Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Zobrazení voleb menu.......

Jackal1 (161)|6.7.2009 18:20
Nevím jak to dobře popsat, ale mám jednu otázku. Když jsem měl jedničku Diamonda, tak jsem měl několik ROM co zobrazovaly nabídku menu, jako je meníčko, třeba foťáku, nebo když Vám přijde SMS, nebo zobrazení kalendáře. Bylo to ze dvojky Diamonda, ale teď mám dvojku Diamonda a menu voleb mám klasické WM6.1, jen když přijde SMS, nebo ten kalendář, nebo různé upomínky mám v tom zobrazení jako jsem měl u těch neoficiálních ROM. Jde nastavit, aby veškeré nabídky voleb byly zobrazeny, tak jak jsem popsal výše. :?:

Snad jsem to popsal srozumitelně, jestli je to guláš, omlouvám se, ale budu rád za každou radu. Jednou jsem to měl tak, že celý telefon byl v tom moderním stylu, ale po HR to mám zase klasicky.

Děkuji Pavel. :)
Jackal1 (161)|7.7.2009 20:51
Lidi to nemá nikdo D2 ?? Jak to máte na svých strojích ??
htcjirka (1875)|7.7.2009 21:04
Podivne jsi to popsal,mozna vim co mas namysli,ale kdyz si to po tobe prectu nekolikrat tak zjistim, ze vubec nevim co myslis.
Mozna by pomohly screeny toho co mas ty a toho co vyzadujes.
Jackal1 (161)|7.7.2009 21:14
:D Tak to zkusím znovu. Víš jak vypadá nový styl notifikací u D2 ?? Vlastně tak mají vypadat i nabídky různých voleb, ale já mám nabídky ve stylu jako u jedničky Diamonda, ale mám mít novější modernější zobrazování notifikací. Je to rozdíl mezi jedničkou a dvojkou a z jedničky se to bere a dává do ROMek pro jedničku Diamonda. Prostě když najedeš do nějakého programu a chceš dát třeba delete, tak ti má vyjet nabídka v novém zobrazení typická pro D2, ale já mám pouze nabídky ve stylu jedničky Diamonda. jedno se mi to povedlo a vše bylo tak jak má být, ale až po nainstalování Shell 3, něco mi chybí v systému.

Mám pocit, že se to má jmenovat [color=red]Finger menu[/color], ale to právě nemám. :no:

Edit
: Vidíte ty obrázky, tak právě u mě ty nabídky takhle nevypadají. :no:
htcjirka (1875)|7.7.2009 21:26
Aktivace či deaktivace HTC Menu na Touch Diamond 2,Touch Pro 2 a některých custom ROM

Samozrejme ze vim ;) jak ma vypada menu u D2
Vyborne,zrejme jsem si to myslel spravne
koukni do registru

HKEY_LOCAL_MACHINE\System\GWE\Menu
a zajimat te bude
CUIHandler
DWORD musi byt"1" pro aktivovane HTC menu

Jsou lide ,kterym to se to naopak nelibi a musi tuto hodnotu dat na 0,aby jim vyskakovalo klasicke menu.
Mam tu diamonda2 na flash a funguje to pri 0 je stare menu,pri 1 nove.
Nemusim upozornovat po uprave registru SR.

Jackal1 (161)|7.7.2009 21:27
Děkuju za pomoc, ale proč to není automaticky po nainstalování, vždyť to mám být doména D2, nechápu. Ještě jednou mockrát děkuji. :yes:

Ještě jednou moc děkuju. Napsal jsem na 4 fóra, popsal problém, sedím celý den u počítače a čekám na řešení, až ty jsi mě vysvobodil, díky. :yes:
htcjirka (1875)|7.7.2009 21:29
Vim ja co s Diamondem vsechno provadis?? :D
Jackal1 (161)|7.7.2009 21:31
No právě vůbec nic. Po HR, bych čekal nový styl a ono prd. Co ta čeština, nemůže to být ten problém ??
htcjirka (1875)|7.7.2009 21:34
Cestina me a mym znamym od interwiru do PDA nesmi.Hlavne,ze jsme nasli,kde je zakopany pes.
Jackal1 (161)|7.7.2009 21:35
Zkusím někdy HR a bez češtiny. Díky za pomoc. :yes:
htcjirka (1875)|7.7.2009 21:36
Neni za co,od toho tu fora jsou ;)