Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Prepinani SW klavesnic

locomachine (51)|22.7.2009 10:56
Zdravím,
mam Rhodium druhý den(do ted jsem pouzival wm standard) a mam nasledujici problem: Nevim jak jsem si prepnul sw klavesnici na blockrecognizer(rozpoznavani psaneho textu) a nejsem schopen zpetne nastavit jinou klavesnici, i kdyz v nastaveni Interwrite mam vybranu jinou i v osobnim v klavesnici zadam tutez co v nastaveni Interwriteu stale se mi to v osobnim meni na blockrecognizer. Nevite take jak psat diakritiku na sw klavesnici? Diky za rady.
Prvni cast vyresena chaotickym prenastavovanim, druhy problem tedy jak psat s diakritikou alespon na sw klavesnici zustava.:)
Druhý problém vyřešen instalací lepší sw klávesnice. Toto možno zamknout a nejlépe smazat.:)



Vita_Megane (69)|23.7.2009 06:14
taky se mi to děje, nastavim Interwrite keyboard a po restartu je tam zas Block Recognizer
earted (2)|23.7.2009 09:00
když si otevřeš tu klávesnici cvakneš na tu šipku vedle CS (EN) dáš "další metody zadávání" a tam si vybereš jakou klávesnici chceš používat.
Vita_Megane (69)|23.7.2009 09:20
to ano, dám tam Interwrite keyboard ale po čase nebo restartu tam je zase zpátky block recognizer

edit:tak už sem na to asi přišel, nestačí si jen zvolit tou šipkou klávesnici ale ještě v možnostech interwrite ji přenastavit jako výchozí
NaTuRaL_ce4you (170)|23.7.2009 09:31
aby jste porad nemuseli prehazovat klavesnice po restratu zarizeni - staci pouzit [color=blue]SIP Shange[/color] staci kouknout na XDA a nebo stahnout primo od tud - kdo neni na XDA - naistalovat a nastavit nejaky parametr, kdy se to ma spoustet po startu systemu
lump_ce4you (19)|24.7.2009 14:11
Uz si nepamatuji jak, ale vim, ze tahle aplikace nejak zlobila, mozna to bylo v kombinaci s jinou aplikaci. Ja automaticke a hlavne nezadouci prepinani klavesnice po startu HTC TP2 vyresil smazanim polozky internat.lnk ve \Windows\StartUp\.
Jine zmeny chovani jsem si nevsimnul, klidne mne upozornete, pokud jsem to udelal spatne.