Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Vice mailovych uctu pri pri synchronizaci s Exchange serverem

Stevik (20)|10.7.2009 20:26
Nastavil jsem si na Treo Pro s WM6.1 ActiveSync na synchronizaci s Kerio MailServerem. Vse funguje, synchronizuju kontakty, ukoly, kalendar i firemni mail. Prestaly fungovat ostatni - soukrome maily - nejde je odeslat. To same je i u MSOutlooku na PC spojeneho se serverem Kerio OutlookConnector. Jak zaridit funkci i tech ostatrnich mailu? Diky!
Pavel Koza (4761)|10.7.2009 20:29
Nejsem si úplně jistý, jestli chápu Vaše nastavení, ale pokud je mi známo, Windows Mobile zařízení je možné synchronizovat pouze s jedním ExchangeSync serverem. Kromě něj je možné použít další POP3 a IMAP schránky, ale Exchange jen jeden jediný.
Stevik (20)|10.7.2009 20:35
Problem maji dalsi definovane maily - pri odesilani vybehne hlaska "The message(s) could not be sent. Check that you have network coverage and that your account information is correct. Then try sending again." a mail neodejde. Fugovaly pred tim a nastaveni jsem zkontroloval a nezmenilo se nic.
Pavel Koza (4761)|10.7.2009 20:38
Musíte poslat podrobnější způsob konfigurace:) Nebo udělejte screenshoty a vložte je do fóra, jestli se Vám to nechce psát.