Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 6 z 6

Téma: Stereo Bluetooth sluchátka s majkrofonem - Fun Beat BT 295 alias Motorola S9

Nováček
    Registrace
    Mar 2007

Takže jsem zakoupil k Diamondovi 2 tyto bluetooth stero sluchátka s mikrofonem a příjemné překvapení, zvuk není špatný, párování naprosto v pohodě, zatím testováno s pár filmama v Core Playeru Sluchátka se hlásí jako Motorola S9, tak nevím, jestli to není od Fun beatu jenom nějaký brand.

Vypadá to , že i handsfree služby fungují naprosto korektně podle prvních pokusů.

http://www.funbeat.cz/zbozi/bt-295-bluetooth-sluchatka :yes:

recenze zde :

http://josef-prusa.eu/obsah/blog/motorola-s9-ultimatni-bluetooth-a2dp-sluchatka.html

Jediný rozdíl proti Motorola S9 asi bude, že nemají vzadu na té stříbrné nálepce znak Motorola, takže ideální kandidát na takové to domácí bluetooth poslouchání děcka. To musím taky zaklepať.
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2008

Jo, ja je mam z ebay za $20 vcetne postovneho, ale buhvi, jestli to neni nejaka kopie, protoze rozhodne nevydrzi proklamovanych 6 hodin poslechu hudby (ale pravda je, ze je mam dane vetsinou na plny vykon, coz ma taky asi vliv).
    Jak dlouho vydrzi ty tvoje?

Nováček
    Registrace
    Jul 2007

O vikendu jsem zakoupil stejne sluchatka a provozuji je take s Diamondem2. Ale prenos zvuku dost casto vypadava. Bezproblemove funguje, pokud je telefon do 20 cm od sluchatek, ale kdyz ho mam na opasku a sluchatka na usich, tak mi zvuk porad vypadava. Do jake vzdalenosti vam sluchatka fungujou? Jde zvysit vysilaci sila bluetooth na telefonu?

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2008

Me take vypadava zvuk, ale je to spise tim, ze urcita mista jsou "zarusena" nejakym jinym signalem. Na kazdodennich cestach uz vim o nekolika takovych mistech, kde mi signal vzdy na chvilku vypadne. Takze podle meho toto je primarni pricina - PDA nosim v naprsni kapse, takze vzdalenost od prijmace sluchatek muze byt cca. 30 cm.

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2005

Chtel jsem se zeptat, jak to vidite s pouzitim jako handsfree v aute? Premyslim prave o nejakym handsfree a zaroven i obcas posloucham hudbu a nebavi me furt zapojovat/vypojovat sluchatka pri hovoru.

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2008

Sluchatka v aute nedoporucuju - preslechnes sanitku jako nic...
    Pust si muziku z radia, a lehkou HF mej sparovanou a pripravenou bud po ruce nebo na uchu.

Podobná témata

1. Bluetooth stereo sluchátka
    Od Zbyňa_oldd v sekci HTC & klony
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 17-11-2009, 20:25
  2. Bluetooth stereo sluchátka
    Od fabrym v sekci + Komunikace & Synchronizace
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 05-12-2007, 20:33
  3. Qtek 9100 a BT stereo sluchatka Motorola HT 820
    Od TheMelin v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 12-01-2007, 21:11
  4. Stereo bluetooth sluchatka
    Od RaS v sekci Jaké si vybrat / koupit příslušenství?
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 26-06-2005, 22:06