Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

*.srt titulky v TCPMP 0.72 RC1

lump_ce4you (19)|8.7.2009 18:58
ahoj, zkoušel jste někdo The Core Pocket Media Player 0.72 RC1 s podporou pro *.srt titulky?
[s]Asi něco dělám špatně, protože mi to nejde :([/s]
[s]Případně poraďte jiný software. Dík.[/s]

Edit: Tak jako na potvoru se mi to po odeslání dotazu podařilo zprovoznit :) Takže příspěvek berte jako takové malé upozornění, že již není potřeba natvrdo konvertovat-vkládat titulky do videí.
Superbobo (121)|13.7.2009 15:43
Ahoj, zatim vsechny verze TCPMP ktere jsem zkousel mi nefunguji, a musim restartovat telefon. Muzes mi poslat odkaz na verzi kterou v TP2 pouzivas? ta co je na uvedene strance mi pri otevreni videa bud ukazuje sled barevnych carek a kdyz tcpmp ukoncim a znovu ho spustim, tak se pri otevirani posledniho videa tak sekne ze musim vytahnout baterku z telefonu, nic jineho nepomaha. Zkousel jsem jeste jine video tam zas pro zmenu vidim pouze cerno bez zvuku. Tak nevim.
Bobanovicz (511)|13.7.2009 21:21
Zkus: Volby>Video>zaškrtnout GDI
Mashe (622)|14.7.2009 11:16
s TCPMP primo neporadim ale ja pouzivam viz tohle .. ten dekoder co je tam zmineny je schopny titulky vlozit primo do vystupniho videa, akorat to pak je nutne prehrat v programu Album (je primo v zarizeni), TCPMP ma s Mp4 problemy, co sem se tak dival a zkousel ...
vasin (160)|2.11.2009 19:58
Stahl sem si TMCP kvuli titulkum ale nejde mi na TP2 spustit, ihned po startu to hodi " Necekane selhani programu poslete TXT tvurcum"

Netusi nekdo cim to je ? Priznam se ze nevim zda ma posledni verzi, nejaky odkaz by nebyl.

Diky
urys (402)|2.11.2009 20:34
už se to řešilo, sice u předchůdce, ale je to stejné: https://www.ce4you.cz/forums/_redirect_post.asp?action=post&p=305621

zde je funkční odkaz pro stažení, osobně odzkoušeno, že funguje i s titulkama, pouze je potřeba nastavit Video -> GDI
vasin (160)|2.11.2009 21:43
Greate ... THX
vasin (160)|3.11.2009 13:34
Jediné co mi teda přijde u TCPMP oproti CORE je ze se video dost jako cuká.

Porovnáno na TP2 stejný úsek filmu u TCPMP jednou titulky a jednou ne.

Tušíte čím to je? Je to otimalizací CORE pro nové procíky, nebo tak něčím?

Tajně doufám, že i do CORE přibudou titulky.