Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Odinstalace Shape IM+

tonnyk_ce4you (18)|20.7.2009 12:24
Dobrý den, chtěl jsem vyzkoušet na telefonu HTC TP2 aplikaci pro ICQ - Shaep IM+. Nainstaloval jsem zkušební verzi a teď se jí nemůžu zbavit. Při pokusu o odinstalování se zobrazí text, že se odinstalovává, neděje se však nic, mobil musím restartovat. Pokusil jsem se aplikaci odstranit manuálně, smazal věškeré záznamy, týkající se tohoto programu ze všech míst, kde o nich byla zmínka, včetně registrů, po restartu ve složce "Odebrat programy" položky Shape Services IM+ stále vidím, dokonce 2x. Můžete prosím poradit, jak se této aplikace zbavit? Existuje program, který zjistí špatné odinstalace a provede patřičné opravy? Hard reset si nechávám až jako poslední možnost. Děkuji.
Zdenek Malinsky (9781)|20.7.2009 12:50
Mozna je to jen zastupce - .lnk staci to smazat ve slozce windows / start menu / programs
tonnyk_ce4you (18)|20.7.2009 13:28
Bohužel, zástupci tam nebyli. Smazal jsem i instalační informace ze složky Windows/Appmgr/* a v okně "Ubrat programy" to trčí pořád.:((
Zdenek Malinsky (9781)|20.7.2009 13:36
jeste koukni do slozky start up ale pokud to nedela nejaky problem a je opravdu fyzicky pryc, asi je zbytecne se tim trapit

muzes to zkusit znovu nainstalovat a pak dalsi pokus s odinstalovanim
tonnyk_ce4you (18)|20.7.2009 13:48
Při pokusu o instalaci už to zřejmě narazí na nějaký problém, protože zahlásí, že provede odinstalaci... a jsem zpět na počátku - nic se neděje, odinstalace někde stojí třeba i 8-10 minut, do doby, než opět provedu restart.
Mashe (622)|20.7.2009 14:10
zkus Pocket Mechanic, to by mel zvladnout ...
tonnyk_ce4you (18)|20.7.2009 14:15
:yes: Zkusil jsem SK Tools a zdá se, že se odinstalace konečně podařila. Díky za pomoc, téma snad může být uzavřeno jako vyřešené.
Zdenek Malinsky (9781)|20.7.2009 22:03
Už nebyl čas (práce v práci), takže jsem nestihl napsat, ať zkusíš trial SK Tools nebo Pocket Mechanic a jak koukám, tak to pomohlo.

Tady na přání lock