je s omnií víc porblémů než jsem čekal. Asi bude trochu stupidní se ptát ve vláknu o omnii jestli brát právě ji (i8000) nebo htc touch pro 2. HTC má HW klávesnici a jak se tak zdá, tak i menší problémy se SW. Co se týče RAM, tak touch pro má asi o 25MB víc volný paměti než omnie, což nevím, jestli tohle nebude časem vadit. Omnie se mi ale líbí víc a taky líp fotí. Cena je skoro stejná, takže opravdu nevím do čeho jít. Doufám že mi nějak porádíte a pomůžete mi s rozhodnutím. HTC vidím spíš jako jistotu, protože jak to tady všechno čtu, tak mám celkem strach jít do omnie, kvůly problémům se SW což HTC nejspíš nemá.

Nováček
    Registrace
    Oct 2006

Njn. Já sám jsem příznivcem velkých displejů, ale 4,3" už je opravdu hodně moc. Mě Omnia 2 nádherně akorát padne do ruky a ještě k tomu mám mít HTC Leo jen 1.230mAh baterku, to je strašlivě málo.:no:

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2005

Také já po zkoumání HTC Leo nakonec přiznávám bez mučení, že zůstanu u čekání na Omnii II – ten Snapdragon za to nestojí a jinak je to opravdu cihla. Jen se modlím, aby komunita okolo Omnií s počátkem jejich prodeje v EU opravdu začala fungovat.

Nováček
    Registrace
    Oct 2006

No u první Omnie to tak moc nebylo. Je tu sice MoDaCo, ale na nějaké velké kuchtění ROM lze zatím zapomenout. Ale pokud se Omnia 2 s WM 6.5 uchytí - a já myslím že ano!, tak by se to mohlo rozběhnout. Zatím je pár věcí, které mi vadí. Nelze použít LED diody jako svítilnu - leda krkolomně přes *#0*# a zapnou "megacam". Další je chybějící integrace Touch Calendaru a Alarmu - ty Samsungů jsou docela FAJN dotykově uzpůsobeny, ale nejsou integrovány do Widliček a dále nejdou přes četné návody vypnout pouze ZVUKY odchozích SMS. Mě se dokonce ozývá zvuk po odeslání SMS 3x. 1x zvuk MMS (který je spřažený) a 2x zvuk SMS. Takže hezká diskotéka. A dvě věci, které schválně soudruzi z Koreje odmítli - stylus externí a úmyslná absence informační LED diody. Za to by někdo zasloužil nakopat do prdele!

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2005

K toliko diskutovaným diodám: Je opravdu nepochopitelné, že se na Omnii II nevlezly, ale jak tak sleduji parametry všech nových PDA komunikátorů, žádný není dokonalý. A co víc, i ty chystané (HTC Leo) vždy něco postrádají. Takže perfektní nebude asi nikdy nic. Možná by markeťáci HTC, Samsungu ad. měli častěji chodit do diskuzních fór. Ale všem se stejně nezavděčí (buďme rádi za povedený tandem OmniaPRO + Omnia II, který i zapřísáhlé milovníky HTC dokáže zviklat).

Osobně moc diody nepoužívám (nekoukám) ani na HTC TyTN II – když jdu od přístroje na chvíli, tak po návratu vidím stav hovorů/SMS (displej buď ještě lehce svítí, nebo v připojeném stavu vše zobrazí Spb Mobile Shell 3). A pak jsem taky zjitil, že stejně kontrolně Kaisera občas "zapínám", když neslyším vibraci v brašně apod. Jediné, kdy diodu využiji, je signalizace zapomenutého zapnutí Bluetooth či WiFi (které žerou baterku zbytečně). Takže, uvidím sám, až budu Omnii mít… (Pokud se toho dožiju. )

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Nestahujte brod, kalhoty jsou daleko. Oč je očekávání radostnější, o to může být skutečnost hořká. Po zkušenostech se novinkami a "novinkami" od LG, Samsungu, Toshiby, Sony Ericssonu a Acer/E-ten raději moc neočekávám. A HTC má za sebou navíc xda-developers, takže je to asi jako hrát tenis s Federerem

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Citace Původně odesláno od mike-biker
    No u první Omnie to tak moc nebylo. Je tu sice MoDaCo, ale na nějaké velké kuchtění ROM lze zatím zapomenout. Ale pokud se Omnia 2 s WM 6.5 uchytí - a já myslím že ano!, tak by se to mohlo rozběhnout. Zatím je pár věcí, které mi vadí. Nelze použít LED diody jako svítilnu - leda krkolomně přes *#0*# a zapnou "megacam". Další je chybějící integrace Touch Calendaru a Alarmu - ty Samsungů jsou docela FAJN dotykově uzpůsobeny, ale nejsou integrovány do Widliček a dále nejdou přes četné návody vypnout pouze ZVUKY odchozích SMS. Mě se dokonce ozývá zvuk po odeslání SMS 3x. 1x zvuk MMS (který je spřažený) a 2x zvuk SMS. Takže hezká diskotéka. A dvě věci, které schválně soudruzi z Koreje odmítli - stylus externí a úmyslná absence informační LED diody. Za to by někdo zasloužil nakopat do prdele!
    Na pouziti diody svitilny je tak jako u jinych zarizeni samozrejme externi program - zde SSBubleLevel - zaroven funguje jako vodovaha a meric intenzity osvetleni , zvuk odchozi SMS jsem jeste nesylysel , to same u MMS , jednou a dost :-D Spis to vidim na double nejakeho externiho programu ktery jsi si tam namontoval (co takhle virus od SPB ? :-)

Nováček
    Registrace
    Oct 2006

Spb mám, ale mám Xperii, kde mám téměř identické programy a tam to nedělá. Jediné, co jsem zde udělal je to, že jsem definovaný zvuk na alarm v budíku nahradil vlastním. Klasicky přejmenováním a přepsáním systémového. . Mě to jednou přehraje zvuk z MMS a pak 2x zvuk z SMS příchozí. Veškeré úpravy uváděné na fórech jsou nefunkční.: Potřebuji SMS notifikaci, ale jen jako text, že SMS byla doručena! Safra, copak toho chci od WM hodně? Na Xperii bez problémů. :yes: . Co se týká LED jako svítilny - doufám že někdo urobí něco jako HTorch - jedním stiskem rozsvítit, dalším zhasnout. A kdyby se to dalo namapovat na HW tlačítko...

Strana 11 z 25 PrvníPrvní ... 91011121321 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 509
    Poslední příspěvek: 07-01-2013, 17:57
  2. Samsung Omnia Pro B7610 - zkušenosti
    Od krabicka3_ce4you v sekci OmniaPRO B7610
    Reakcí: 23
    Poslední příspěvek: 19-05-2011, 14:36
  3. Reakcí: 779
    Poslední příspěvek: 26-02-2011, 21:31
  4. Samsung Omnia II (I8000) - jak na aplikace a nastaveni