Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Ikony v TF3D

Radim Štvrtňa (5)|13.7.2009 18:11
Už nějakou dobu si hraju s Diamondem II, ale stále mi zůstává několik otazníků. Mohu poprosit zda by někdo neporadil.
1. Při spuštěném TouchFLO 3D v položce start je možno přidělit pod ikony 19 prográmků. V registrech se mi počet ikon podařilo rozšířit na 24, ale každou další již mi to zobrazí pouze jako + ( možnost přidat aplikaci) ,ale po přidání se již nic neděje. Čekal bych, že je ještě někde omezení nastavení počtu ikon, ale nikde jsem nenašel.
2. Nedaří se mi nastavit funkce pro hardwarová tlačítka. Lze pouze pod tlačítko 1 (hovor) a na dlouhé přidržení, a pak na tlačítko zavěšení hovoru a při delším držení zámek nebo volba (letadlo atd.) Na zbývající dvě tlačítka mi nelze nic přiřadit ani je dokonce nemám v nabídce, takže standarrdně fungujou jako tlačítko domů a o úroveň níž.
3. Scháním aplikaci diktafonu, která by se dala přiřadit tlačítku a aktivovala by se právě přes něj, aniž by se program objevil na displeji a dalším zvolením tlačítka by se zase deaktivoval. Pouze někde v nastavení by se přiřadilo kam a v jakém formátu má nahrávat.

Jestli jsem velký diletant, tak se na mě prosím nezlobte.

Moc děkuji za případnou pomoc.
Radim Štvrtňa | SZ
Registrovaný čtenář

Laik (0 bodů)
Příspěvků: 2


xkovi_ce4you (568)|13.7.2009 20:19
Ad diktafon - nevim, zda to umi presne, jak si prejes, ale jestli hledas luxusni audio nahravani, sahl bych rozhodne po Resco Audio Recorder...
Radim Štvrtňa (5)|13.7.2009 21:23
Díky za tip, zkusím. A ty první dva body dotazů? Nic?