Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Ztracené SMS

Mezek_ce4you (74)|16.7.2009 18:06
Zdravím, dnes jsem zjistil, že se mě „ztrácejí“ SMS. Během dne jsem zjistil, že se mě dvakrát rozsvítil displej bez jakékoliv činnosti HD. Zkoumal jsem co by to mohlo být a byly to SMS. Ovšem krom rozsvícení displeje se nic nestalo, SMS nepřijata. Pro jistotu jsem si poslal ještě několik SMSek a jen se rozsvítil displej a nic. Vše je nastaveno správně. (Číslo operátora). Po soft resetu jsem opět zkoušel posílat a ty už přišli.
Bohužel ty dříve poslané nikoli, jsou ztraceny ……. Nevíte co by to mohlo být ? Díky za jakoukoliv radu.
jsman (61)|20.7.2009 16:19
Stalo se mi něco podobného. Kamarád mi volal, slyšel normální vyzváněcí tón, HDčko ale ani ťuk. Potom mě zkoušel přes SMS a taky nic. Následoval SW restart a už to bylo v pohodě (příjem SMS i příchozí volání), ale ty původní SMSky se "ztratily" a nedorazily ani SMSky od O2 s informací o ztraceném volání. Od té doby jsem trochu v nejistotě, aby se nestalo znovu něco podobného. :(
Mezek_ce4you (74)|20.7.2009 16:42
Při hovoru se to nestalo, měl jsem ten den průběžně asi 7 hovorů, a to v době, kdy se rozsvítil displej (ztracené SMS) a žádný problém. Pravdě podobně to způsobilo to, že jsem instaloval Net Framework 3.5 a zapomněl udělat soft reset. :oops:
Spoustu problémů si dělá člověk sám. Ještě teď mě běhá mráz po zádech, když mě přišel můj HD z reklamace a první hovor manželce. Ta po několika vteřinách sděluje, že mě neslyší, jako bych se vzdaloval pryč. Je zde také sekce o tomto problému, nebo na konkurenci, nevím. V tu chvíli jsem znova v duchu četl řádky majitele stejného problému. Až po dvou dnech jsem zjistil, že jak ho držím v pazourách při hovoru, tak si zakrývám malíčkem mikrofon co je na spodku. Znovu jsem to testoval a bylo to ono. Ještě že jsem připravený dotaz, nebo rovnou HD do reklamačního střediska neodeslal. :D