Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Uprava ci vytvoreni vlastni ROMky .)

Richia (1)|26.7.2009 21:46
Ahoj vsem kucharum a kucharkam. Narazil jsem na pra problemy, kdyz jsem si chtel prehrad moji puvodni ROM novou, napr od Duffy. Pouziva nektere programy, ktere but nesnasim, nepouzivam ci ani nevim k cemu jsou a zapomnel na Ty co miliji :mad:

Pokusil jsem se najit navod a programy, ktere by mi umoznovali upravu ci vytvoreni vlastni ROMky. ohuzel jsem narazil na spoustu programu. Pokud se mi podarilo najit nejaky navod, byl strasiho data a nedal se pouzit ani jako vychozi bod. Pokud se mi podarilo narazit na neco pouzitelneho, napr. na XDA, bohuzel se mi nepodarilo najit ci stanout programy, ktere doporucovali. A pokud jsem prekonal tuto a dalsi problemy, tak se mi program zaseknul ci jeste lepe, nespustil. Zatim se mi podarilo objevit spoustu programu, ktere mi nefce a jsou pouze pod WINDOWS. Zatim nic pod Linux.

Mohl by mi nekdo poradit, jake programy + odkazy pod Windows&Linux? Take bych byl velmi rad, pokud by nekdo mohl poslat ci napsat, jake zakonitosti pri vytvareni ROMky dodrzet - jedna se o nastaveni&uprava registru. Treba takova malickost, jako je pri Hard Restart udelat automaticke nacteni seriovych klicu pro programy, ktere mam koupeny, aby se nemusely zadavat rucne, automaticky BackUp a podobne vychytavky. Proc to vsechno? Napr. Duffy zverejnuje cca kazdy mesic novou ROMku. A take napr. dochazi k vydavani novych aktualizaci, programu cca 2 mesice.

Jak jste spravne pochopili, jedna se mi o seriozni proniknuti do tohoto problemu.

Diky
Richard
Surgical (2364)|27.7.2009 07:59
Neznám žádnou ROMku od Duffyho, ba ani od Kačera Donalda či Kačera Skrblíka a od Mickey Mouseho už tuplem ne...
Nick onoho vývojáře jest nezkráceně DuttyThroy, zkráceně pak Dutty.

Zdenek Malinsky (9781)|27.7.2009 14:49
Myslíš tohoto pána?

lelouch (331)|27.7.2009 15:25
Takže milé děti, konec zábavy. Richia odpustí, ale tohle je zde tolikrát propírané téma (naposled zde) a tohle je tak nešťastný způsob (co takhle zkusit přímo kontaktovat lidi, kteří zde prezentují své ROM?), že tudy cesta opravdu nikam nepovede.

Končím, odtechnizovávám a přesouvám.