Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 8 z 8

Téma: Synchronizace více mailů v outlooku

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

Zdravím,
    Mám takový problém se synchronizací. V Outlooku mám více „Osobních složek“, ve kterých mám různé maily. Ovšem v synchronizaci mi šla nastavit jen jedna (ta hlavní), která se v telefonu interpretuje jako „Outlook e-mail“. Já bych tam ale nějak potřeboval dostat ještě ty další. Podobný problém mám s kalendářem – opět se synchronizuje jen jeden, zde mi to ovšem tolik nevadí, ale ty maily bych v telefonu celkem uvítal
    Neměl někdo podobný problém?
    Dík za každou radu.
    Odpovídat lze po přihlášení

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

start - inbox - outlook e-mail - menu - tools - manage folder a zda zatrhnout nebo odzatrhnout, co se ma synchronizovat

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

Děkuji za reakci, ale toto mi nepomohlo. Mě jde o složky, které mám v PC, nikoliv o ty v telefonu.

Registrace
    Mar 2004

No jasně. Vytvoříš si v Outlooku v PC složku, ale v PDA se objeví jako možnost pro synchronizování až po proběhnutí jedné synchronizace. Jak by to jinak PDA poznalo?

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

Jasné, to chápu. Ale telefon vidí jen složky, co mám v "Osobních složkách". Já mám ale ještě jeden soubor složek a ten už tam prostě vidět není :-(

Registrace
    Mar 2004

Asi to nechápu zcela přesně, ale byl by problém to dát do jedné složky, popř. přesměrovat všechny maily do jedné schránky?

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

Tam jde o to, že se jedná o Hotmail, který musí být řešen přes outlook connector. Proto se to musí řešit přes nový datový soubor a tím mi vzniká nový soubor osobních složek. Ostatní emaily šlapou v pohodě.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Dec 2008

Zdeněk měl na mysli něco jiného: trvalé přesměrování Hotmailu jinam přes internet. Jenomže to Hotmail umí (stejně jako standardní výběr přes POP3 nebo IMAP) pouze v placené verzi...

Nicméně by to něměl být problém zařídit v Outlooku v PC. Stačí v synchronizované složce došlé pošty vytvořit podadresář (třebas HotmailCopy) a pak Inboxu Hotmailu (v tom jiném datovém souboru) zřídit nové pravidlo (Rule), že se všechny maily této složky mají ihned po stažení zkopírovat do HotmailCopy, pak přidat podaddresář do synchronizace s mobilem a je po ptákách.

EDIT: Vlákno přesunuto tam, kam patří. Nejde o nic specifického pro Diamond.

Podobná témata

1. Synchronizace vice adresaru Outlooku
    Od anicka.balounova_ce4you v sekci + Komunikace & Synchronizace
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 21-10-2005, 15:55
  2. Synchronizace mailu z outlooku-mazani starych
    Od honzavlk v sekci + Komunikace & Synchronizace
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 19-05-2004, 20:39
  3. OT: pouzivani vice uctu v Outlooku atd...
    Od m.sachl v sekci Co se jinam nevešlo
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 04-04-2004, 17:30
  4. Vice emailovych uctu v Outlooku
    Od st.tom_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 13
    Poslední příspěvek: 08-03-2004, 19:55