Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Stereo Bluetooth sluchátka s majkrofonem - Fun Beat BT 295 alias Motorola S9

Bohumil Stejskal (414)|13.7.2009 21:09
Takže jsem zakoupil k Diamondovi 2 tyto bluetooth stero sluchátka s mikrofonem a příjemné překvapení, zvuk není špatný, párování naprosto v pohodě, zatím testováno s pár filmama v Core Playeru :) Sluchátka se hlásí jako Motorola S9, tak nevím, jestli to není od Fun beatu jenom nějaký brand. :cool:

Vypadá to , že i handsfree služby fungují naprosto korektně podle prvních pokusů.

http://www.funbeat.cz/zbozi/bt-295-bluetooth-sluchatka :yes:

recenze zde :

http://josef-prusa.eu/obsah/blog/motorola-s9-ultimatni-bluetooth-a2dp-sluchatka.html

Jediný rozdíl proti Motorola S9 asi bude, že nemají vzadu na té stříbrné nálepce znak Motorola, takže ideální kandidát na takové to domácí bluetooth poslouchání děcka. :D To musím taky zaklepať.
SdKfz.171 (99)|14.7.2009 11:49
Jo, ja je mam z ebay za $20 vcetne postovneho, ale buhvi, jestli to neni nejaka kopie, protoze rozhodne nevydrzi proklamovanych 6 hodin poslechu hudby (ale pravda je, ze je mam dane vetsinou na plny vykon, coz ma taky asi vliv).
Jak dlouho vydrzi ty tvoje?
Surfare (4)|14.7.2009 20:25
O vikendu jsem zakoupil stejne sluchatka a provozuji je take s Diamondem2. Ale prenos zvuku dost casto vypadava. Bezproblemove funguje, pokud je telefon do 20 cm od sluchatek, ale kdyz ho mam na opasku a sluchatka na usich, tak mi zvuk porad vypadava. Do jake vzdalenosti vam sluchatka fungujou? Jde zvysit vysilaci sila bluetooth na telefonu?
SdKfz.171 (99)|14.7.2009 22:29
Me take vypadava zvuk, ale je to spise tim, ze urcita mista jsou "zarusena" nejakym jinym signalem. Na kazdodennich cestach uz vim o nekolika takovych mistech, kde mi signal vzdy na chvilku vypadne. Takze podle meho toto je primarni pricina - PDA nosim v naprsni kapse, takze vzdalenost od prijmace sluchatek muze byt cca. 30 cm.
fisik_ce4you (115)|1.3.2010 19:27
Chtel jsem se zeptat, jak to vidite s pouzitim jako handsfree v aute? Premyslim prave o nejakym handsfree a zaroven i obcas posloucham hudbu a nebavi me furt zapojovat/vypojovat sluchatka pri hovoru.
SdKfz.171 (99)|1.3.2010 21:17
Sluchatka v aute nedoporucuju - preslechnes sanitku jako nic...
Pust si muziku z radia, a lehkou HF mej sparovanou a pripravenou bud po ruce nebo na uchu.