Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Odesílání e-mailu v TF

jozefko_ce4you (12)|8.7.2009 11:10
Již 14 dní se trápím s problémem na mém HTC touch HD a to s nefungujícím odesíláním e-mailů v prostředí poštovního klienta v Touch Flo. Mám e-mail na seznam.cz a k tomu jsem nastavil (u pošťáka v TF) a využívám "postman" v síti T- mobil a vše OK (příjem i odesílání e-mailů). Ale když jsem na roamingu, tak používám"DYNAMIC+ NoDataInRoaming" a pro e-mail chci využívat WiFi (KFC).
Tak jsem vytvořil 2. účet u pošťáka v TF a po „auto“ nastavení (seznam) a připojení na tomto účtu mohu e-mail stáhnout do HD a přečíst, ale bohužel nemohu odpovědět, ale ani odeslat nově vytvořený e-mail tímto účtem. Zkontroloval jsem nastavení jak se „auto“ provedlo a i SMTP a je nastaveno na seznam. Přijmout e-mail mohu jen když nemám nic k odeslání, jinak vznikne chyba jak uvádím následně.
Průběh: napíši new e-mail, dám ODESLAT, e-mail se aut. přesunul do složky OUT BOX, pak se dole zobrazuje:-Připojování, -Hledání změn. To trvá dosti dlouho a pak se na obrazovce zobrazí zpráva „Zprávy nelze odeslat….“ a pak zpráva „Zprávy nelze stáhnout…“, pak se dole zobrazuje: -Odpojování, -Došlo k chybě při synchronizaci.
Samozřejmě mohu využít přímo účet přes internet na stránkách seznamu, ale i tak je to pro mne problém. Mám HD asi měsíc (ROM 1.56.479.0 (43972) WWE, rádio 1.13.25.24) a vše funguje OK.
Prošel jsem snad úplně všechny fóra ale nikde jsem nenašel, že by někdo měl podobný problém. Mohl by mi někdo poradit co s tím?
Zdenek Malinsky (9781)|8.7.2009 11:29
jozefko_ce4you (12)|8.7.2009 15:34
Děkuji za link a vidím že včera bylo otevřeno nové fórum o podobné problematice s odesláním e-mailu. Já jsem to měl také již včera připraveno ale zadal jsem to do fóra až dnes. Ale i tak na tom linku je řešen problém s odesíláním e-mailů přes operátora, ale já mám problém s odesíláním e-mailů přes Wifi připojení a různých přístupových místech. takže SMTP operátora - poskytovatele sítě ne vždy znám.
Ale i když jsem podle návrhů diskutovaných v "link" zadal do HD SMTP.****** od operátora (poskytovatele int.) tak jak mám nastaveno na NB kterým se připojuji k WiFi (samozřejmě funguje příjem a odesílání e-mailů) tak v HD i přesto nejde odesílání e-mailů. Nevím, ale jako kdyby byl zavřený nějaký komunikační port, nebo funguje nějaké přesměrování třeba na Outlook e-mail, který samozřejmě nevyužívám, provedl jsem pouze synchro s NB v kontaktech a kalendáři. Prostě nevím, nevím.
bjirka (380)|8.7.2009 21:41
Má snaha o nějaké konstruktivní řešení v odkazovaném tématu je bohužel marná. Takže tam jsem to již vzdal.
Pokud by jsi měl zájem tento "drobný" problémek, který vlastně není ani problémem vyřešit, tak popiš přesně jak máš klienta v HD nastaveného a určitě to rozchodíme, že to bude fungovat nejenom při připojení přes data poskytovatele mobilních služeb, tak i přes wi-fi bez změny smtp anebo rady neodesílat e-maily při připojení přes wi-fi...
Zdenek Malinsky (9781)|8.7.2009 22:05
Tak jsem kvůli tomu udělal na Treu hard reset a udělal si extra novou registraci na seznam.cz. I když jsem to zkoušel jak s novou, tak se starší (dělal jsem si ji kdysi kvůli spolužáci) nedobral jsem se výsledku, o kterém s nadšením mluví bjirka, ale fungovalo "pouze" to, o čem píše lelouch a htcjirka ve vedlejším vláknu. Mám O2 a tarif data no-no-no-no limit, unlimited nebo jak se to jmenuje.

PS: Děkuji Bohu, že nemusím služby seznam.cz používat.
bjirka (380)|8.7.2009 23:17
Nevím o jaké nadšení se má jednat o žádném jsem nepsal; používám gmail (přes IMAP4, smtp.gmail.com - funguje). To jen tak na okraj - není to podstatné, ale opět jsem podle mého narazil na nekonstruktivní řešení problému.
Co kdyby jsi přesně napsal jak máš nastaveného klienta v zařízení. To by byla jiná. Já napíšu jak to máš nastavit správně a bude vyřešeno. Anebo zjistíme, že to máš nastaveno správně a budeme pátrat dále. A o tom je dle mého řešení problému!
Včera večer jsem funkčnost odesílání kontroloval na schránce, kterou má dcera na seznamu, odeslaný e-mail přes operátora O2 v pokrytí GPRS (ne EDGE, ne UMTS, ne HSDPA) nastavené smtp.seznam.cz, bez problémů.
Zdenek Malinsky (9781)|9.7.2009 00:16
Pořád nevím, co chceš konstruktivně řešit? Prostě a jasně: komu tam bude fungovat smtp seznamu, tak si ho tam nechá a komu ne, tak si tam dá smtp O2 (nebo jiného mob.operátora).
jozefko_ce4you (12)|9.7.2009 09:42
Já souhlasím s "bjirka", že něco není správně nastaveno právě proto, že když použiji přístupový bod WiFi stejný s NB, na kterém bez problému odesílám poštu kde SMTP je poskytovatel sítě. Když SMTP poskytovatele sítě nastavím v HD tak to pořád neodesílá. Jenom pro kontrolu jsem zkoušel na NB změnit SMTP na seznam.cz ale pak NB také neodesílá, takže síť asi nepouští jiné SMTP. Ale proč tedy nejde odesílání z HD na SMTP sítě jako v NB?
Moje nastavení účtu:
SMTP.poskytovatel sítě (jako v NB)
Server odch pošty požaduje ověření - NE (jako v NB)
Pro odchozí e-mail vyžadovat připojení SSL - NE (jako v NB)
Síťové připojení - The Internet
Příjem - ručně
Odeslat/přijmout klepnutím na Odeslat - ANO
Je možno někde v HD zkontrolovat využívané porty pro komunikaci? V NB je SMTP přes port 25.
Zdenek Malinsky (9781)|9.7.2009 11:22
Trosku si odporujes - nejdriv pises, ze ti to na notebooku nejde a vzapeti se ptas, proc ti to na HD nejde jako na notebooku. Tak jak to tedy je?

Kdyz nejde smtp seznamu. tak tam dej smtp operatora, pres ktereho se pripojujes. Chces odesilat postu nebo fikozofovat proc to nejde?
jozefko_ce4you (12)|9.7.2009 14:03
Asi jsem svůj myšlenkový proces neformuloval dosti odborně přesně, ale chtěl jsem říci, že i "Když SMTP.XY poskytovatele sítě nastavené v mém NB nastavím v HD tak to pořád neodesílá" myslel jsem samozřejmě toho co mám nastaveno na SMTP.XY pro komunikaci v NB.
Jen pro objasnění uvedeného minule:
Pak jsem dále zkoušel nastavit SMTP=seznam.cz v mém NB a zjistil sem, že odesílání e-mailů nejde. To jen potvrzuje již někde řečenou myšlenku, že poskytovatel sítě asi nepouští jiné SMTP do své sítě.
Abych si teda neodporoval: proč HD se stejným SMTP.XY jako má NB (který odesílá e-mail bez problému) e-mail neodešle?
Nechci samozřejmě filozofovat, e-mail jsem schopen odesílat samozřejmě i jiným způsobem, ale když je to v návodu jako možnost připojení HD k internetu a připojení poštovního klienta, tak by to mělo fungovat (proto hledám kde jsem udělal chybu).
malcor_ce4you (47)|10.7.2009 08:48
Taky zkouším nastavit email v TF a někde asi dělám chybku. Mám Energy ROM a TF3D2. Email používám na googlu, ale na vlastní doméně.

Zadám vytvořit nový účet.
V prvním kroku vyplním emailovou adresu a heslo k ní. Políčko Exchange email nezaškrtávám. Heslo nechávám uložit.
V dalším kroku vyplním svoje jméno (česky s diakritikou) a název účtu (zkoušel jsem jak jenom "mojedomena.cz" tak u "email@mojedomena.cz")
V nastavení serveru dám IMAP4, příchozí server vyplním imap.gmail.com, jako username zadám celý email "email@mojedomena.cz" (zkoušel jsem i jenom tu část před @), heslo už je převyplňeno asi z prvního kroku, ale zkusil jsem ho i vyplnit znovu a zase ho dám uložit. Někde mi tady chybí nastavování SSL a portu 993 co používá google.
V dalším kroku vyplním server smtp.gmail.com, zaškrtnu jak autentifikaci tak to, že se má použít stejný login
Pak nastavím automatický refresh po 15 minutách, zaškrtnu aby odeslal/přijal při stisknutí tlačítka Send a nemám zaškrtlý roaming.
Tím je nastavování hotové, ale vypadá to, že se ten účet jakoby vůbec nevytvořil, protože v TF3D2 na kartě email není vidět název účtu a i když dám Nabídka>účty tak tam jsou stále jen volby "Nový účet" a "účty". Když kliknu na "účty" tak se otevře Outlook v Inboxu.

Takže jestli tady někdo používá gmail na doméně (případně i gmail) a může mi napsat kde dělám chybu budu rád.
Díky
Zdenek Malinsky (9781)|10.7.2009 15:12
to jozefko
A s tím smtp.etmail.cz to funguje nebo ne? Pokud ano, tak používej to.
jozefko_ce4you (12)|10.7.2009 16:09
Tak konečně jsem se dostal k sepsání mých nejnovějších poznatků zkoumání odesílání e-mailů:
1. smtp.etmail.cz bohužel taky nefunguje (přes WiFi)
2. dotaz od „MALCOR“ (o 2 nahoře) byl pro mne velmi inspirativní, takže jsem hned začal laborovat. Vytvořil jsem si účet na „gmail.com“ a v nastavení účtu povolit IMAP. Pak jsem začal vytvářet účet v HD:
- E-mail adresa: XYXY@gmail.com
- Vaše jméno: XYZ
- Uživatelské jméno: XYXY@gmail.com
- Heslo: AAABBBC /Uložit=ano
3. a najednou HTC touch HD provedlo auto nastavení. Já jsem mohl okamžitě odesílat a přijímat e-mail bez dalšího nastavování v HD.

Jen pro informaci jsem se podíval na všechna nastavení učtu v HD:
- SSL není zaškrtnuto
- Síťové připojení: The internet
- Serv. přích. pošty: IMAP.gmail.com
- Typ účtu: IMAP4
- Serv. odch pošty: SMTP.gmail.com
- Serv. požaduje ověření=ano
- Použít stejné uživ. jm.a h. k odeslání=ano

Jenom poznámka: Odeslaný e-mail není uložen v HD, ale pouze na serveru gmail.com. Takže vzhledem k tomu, že „seznam“ nepodporuje IMAP4, asi nebude odesílání e-mailu z účtu xxy@seznam.cz v HD fungovat.
Zdenek Malinsky (9781)|10.7.2009 16:42
Ach jo. Je to marny-vzdavam to. Kdyz ani nectes, co se ti pise.....
jozefko_ce4you (12)|10.7.2009 19:34
Bohužel, ale já bych se to alespoň snažil vysvětlit když mne lidi nepochopí. Nevím co tím myslíš. Podle mého soudu jsem se dostal dál a to je myslím smyslem tohoto fóra a myslím že může diskutovat každý kdo potřebuje řešit svůj problém.
bjirka (380)|10.7.2009 20:29
To: Jozefko: Musím se k tobě připojit, máš naprostou pravdu.
Trochu jsem zklamán přístupen některých zdejších "řídících" k řešení ryze technického problému. Ale pokud někdo nemá snahu, neumí poradit, nemá náladu anebo se problému nechce kvalitně věnovat, proč se tedy do diskuze vůbec vkládá??? Neprobírá se přece nic proti pravidlům a diskuzní fórum je od slova diskutovat...Prostě nechápu. Přeji pěkný večer.
malcor_ce4you (47)|10.7.2009 21:04
Tak nakonec jsem relativně uspěl. Ale musel jsem ten účet vytvořit přímo v Outlooku a ne přes TF3D2. V outlooku se to přímo zeptalo jestli chci vytvořit obyčejnej internetovej email účet a nebo účet s emailiem na hostované doméně. Pak už jsem jenom zadal adresu emailu, heslo a providera (v mým případě gmail) a on si to už postahoval sám. Akorát netuším jestli použil IMAP, ale asi jo, pač zprávy mi zůstaly na serveru. Jediná vada na kráse je, že TF3D2 nezvládá zobrazovat české fonty v tom náhledu mailu v obálce. Akorát mi zůstal v Outlooku nějáký defaultní prázdný účet Outlook, který nejde smazat.
jozefko_ce4you (12)|10.7.2009 23:03
Jsem rád, že ti to alespoň trochu funguje, bohužel nevím proč tam máš 2x Outlook, ale u mne se všechny složky (jednotlivé osoby), které jsem vytvořil na serv. gmail přenesly do HD pod účet gmail.
To "bjirka" myslím, že máme stejný názor, děkuji.
malcor_ce4you (47)|11.7.2009 09:18
Ten Gmail účet co se vytvořil je v pohodě, i složky se přenesly. Ale je tam prostě další účet s názvem Outlook. A bohužel je nastaven jako defaultní a navíc vůbec nejde smazat.
Pavel Koza (4761)|11.7.2009 20:16
Vezmu to trochu ze široka, protože někteří zde mají trochu nejasno v pojmech. Ale budu stručný, na podrobný popis najdete vhodnější servery. Pro odesílání emailů se používá SMTP protokol. Pokud chci poslat email, jednoduše se můj poštovní klient připojí k přednastavenému serveru, který ho pomocí protokolu SMTP převezme a předá dál. V ideálním světě by nemusela být žádná ochrana a libovolný poštovní server by zpracoval a předal dál jakýkoliv email, který se na něj pošle.

Jenže nežijeme v ideálním světě, ale je nutná ochrana, především proti spamu. Opět to hodně zjednoduším, ale existují dvě hlavní ochrany:

1) Omezení posílání emailů pouze z omezené sítě (seznam IP adres), kterou SMTP server zná a se kterou pracuje
2) Ověřením odesílatele

První případ používají vesměs všichni správci SMTP serverů ve firmách, u operátorů atp. Takže například přes SMTP server Vodafone pošlete email pouze ve chvíli, kdy máte SIMku od Vodafone, ale když jste připojen přes O2, poslání emailu se nezdaří.

Druhý případ je používaný především u freemailů a dalších univerzálních služeb. Opět je k dispozici několik řešení, jedno z nich například spočívá v úspěšném ověření k POP3 serveru, kdy po tomto ověření je pak tento klient schopen omezenou dobu emaily posílat.


A k věci. Teď jsem si vytvořil na Diamondu2 v kapesním Outlooku nový profil na seznam, zadal jsem emailovou adresu a heslo, veškeré nastavení se mi stáhlo přes internet, odesílací SMTP adresa se mi nastavila na smtp.seznam.cz, zároveň se aktivovalo nastavení na poslední obrazovce jak zaškrtávátko "Outgoing server requires authentication" i "Use the same user name and password for sending email". Což je přesně to ověření, o kterém jsem mluvil a které je nutné pro odeslání z libovolné IP adresy.

Všechno mi funguje a technicky vzato se všechno nastavilo samo. Když jsem to zkusil to samé přes průvodce v TF3D, tak jsem si to sice musel nastavit ručně, ale funguje to úplně stejně. Postupně sem dohraju obrázky, jak přesně jsem to nastavil.

Pokud máte další dotazy, ptejte se.
00327450_pc_capture1_2vi8.png 00327450_pc_capture2_E9uJ.png 00327450_pc_capture3_72nC.png 00327450_pc_capture4_dZMj.png
jozefko_ce4you (12)|11.7.2009 23:54
Konečně taky vstřícnější přístup k nám méně erudovaným v oblasti i-komunikací. A když jsou i jiné fóra kde tuto problematiku uživatelsky objasňují, můžeš je nabídnout? Děkuji. Jen nechápu co znamená že po úspěšném ověření k POP3 serveru, je pak tento klient schopen omezenou dobu emaily posílat.
Pavel Koza (4761)|12.7.2009 00:07
Jelikož je tu další diskuze a očividně v tom mají hokej nejen běžní uživatelé, sepíšu to do nějakého uceleného článku a publikuju, ať to vyřešíme jednou provždy. Nebude to hned (dnes nebo zítra), ale snad to bude trvat jen pár dní.
frenkie71_ce4you (35)|9.8.2009 19:48
Stahuji i odesilam v TFLO3 gmail.Problem vidim pouze v tom ,ze ac mam nastaveno delete pouze manualne dochazi k pravidelnemu vymazu starsich mailu.
Moje HDcko udrzi zhruba jen 14-15poslednich mailu.Stahuji prez IMAP.V odeslane poste samozrejme taky pusto,na servru vsak odeslana posta nastesti archivuje.Pokud zna nekdo reseni jak nastavit v mobilu,nebo spise na servru,prosim o info... :)
bjirka (380)|9.8.2009 21:32
Nejspíše to bude tím, že máš zatrženo synchronizovat e-maily za poslední tři dny. Jelikož používám synchronizaci všech e-mailů nemám podobný problém. Se způsobem vymazávání toto nemá nic společného.
frenkie71_ce4you (35)|9.8.2009 22:00
Diky za napovedu,uz se me podarilo otevrit dalsi moznosti nastavovani a zrusil jsem ty prednastavene 3 dny.Melo by to pomoci.