Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Vylepšení výkonu ve Win Mobile

megawir_ce4you (8)|17.7.2009 16:01
Na XDA jsem narazil na bezva utilitku, po dnu testovani mohu subjektivne rici, ze se zarizeni zrychlilo slusnym zpusobem (start programu) ...vydrz baterie okomentuji az po delsi dobe :)
Vzhledem k diskusi primo na XDA soudim, ze nejsem nadseny zdaleka sam :cool:
Kdo mate zajem, vyzkousejte, urcite to za to stoji.

link

PS - u me funguje skvostne na Touch Pro (Win 6.5 na aktualni EnergyRom)

Nejake zkusenosti?
kecinzer_ce4you (332)|20.7.2009 10:25
Vypadá to hodně zajímavě. Vyzkouším.
Sako verife (476)|20.7.2009 11:56
jestli jsem pochopil spravne tak je to urceno pouze pro w 6.5, nebo i pro 6.1? Posledni dobou pendluju mezi temito dvema verzemi......
Chrono Leggionaire (187)|20.7.2009 12:11
Nainstalováno již v pátek a zdá se, že prográmek běží ok. Díky za tip

HTC Rhodium (6.1)
jkubovic (45)|20.7.2009 18:47
Ale ved je to len to, co zvladaju aj ine aplikacie.
Okrem toho sa vsetky tieto optimalizacie systemu daju nastavit rucne cez registre a nemusia bezat na pozadi dalsie dva procesy, ktore zbytocne zeru RAM :)
megawir_ce4you (8)|20.7.2009 19:58
Pres registry nastavis vsechno, ale jen pokud jsi zkuseny uzivatel. Pro normalni uzivatele je tohle idealni vec..
+ ta RAM, kterou to zabere, bohate vyrovnava zlepsenou celkovou rychlosti - samozrejme ciste subjektivni pocit..
Na druhou stranu nejsem sam, kdo si to mysli ..a zaverem, nikdo te nenuti do stahovat a instalovat - dal jsem jen tip..
tomsoft (2734)|20.7.2009 22:18
Existuje nějaký reálný důkaz o tom, že je OS v zařízení rychlejší jak tady popisujete?
Nebo se to jen někomu zdá a všichni souhlasí :)
kosTa_ce4you (19)|21.7.2009 00:13
áno, hneď na prvej stránke XDA je jeden bench
tomsoft (2734)|21.7.2009 08:22
Tak nevím,... v registrech si nastavím cokoli, ale tak jsem to nainstaloval jenna zkoušku.
Po instalaci se mi vytvořil zástupce, který nelze spustit. Když ho chci spustit, tak se točí kurzor a nic. Stav baterie sice funguje, ten Benchmark jsem spustil přes EXE soubor v Program Files, ale jinak jsem nemohl spustit nic. Je to sice neregistrovaná verze, ale mohlo by se zobrazit nějaké nastavení programu.
Registroval se někdo? A kde?
jkubovic (45)|21.7.2009 15:56
Nechcel som nikomu brat iluzie a kazit dobry dojem z tohto programu, ak to tak vyznelo, tak sa ospravedlnujem.
Chcel som len upozornit, ze existuje viac programov podobneho charakteru, ktore dokazu zmenit nastavenia v registroch a celkove tak zvysit vykon Windows Mobile zariadenia. Okrem toho nespustaju na pozadi ziadne procesy, to povazujem za minus tohto programu.
Naopak plusom je uzivatelsky privetive prostredie - par tuknuti a program je nastaveny.
tomsoft (2734)|21.7.2009 17:06
[quote=jkubovic]Naopak plusom je uzivatelsky privetive prostredie.[/quote]Tak k tomu kroku jsem se nedostal. Nepodařilo se mi to vůbec spustit, ale už to neřeším. Co se mi líbilo, je ten ukazatel stavu nabití baterie :) takže jsem si ho vytáhl.
Samotný zabere cca 57kb v RAM.
kosTa_ce4you (19)|22.7.2009 00:17
[quote=tomsoft]Tak nevím,... v registrech si nastavím cokoli, ale tak jsem to nainstaloval jenna zkoušku.
Po instalaci se mi vytvořil zástupce, který nelze spustit. Když ho chci spustit, tak se točí kurzor a nic. Stav baterie sice funguje, ten Benchmark jsem spustil přes EXE soubor v Program Files, ale jinak jsem nemohl spustit nic. Je to sice neregistrovaná verze, ale mohlo by se zobrazit nějaké nastavení programu.
Registroval se někdo? A kde?[/quote]

ak som dobre pochopil tak neregistrovaná verzia dokáže iba jednu featurku
Jason_ce4you (260)|22.7.2009 06:10
Nemáš CABík toho ukazatele baterie? díky
jkubovic (45)|22.7.2009 15:11
Tomsoft: Ja som to v mojom HP 614 tiez nemal nainstalovane. Kazdy soft najprv odskusam na PC v Microsoft WM6 emulatore. Az ked sa mi pozdava, potom si ho nainstalujem a testujem v PDA. Tento soft sa vsak dalej ako do emulatoru nedostal :-)
Ale v emulatore fungoval bez problemov.

Jason: Ten ukazovatel stavu baterie je tusim len jeden EXE subor.
Skus si rozbalit CAB samotnej aplikacie (perfektne sa s CAB subormi, aspon co sa tyka rozbalovania, pracuje v softiku Msceinf http://www.codeppc.com/telechargements/msceinf/MSCEInfEn.zip ).