Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Synchronizace více mailů v outlooku

ohm_ce4you (18)|19.7.2009 01:21
Zdravím,
Mám takový problém se synchronizací. V Outlooku mám více „Osobních složek“, ve kterých mám různé maily. Ovšem v synchronizaci mi šla nastavit jen jedna (ta hlavní), která se v telefonu interpretuje jako „Outlook e-mail“. Já bych tam ale nějak potřeboval dostat ještě ty další. Podobný problém mám s kalendářem – opět se synchronizuje jen jeden, zde mi to ovšem tolik nevadí, ale ty maily bych v telefonu celkem uvítal :)
Neměl někdo podobný problém?
Dík za každou radu.
Zdenek Malinsky (9781)|19.7.2009 05:44
start - inbox - outlook e-mail - menu - tools - manage folder a zda zatrhnout nebo odzatrhnout, co se ma synchronizovat
ohm_ce4you (18)|19.7.2009 11:45
Děkuji za reakci, ale toto mi nepomohlo. Mě jde o složky, které mám v PC, nikoliv o ty v telefonu.
Zdenek Malinsky (9781)|19.7.2009 15:01
No jasně. Vytvoříš si v Outlooku v PC složku, ale v PDA se objeví jako možnost pro synchronizování až po proběhnutí jedné synchronizace. Jak by to jinak PDA poznalo?
ohm_ce4you (18)|19.7.2009 15:32
Jasné, to chápu. Ale telefon vidí jen složky, co mám v "Osobních složkách". Já mám ale ještě jeden soubor složek a ten už tam prostě vidět není :-(
Zdenek Malinsky (9781)|19.7.2009 22:08
Asi to nechápu zcela přesně, ale byl by problém to dát do jedné složky, popř. přesměrovat všechny maily do jedné schránky?
ohm_ce4you (18)|19.7.2009 22:37
Tam jde o to, že se jedná o Hotmail, který musí být řešen přes outlook connector. Proto se to musí řešit přes nový datový soubor a tím mi vzniká nový soubor osobních složek. Ostatní emaily šlapou v pohodě.
lelouch (331)|20.7.2009 01:55
Zdeněk měl na mysli něco jiného: trvalé přesměrování Hotmailu jinam přes internet. Jenomže to Hotmail umí (stejně jako standardní výběr přes POP3 nebo IMAP) pouze v placené verzi...

Nicméně by to něměl být problém zařídit v Outlooku v PC. Stačí v synchronizované složce došlé pošty vytvořit podadresář (třebas HotmailCopy) a pak Inboxu Hotmailu (v tom jiném datovém souboru) zřídit nové pravidlo (Rule), že se všechny maily této složky mají ihned po stažení zkopírovat do HotmailCopy, pak přidat podaddresář do synchronizace s mobilem a je po ptákách.

EDIT: Vlákno přesunuto tam, kam patří. Nejde o nic specifického pro Diamond.