Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Hry mezi MDA po IR portu?

Luke_ce4you (37)|25.7.2004 12:24
Potřeboval bych poradit, jaké hry se dají hrát (a za něco stojí) po IR portu mezi MDA1 a MDA2? (problém: dovolená a děti).
Dále jaké hry jsou letos nejlepší - loni jsem měl úspěch s AOE, Hexacto Tennis a kupodivu s Lemonade Tycoonem, letos nemám žádný přehled.
Díky
ipf (2136)|25.7.2004 13:46
Zkus použít tlačítko HLEDAT a zjistíš, že se to rozebíralo včera, nebo předevčírem.
Luke_ce4you (37)|25.7.2004 19:19
Dík za špičkovou odpověď a pomoc. Tlačítko HLEDAT jsem použil již před položením dotazu, přesně podle instrukcí na tomto fóru. Našel jsem jediné podnětné téma - "Hry na Pcket PC" (orig. citace) - https://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=3023&dd=0&fi=10, ale poslední příspěvěk zde byl 17. června, což je víc než před měsícem, takže bych byl velice vděčen, kdybys místo stlaní rozumů o tlačítku HLEDAT sdělil link k té včerejší diskuzi. Prostě jem ji přes použití doporučovaného tlačítka nenašel. Dík.
O multiplayeru mezi MDA1 a 2 ani nudle, jen ve výše uvedeném tématu se např. hovoří o hře Warfare Inc., která má multiplayer pro WiFi a BT. MDA1 má jen IR - tak to asi moc nepůjde.
Jistě - můžu projít internet, nainstalovat pár demoverzí, zkusit - a během dvou dnů až měsíce něco použitelného najít, jen jsem se chtěl zeptat, jestli to náhodou už někdo neabsolvoval a když tak s jakým výsledkem. Domníval jsem se, že i k tomu je tato diskuze určena.
Prosím o případný link - o existenci tlačítka HLEDAT jsem dostatečně informován. Díky
Luke_ce4you (37)|25.7.2004 19:50
Ještě jednou - abych to upřesnil a zkrátil - jde mi o informaci o hrách (Název- NE zdroj, kde se dají najít), u kterých jde multiplayer mezi MDA2 a MDA1 (pouze IR port) nebo o link na tu včerejší diskuzi, kde se to údajně řešilo.
Pavel Koza (4761)|25.7.2004 23:39
Pres infra jsem nic nehral, predstava ze kychnu, posunu PDA a spojeni se rozpadne me trochu desi, ale pokud vim, pres infra to umi napriklad:

RocketElite
PPC Reversi

a mozna i Monopoly, ale tam si nejsem moc jisty. Jo, je to bida...:sarcastic:
Luke_ce4you (37)|26.7.2004 00:27
Jo - to jsem potřeboval, zkusím to a omezení jsem si vědom - problém je v tom, že musím pracovat s tím, co je a bohužel ne s tím, co by mohlo být.
Dík
ipf (2136)|26.7.2004 00:37
[QUOTE="Luke"]Ještě jednou - abych to upřesnil a zkrátil - jde mi o informaci o hrách (Název- NE zdroj, kde se dají najít), u kterých jde multiplayer mezi MDA2 a MDA1 (pouze IR port) nebo o link na tu včerejší diskuzi, kde se to údajně řešilo.[/QUOTE]

Se omlouvám, ta diskuse, kterou jsem měl na mysli, se týkala něčeho jiného.