Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Nouzový start

tonnyk_ce4you (18)|8.7.2009 12:40
Dobrý den, podařilo se mně nainstalovat aplikaci, která si vyžádala restart telefonu, bohužel, telefon při restartu vždy zamrzl. Je u Windows Mobile nějaká možnost, která by umožnila nastartovat systém jen se základními ovladači, podobně jak u "velkých" Windows v nouzovém režimu? Nějakým způsobem (řádně ani nevím jak) se mně potom podařilo systém rozjet a aplikaci odinstalovat, teď se zdá, že je chyba odstraněnana, ale určitě by se někdy podobné řešení hodilo. Pokud je to věc, která je známá a já to pouze nevím, nekamenujte mne.
Pavlus_ce4you (125)|8.7.2009 13:13
Asi jedině hardreset :no:
tonnyk_ce4you (18)|8.7.2009 13:21
Samozřejmě, hard reset a potom třeba obnovení ze zálohy, ale měl jsem na mysli přesně to, co popisuju výše, možnost pouze odinstalace nějaké aplikace. Pokud by byla nainstalována na kartě, je jakási možnost třeba přepsat v PC název adresáře s problematickou aplikací, restartovat a pokud se restart podaří, přejmenovat adresář zpět a normálně odinstalovat, ovšem výše zmiňovanou aplikaci jsem měl v základní paměti, ne na kartě.:((
Zdenek Malinsky (9781)|8.7.2009 17:32
Existuje aplikace Safe Mode (např.součást Spb Pocket Plus, SBSH iLauncher, i jako extra aplikace), ale pokud to tam nemáš nainstalováno, je už to stejně jedno.
vikino (152)|8.7.2009 18:29
JJ, SPB Pocket plus se asi po dvou zasebou jdoucich restartech..nebo tri..to je jedno...zepta, jestli spustit v safe modu nebo ne...
Zdenek Malinsky (9781)|8.7.2009 19:12
V případě problémů s today pluginy to pomohlo, ovšem zda i ve výše uvedeném případě, to opravdu netuším - nemám vyzkoušeno. Ale ono stejně asi nic jiného, než HR nepomůže, protože určitě safe mode v PDA nemá. :(
Mashe (622)|9.7.2009 09:42
[quote=vikino]JJ, SPB Pocket plus se asi po dvou zasebou jdoucich restartech..nebo tri..to je jedno...zepta, jestli spustit v safe modu nebo ne...[/quote]

da se to nastavi i aby to slo po kazdem restartu .. ale jako samostatnou aplikaci (nouzovy rezim) sem to tusim nikde nevidel