Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: hrozne pomalý MIA A702

Nováček
    Registrace
    Jul 2009

zdravím

kamoš doniesol zariadenie po pádu (možno aj trocha vody) všetko funguje ako má, na zariadení nie je vidieť ani stopy po pádu ani po vode či vlhkosti.
    Prvá ves čo som skúšal bol hard-reset no aj po je zariadenie stále veľmi pomalé, pri úvodnom nastavení s stylusom triafanie sa do krížika sa krížik trhane presunuje, aj keď sa mi zdá že po druhom HR akoby sa zariadenie zrýchlilo, reakcie sú pomalé aj na displayi - klikanie na aktívne miesta. Tj reakcia sys a PPC je kompletne pomalá.

Neviem ani určiť možnú závadu či sa jedná o HW (nepredpokladal by som veď zariadenie funguje - len pomaly) alebo SW ale v tom prípade by HR malo pomôcť nie ?

predom ďakujem za akékoľvek reakcie
    Odpovídat lze po přihlášení

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

HW reset nikdy nic nezkazí. Také bych zkontroloval někde na webu Mia, jestli není k dispozici novější ROM. V každém případě se HW problém vyloučit nedá, že to pomalu funguje nic neznamená.

Nováček
    Registrace
    Jul 2009

pod HW resetom myslíš HadrReset?
    HR sa robí pridržaním zeleného vytáč. talčítkom pri zapínaní kým nezavibruje PPC. HW reset sa robý ako?

a bohužiaľ sa mi nedarí ani dopátrať posledného ROM na webu, ani na www.mio-tech.sk či www.mio-tech.com

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

HW reset = hardwareový reset alias hard reset

A pokud to po něm šlape všechno pomalu (i na prázdném PDA), bude to následek pádu a nějaká hw závada. Můžeš zkusit flashnout jinou ROM, ale obávám se, že to bude k ničemu.

Nováček
    Registrace
    Jul 2009

takže otázka púšťať sa do flashu keď zariadenie je v takomto stave ? aj keď nie je veľmi použiteľná aspoň funguje, obávam sa že ak sa nevydarí flash bude úplne mimo

a prosím kde sa dostanem k potrebnému softu a ROMu k felsnuťiu?

Podobná témata

1. Pomalý Diamond 2 i po HR
    Od jirabach v sekci Touch Diamond2
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 16-12-2009, 13:41
  2. Pomaly internet
    Od homfuc v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 22-03-2009, 20:53
  3. Mio A702
    Od lolofon_ce4you v sekci Mio