Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Auto Call Recorder + Xperia

Balu_CZ (7)|22.7.2009 18:38
Hola Xperia majitelé, mám podnětný dotaz, zda se už někomu povedlo rozchodit ACR - Auto Call Recorder. Irituje mě tento soft o to víc, že druhým se jej povedlo rozchodit na Xperii a mě ne a ne - sám mám originál CZ R3 007 Rom z XDA. proto prosím o zkušenosti v češtině, s jakými rom jede, a komu se podařilo nahrát hlas volaného. více viz http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=536472. Díky předem za zkušenosti..
htcjirka (1875)|22.7.2009 20:25
Jelikoz mam vlastni uvarenou rom,temer shodnou jako Touch Pro 2,autocall recorder je plne funkcni.
radospol (175)|23.7.2009 03:50
Mne funguje v pohode,ked je Enable. Mam najnovsiu ROM z XDA wm6.5 od mobilevu.

Čiko_ce4you (78)|23.7.2009 15:34
Je zajímavé, že na XDA se píše následující: Devices that only work one way: HTC XDA2, Xperia X1.
Tzn. zařízení, u kterých funguje nahrávání pouze jedním směrem. Teď jsem to zkoušel a druhou stranu to nenahrává. Zkoušeno s ROM: Touch-IT v10.2.
radospol (175)|23.7.2009 22:05
Je to tam napisane,ale men to nahrava komplet hovor,mna aj druhu stranu.

teraz ma napadlo,neznamena to ze to nahrava len odchadzajuce hovory? Prichodzie nenahrava? to som neskusal.
Balu_CZ (7)|15.8.2009 22:09
Prosím ty, kterým nahrávání funguje popis ROM, a přesný popis i softu (Resco AR, ACR,2_Way_Plus_InCall_Recording.cab) , nejlépe s odkazem a popisem nastavení v systému, aby Xperia nahrávala obě strany - mám teď nahranou Valkyrii 2.9 s Manillou a s Rescem v trialu mi to ZASE nahrává jen mne samotného. Pracuju v profesi, kdy je důležité si 3x po ukončení hovoru zkontrolovat co druhá strana říkala, díky předem..
mtauf (17)|5.10.2009 18:05
Nahrává ACR i radio? Nebo byste mi doporučili jiný SW?
Díky
tomsoft (2734)|6.10.2009 07:24
Já jsem si upravil instalační CAB od Vita a integroval jsem do něj to odemčení pro nahrávání druhé strany a funguje to bez problémů. Každý hovor se nahrává a to automaticky do MP3 na SD kartu.
Můžete vyzkoušet...
aenes (1)|14.10.2009 20:28
Tak sem vyzkoušel ten upravený CAB, ale zas nic -> můj hlas je nahraný výborně, druhou stranu neni vůbec na nahrávce slyšet... Už s tím zápasím docela dlouho -> zkoušel sem 2_way_calls, icr a nejrůznější další vychytávky z XDA, ale bohužel nic, ani když jsem postupoval podle docela nadějně vypadajícího návodu (nejprve jsem do Xperie dostal dialer z HTC HD Blackstone a pak teprve instaloval ICR), ale taky nic - jen mi v Xperii zůstal dialer z HTC Blackstone, ktereho se neda zbavit :-)

Zajimalo by mě -> Vám, kterým to funguje (někde jsem takové hlasy už viděl) -> napište jakou používáte ROM nebo podrobný postup jak se vám to podařilo.

Díky předem