Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 17

Téma: Forum pro TD2

Nováček
    Registrace
    Oct 2007

Zdravím všechny,
    jsem majitelem TD2 a Samsung Omnia. A proto bych na vás měl jednu otázku.
    Jako majitel omnie jsem byl strašně moc nadšen z fora které kluci pro Omnii vytvořily a proto bych se chtěl zeptat jestli by se našli lidi co by šli do toho se mnou. Jsem ochoten zafinancovat nějaký ten hosting + doménu. Ale potřeboval bych pár zkušenějších uživatelů na vytvoření pořádného fóra pro TD2. Forum ce4you je supr, ale není zaměřeno na jeden konkrétní typ. Bohužel se docela dost ztrácím ve vytvořených tématech. Chtělo by to aby prostě TD2 mělo vlastní fórum s rozdělením na aplikace, hry, navigace, nastavení, úpravy atd. Pak když bych hledal nějakou aplikaci, tak bych kliknul na aplikace a nemusel bych je složitě hledat. Toto fórum by mohlo být i pro uživatele HTC touch Pro 2 a HD jelikož rozlišení máme stejné, a proto apikace atd. by měli být kompatibilní.

Pokud by se tento nápad teda někomu líbil tak by jsme se mohli do toho pustit.

Díky! MEXX
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob Avatar uživatele tomsoft
    Registrace
    Apr 2008

A to nemůžeš své plány uskutečnit tady? Co ti v tom brání?

Nováček
    Registrace
    Oct 2007

No tady asi ne, těžko tady udělám vlastní sekce s tématy. Nebo se pletu. Já nemám problém udělat fórum. Jen bych chtěl někoho dalšího do party.

Registrace
    Apr 2008

No ty ne, ale administrátor ano. Pokud by jsi mu napsal, můžeš třeba být i moderátor té sekce. Myslím, že je to o dohodě. Pokud by byl proti, pak je to jasné, ale nepřiapdá mi fér, shánět lidi do "konkurence" přímo tady.
    Myslím, že schopných lidí je tady dost, ale nemyslím si, že by chtěli nějak utíkat na nové, jiné fórum. Neber to prosím osobně :yes:

Nováček
    Registrace
    Oct 2007

Nemyslím, že je to zrovna konkurence, tady to fórum je obsáhle, přehledné ale pro vícero zařízení. A já bych chtěl, jen pro TD2. Píšu schválně do sekce diamond 2, protože čekám, že by tu mohli přijít lidi kteří si ho koupí a chtěli by se do toho projektu připojit. Jinak moje fórum určitě nebude konkurence pro tento web, hodně fór které znám z tohoto webu čerpá(samozřejmě to tam vždycky napíšou odkud čerpali).

Registrace
    Apr 2008

No nic, pro dnešek to balím
    Ale samozřejmě přeji hodně štěstí :yes: :yes: :yes:

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2004

Takže jestli tomu správně rozumím, tak lidi pak budou muset prohledávat více fór, protože něco bude tady, něco jinde...
    Tohle jsem už zažil v jiné oblasti. Lidi to akorát otráví.

Pokud máš nějaký nápad na lepší rozdělení diskuzí, kontaktuj zdejší správce a dohodněte se.

Nováček
    Registrace
    Oct 2007

No to právě nechci aby prohledávali více fór a hledali mezi nerozdělenými tématy. Proto chci udělat vlastní fórum pro majitele TD2, kde by se prostě napsalo vše do kategorií.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Dec 2008

Řekl bych, že nevýhod by bylo více než výhod. Přinejmenším proto, že značná část dotazů se i ve fóru TD2 dotýká obecných vlastností Windows Mobile (sítě, synchronizace, nastavení) a tam zdaleka vlastníkům TD2 neradí jenom vlastníci tohoto zařízení. Nemluvě o kupě duplicitní práce...

S vyhledáváním je pouze ta potíž, jak se zeptat správně. Právě proto zde vznikají tzv. sticky (zde označené jako Důležitá) témata, do kterých se vkládají všechny linky na podstatná témata/příspěvky týkající se toho-kterého zařízení. Základ pro TD2 zde už dokonce je.

Spíše bych doporučoval brigádu, aby majitelé TD2 po paměti/vyhledáním shromáždili všechna nejpodstatnější témata a pak vytvořili jeden dobře naformátovaných příspěvek (případně dva-tři), ktery pak kdokoliv z nás (admini, moderátoři) může přilepit na vrch fóra k zařízení co by extra téma (například Aplikace, Tweaks&Tips, Synchronizace, Sítě).

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2009

Já myslím, že to není špatný nápad. Nevím sice jestli je dobré tahat lidi na další fórum ( jako by jich nebylo dost už) ale např. tady v sekci Diamond 2 vytvořit krom obecné diskuze ještě specializovaná témata pro aplikace, hry, navigace a jejich nastavení. Tím nemyslím samozřejmě warez ale buďto free nebo s odkazy na offic. stranky. Nejlepší nebo nejzajímavější sw včetně jejich nastavení na daný model. To lidi naučí chodit na jedno místo pokud budou shánět nějakou aplikaci a právě nemusí procházet všechna fóra a složitě hledat.
    Pokud nebude mexxik007 ani moderátoři a tvůrci proti rád se zapojím.

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Ještě se nad tím zamyslím, teď přes prázdniny je na to čas. Mít samostatný web pro TD2 samozřejmě řeší hlavní problém obecného fóra, kterým je duplicita témat a výběr vhodného (lépe řečeno nejvhodnějšího) fóra. Ale zase čtenáře omezuje jinak. Ideální řešení neexistuje, vždy je nutné nějakých kompromisů.

Pokud jde o dělení fór na ce4you, moderátoři i já jsme otevřeni návrhům a tipům na vylepšení. Kupříkladu ve světle tohoto příspěvku mě napadlo, že by nemuselo být zlé dělit fórum o aplikacích a hrách podle rozlišení displeje. Pak je zde sice riziko duplicitních témat, ale z principu se o úplnou duplicitu nejedná, protože především u her se od sebe mohou jednotlivé verze dost lišit. Co vy na to?

Registrace
    Apr 2008

Ale to už tady všechno je, stačí hledat a pokud není, tak se zeptat.
    Citace Původně odesláno od lelouch
    Spíše bych doporučoval brigádu, aby majitelé TD2 po paměti/vyhledáním shromáždili všechna nejpodstatnější témata
    Ano s tím souhlasím, ale je to utopie :O
    Citace Původně odesláno od foreveryone
    To lidi naučí chodit na jedno místo
    Věř, že nenaučí. Osobně nejsem proti ničemu a nikumu, ale aby to nebyla zbytečná práce.

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Iniciativě se meze nekladou. Myšlénka je to hezká i když trochu jako divadlo v Liberci. Akorát k tomu nesmíš pouštět lidi, tím by se vše pokazilo. Kromě pár tweeků a úprav v registrech a témátek je drtivá většina stejná jako v ostatatních HTC Touch zařízeních, takže žádné další aplikace, hry, navigace jen a pouze pro D2 nejsou a nebudou. A. dle plánu, kdo např. určí, které aplikace jsou právě pro tento model nejlepší? Něco tam napíšete, pár pochlebovačů vás bude nebetyčně chválit a naopak zase další část napíše, že jste banda cenzura, že jim to nejde.

Prostě kdo umí trošku číst, občas i přemýšlí a není extra pohodlný, ten si najde a vyhledá sám, a některým lidem se nezavděčíš, ani kdybys jim do PDA flashnul nejlepší vyladěnou ROM a nainstaloval mraky placeného softu a to vše zcela zdarma. :?

Nováček
    Registrace
    Oct 2007

Citace Původně odesláno od Pavel Koza
    Pokud jde o dělení fór na ce4you, moderátoři i já jsme otevřeni návrhům a tipům na vylepšení. Kupříkladu ve světle tohoto příspěvku mě napadlo, že by nemuselo být zlé dělit fórum o aplikacích a hrách podle rozlišení displeje. Pak je zde sice riziko duplicitních témat, ale z principu se o úplnou duplicitu nejedná, protože především u her se od sebe mohou jednotlivé verze dost lišit. Co vy na to?
    Mě se tento nápad líbí, jako kdyby bylo rady fórum pro TD2 rozděleno do více kategorií alespoň 3(aplikace, hry, nastavení reg. a tipy & triky) Tak by to bylo už přehlednější. Mi tady nejvíce vadí to že se to tu všechno motá dohromady. Jako lidi co tu chodí skoro denně se tu vyznají a nemají s tím problém ale stále přibývají nový lidé a Ty to tu určitě mate. Jinak já bych bez tohoto fóra byl ztracený už při mojem prvním zařízení s WM(Asus MyPal 639) jsem to tady hojně využíval!!!

Občasný diskutér Avatar uživatele Koumes_ce4you
    Registrace
    May 2008

Může tento topic někdo z adminů šoupnout do pokecu?!
    Důvod 1. :nováček,který nečte,nehledá a "nemá čas nad triviálnostmi" trávit čtením a hledáním pár dnů,týdnů atd. zde nenajde nic,jen spoustu OT!!!:
    To samé na SM!!!:
    Sory za OT,ale nehodlam číst,co mi nic nedá.:
    To je fše a dost OT prosím :-)

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Fórum o online službách?
    Od lelouch v sekci Provoz FÓRA
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 13-12-2008, 13:03
  2. Fajn forum jen co je pravda
    Od luka.m v sekci Provoz FÓRA