Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 10 z 25 PrvníPrvní ... 8910111220 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 136 až 150 z 374

Téma: Samsung Omnia II (I8000) – Dostupnost, zkušenosti, rady

Nováček
    Registrace
    Nov 2006

Co pořád máta s prodejem Omnia2. Já ji koupil v mobilečku v PHA 27.8.09 za 12000Kč a je s 8G My Storage a jsem velmi spokojený. Sice jen Wm 6.1 , ale přechod na 6.5 je jen kosmetická záležitost.
    Jo a k aplikaci Torch. Rozeběhl ji někdo na Omnii2. Já né.
    A problém s dobíjením přes USB z PC a naopak z obyč USB dobíječky 12V/5V do zapalovače jsem vyřešil.
    Originál dobíječka 220V/microUSB má totiž propojeny do zkratu piny 2 a 3. Pin 1 je +5V a pin 5 je mínus dobíjení a pin 4 je nezapojen.
    Toto je důvod proč obyčejné dobíječky nefungují.
    Úprava spočívala ve zkratování středních pinu 2 a 3 na USB v dobíječce 12V/5V a už to dobíjí i na obyčejný kabel USB/microUSB dodávaný jako příslušenství pro propojení PC ActiveSync. Kabel je propojen na pinech USB-microUSB 1-1 2-2 3-3 4-5.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Aug 2009

KarelKr: Koupit sis jí mohl ale jedině z šedého dovozu.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2005

Přesně tak, oficiální dovoz do ČR zatím neexistuje, čeká se (zřejmě konečně již) na 6. října. Pokud máte jeden kousek v ruce, určitě nebyl určen pro prodej u nás, tak na něj buďte hodný (z diskuzí jsem zaznamenal několik nehezkých příběhů o těžké uplatnitelnosti reklamace u prodejců šedého dovozu – i to je důvod, proč jsem se rozhodl zatím neriskovat, reklamací mobilů /a to i zcela nových/ v mém okolí přibývá). Nicméně, podle všeho Samsung moc zmetků neplodí a to mu budiž přičteno k dobru…

Nováček
    Registrace
    Aug 2009

Zkoušel jste někdo na Omnii II fpsece? Nechcu aby to vyznělo, že si chci koupit přístroj kvůli paření, to určitě né, koupím si samsung B7610 (vím, že se bavíme o samsungu i8000) ať bude odpověď jakákoli, na takové věci mi moc nesejde. Jen by mě především pro porovnání zajímalo jaké fps jste naměřili v konkrétní hře. Stejně to tady umřelo tak alespoň nějaká diskuse by tady mohla být.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2005

No, ono to tu umřelo ve stejné chvíli, kdy se většina osazenstva odebrala debatovat ke konkurenci, že… ;-)

Nováček
    Registrace
    Aug 2009

No já prvně začal diskutovat na smartmanii a tam jsem viděl od tebe ten dokaz sem, tak jsem i tady zavítal ale na smartmanii je ta diskuse daleko živější okolo omnií a už jí tam má docela dost lidí.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2005

Jasně – nakonec, i já se tam občas mrknu, že. Zdejší diskuze má (mít) jednu velkou výhodu – nechodí sem lidé, kteří vůbec netuší, která bije, ale i přesto rádi vynášejí zásadní soudy. Nemám nic proti uživatelům, kteří s komunikátory začínají a chtějí se zeptat (sami jsme jednou začínali). Vadí mi ale nepoučitelní všeználkové, kteří střílejí nesmysly a matou všechny okolo.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Feb 2007

Zřejmě není o čem diskutovat, když zde nejsou nové poznatky.
    A teď trocha OT: U webu Smartmania jsem aplikoval zřejmě svůj vynález a dal jsem jí takzvaný "uživatelský" BAN. Vymazal jsem si tam účet a vydal si striktní zákaz návštěv.
    Je to samozřejmě nesmysl, ale dělá mi to nesmírně příjemně. Jejich fórum je skutečně neskutečně imbecilní...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Objevila se další ROM I8000XXIH5 , prvni zkoušky vypadají dobře , zdá se být svižnější nežli předchozí , GPS drží určitě lépe pozici , zatím žádná negativa .

Je o něco méně nenažraná nežli předchozí - úložná pamět má neco okolo 135Mb a programová cca 105Mb , to je slušný výsledek (tedy měřeno po vypnutí všech nesmyslů jako je touchwiz,widgety,Samsung-dialer atd .....)

Stále přetrvává ukládaní synchronizovaných mailů včetně příloh tvrdošíjně do hlavní paměti - takže stále - ručně přehodit v reg - či použít třeba SKTools

Nemáte někdo nápad jak Samsung - Touch kalendar - ustanovit jako defaultni - misto klasiky WM ?????? respektive vytvoreni noveho ukolu nebo udalosti ???
    Dikes !

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2005

Rádi bychom pomohli, ale to bychom museli mít Omnii II v ruce v hojnějším počtu.

Ticho ohledně oficiálního uvádění a dostupnosti Omnie II s oficiální evropskou zárukou (tj. nejen v ČR) už mě fakt štve – všichni hrají mrtvé brouky a přitom leze na povrch, že pokud by operátoři měli zájem (tak jako O2 s Omnií PRO na WinMobile 6.1), už jsme přístroj dávno mohli mít v rukou, a to "legálně"… Škoda, že O2 zvolilo jen verzi PRO. Bohužel, stále čekám na oficiální prodej – a osobně ještě navíc u operátora O2 (kde mohu využít výraznější firemní slevy).
    PS: Počítám, že za 14 dnů na dovolenou budu moci tahat zase leda starého bracha TyTN II, na jehož QVGA jsou mapy titěrné a dlouho nevydrží (baterie)…

Nováček
    Registrace
    May 2008

taky cekam a cekam .. Touch HD na reklamaci takze nemam nic a omnia v nedohlednu :/

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

ohledne prepsani klice na zmenu defaultniho nastaveni kalendare atd je urcite stejne u vsech zarizeni , 100% u vsech WM 6.1 , jen by se mel zmenit cilovy program - v tomhle pade Touch calendar ... nebo ne ??

Nováček
    Registrace
    May 2008

melo by, nekde na foru xda jsem to videl.

add: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=489139&highlight=default+calendar

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Diky,ale to je psane pro TF3D , to je neco jineho , ja potrebuju prepsat klasickou WM aplikaci , ne TF3D :-(

Nováček
    Registrace
    May 2008

a nenastavi to i windows defalut ?

Strana 10 z 25 PrvníPrvní ... 8910111220 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 509
    Poslední příspěvek: 07-01-2013, 17:57
  2. Samsung Omnia Pro B7610 - zkušenosti
    Od krabicka3_ce4you v sekci OmniaPRO B7610