Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

hrozne pomalý MIA A702

kosTa_ce4you (19)|23.7.2009 22:19
zdravím

kamoš doniesol zariadenie po pádu (možno aj trocha vody) všetko funguje ako má, na zariadení nie je vidieť ani stopy po pádu ani po vode či vlhkosti.
Prvá ves čo som skúšal bol hard-reset no aj po je zariadenie stále veľmi pomalé, pri úvodnom nastavení s stylusom triafanie sa do krížika sa krížik trhane presunuje, aj keď sa mi zdá že po druhom HR akoby sa zariadenie zrýchlilo, reakcie sú pomalé aj na displayi - klikanie na aktívne miesta. Tj reakcia sys a PPC je kompletne pomalá.

Neviem ani určiť možnú závadu či sa jedná o HW (nepredpokladal by som veď zariadenie funguje - len pomaly) alebo SW ale v tom prípade by HR malo pomôcť nie ?

predom ďakujem za akékoľvek reakcie
Pavel Koza (4761)|24.7.2009 01:05
HW reset nikdy nic nezkazí. Také bych zkontroloval někde na webu Mia, jestli není k dispozici novější ROM. V každém případě se HW problém vyloučit nedá, že to pomalu funguje nic neznamená.
kosTa_ce4you (19)|24.7.2009 12:08
pod HW resetom myslíš HadrReset?
HR sa robí pridržaním zeleného vytáč. talčítkom pri zapínaní kým nezavibruje PPC. HW reset sa robý ako?

a bohužiaľ sa mi nedarí ani dopátrať posledného ROM na webu, ani na www.mio-tech.sk či www.mio-tech.com :(
Zdenek Malinsky (9781)|24.7.2009 13:12
HW reset = hardwareový reset alias hard reset

A pokud to po něm šlape všechno pomalu (i na prázdném PDA), bude to následek pádu a nějaká hw závada. Můžeš zkusit flashnout jinou ROM, ale obávám se, že to bude k ničemu.
kosTa_ce4you (19)|25.7.2009 00:20
takže otázka púšťať sa do flashu keď zariadenie je v takomto stave ? aj keď nie je veľmi použiteľná aspoň funguje, obávam sa že ak sa nevydarí flash bude úplne mimo

a prosím kde sa dostanem k potrebnému softu a ROMu k felsnuťiu?