Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Blikání LED změškané události

jirabach (28)|19.7.2009 20:56
D2 mám měsíc a stále mě potvora něčím překvapuje. Pokud se nemýlím, když je telefon vypnutý a někdo mi zavolá, bude blikat Ledka, abych i na vypnutém telefonu viděl, "že se něco stalo". Nyní mi to nebliká - je to porucha, nebo jsem to někde vypnul ?
Předpokládám, že pokud se to "udělal samo" poradíte Hard reset ?
tomsoft (2734)|19.7.2009 21:03
Jo, Hard Reset :)
Nebo...
se podívej do nastavení zvuků a upozornění....
START - NASTAVENÍ - ZVUKY A UPOZORNĚNÍ - záložka UPOZORNĚNÍ.
Možná to bude lepší než HR.

Nebo ještě můžeš zkusil lépe hledat na fóru
00328008_01_qlZw.jpg
Zdenek Malinsky (9781)|19.7.2009 21:53
...a pokud by tě toto neuspokojilo, můžeš vyzkoušet Dont Forget z Hujeroic zahrádky.
jirabach (28)|20.7.2009 06:46
Už to mám díky.
Já vám zároveň vysvětlím, proč jsem se ptal.
Jednak na místě, kde jsem to měl nastavené jsem prostě nerozkliknul roletku "Událost" a proto jsem to neviděl. Viděl jsem pouze Událost:Příchozí hovor

PS. Telefon jsem si nadělil k 50tinám a prvních 14 dnů jsem myslel, že ho zahodím. Dnes jsem rád že ho mám, ale stejně mě některé věci štvou. Zkusím se ještě na ně taky zeptat.

1.
Baterka je na zhruba den, což mi přijde málo. Ne že bych to nepřežil většinou jsem po cestách a přikrmuju jí v autě, nebo v noci. Je to normální ?
2.
Pokud chci přijmout hovor posunutím jezdce, nepovedlo se mi snad ani jednou, prostě nereaguje. Přijímám tedy tlačítkem.
Stejně tak když už je hovor přijatý a chci odkrýt tlačítka posunutím dolu (např. zapnout hlasitý hovor) podaří se to jednou za 20 pokusů.

Jinde se mi to na telefonu nestává, pouze při těchto "akcích"

A abych vysvětlil tu zmínku o HR. Po přečtení recenze o IW od Sunysoftu jsem nenašel celoobrazovkovou klávesnici-prostě tam nebyla. Volal jsem na technickou podporu SS a tam mi ochotný technik řekl, že to spolu projdeme a nastavíme. Krok po kroku jsme to spolu dělali a světe div se, nebyla tam. Soft reset a online s ním znovu a stále tam nebyla. Nabídl mi tedy HR

A poslední zmínka - denně brouzdám a nic jiného než pda servery nečtu, přečetl jsem snad stovky stránek na mnoha serverech. Pokud mi ale najde Hledání výsledek v stovkách odkazů, najít je to takřka nemožné.

Díky
Zdenek Malinsky (9781)|20.7.2009 22:27
Mohl jsi přijít na sraz link, od toho tu jsou.

1. Záleží, co s tím děláš. Nejvíc žere baterku Wi-Fi, podsvícení displeje, zapnuté skype, pobyt v místě se slabým signálem GSM a push mail synchronizace s exchange serverem.

jirabach (28)|21.7.2009 06:40
Wifi pouštím jen doma
Push mám po 6 hodinách gmail a gcalendar
skype (zatím) nepoužívám
podsvícení se mi automaticky sníží po 10s i když tam dám cokoliv

budu si muset na to asi zvyknout, no v civilizaci to není až takový problém
díky

Necituj předchozí příspěvek. Zbatečná citace smazána.
Zdenek Malinsky (9781)|21.7.2009 09:18
Ale když na PDA pracuješ, tak podsvícení svítí. Spousta lidí stále srovnává s mobily, které mají displej čtvrtinový a třebas s polovičním rozlišením. Prostě D2 jako komunikátor je stále spíše PDA s GSM částí, než klasický mobil. Také pořád běží OS a může běžet i spousta aplikací, které jsi si tam doinstaloval, záleží i na ROM atp. Prostě bych řekl, že výdrž 24 hodin je dostačující. Mě se povedlo vybít D1 běhěm necelých 3 hodin :D

Push po 6 hodinách snad ani není push. Akorát máš starý zprávy. :D lol



zikumndl (15)|14.1.2010 14:46
zdravím, já taky problém s tou diodou bliká mi pouze 5 min a když ji chci dát aby blikala déle nemuzu to rolovací okno vůbec otevrit je takové šedé a na nic nereaguje, nevíte co s tím dík
schimi (65)|14.1.2010 15:47
Pokud nelze nastavit čas LED upomínky delší jak 5 min, nainstalujte následující fix. Ten zpřístupní vaše nyní šedé položky a lze nastavit i možnost "trvale", kdy LED bude blikat do té doby, než událost zkvitujete (zobrazením nepřijatého hovoru apod.)
zikumndl (15)|15.1.2010 10:07
mam to supe, dik mooc :yes: :yes: :yes:
Brunoos_ce4you (20)|13.2.2010 19:07
Tak ja nevim - i po naistalovani fixu mi neodšedla položýka "Blikat". Anebo neumim aktivovat ten fix. Musí se po nainstalovani fix nejak aktivovat - pokud ano tak kde.
děkuji
prokji (199)|15.2.2010 09:57
Pokud máš WM 6.5 /fix je určen pro ně - v 6.1 to fungovalo správně/, jdi : Nastavení-Zvuk-upřesnit-karta Upozornění- z roletky vybrat Pošta:nová textová zpráva/nebo tak nějak/ a nastav dobu blikání. Totéž pro zmeškané příchozí hovory a jiné události /s výjimkou např. MMS , ale tu stejně máš avízovanou SMSkou.../-vyzkoušej...
Brunoos_ce4you (20)|15.2.2010 10:27
to vim kde se to nastavuje ja ale čtvereček pro zatržitko mam šedy a nedá se to zaškrtnout
Xfantasy (184)|15.2.2010 14:44
Nic se neaktivuje.Jen se nainstaluje Fix a restartuje foun.Pak by to mělo být normálně přístupný.
Nebo skus jinou ROMku,třeba NhatHoa to má již vše aktivovaný...
Brunoos_ce4you (20)|15.2.2010 20:50
Nejsem ještě tak zkušený uživatel abych se momentálně pouštěl do instalace nové romky, navíc ted, když jsem dostal přístroj do fáze použitelnosti. Nemam zrovna náladu znovu provádět instalace a nastavení toho všeho co mám.