Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

NASTAVENÍ P750 a řešení problémů

Hunter_man (213)|4.7.2009 10:07
Nestálo by za to založit samostatná vlákna na nastavení problematických věcí P750ky a na řešení nejčastějších problémů? Vetšinou to je ve vlákně obecné zkušenosti, ale to má cca 130 stránek a tím se prokousat, to je výkon. Kdyby fungovalo hledání, které zobrazí výsledek přímo na stránce, neřešil bych to, ale za stávajího stavu..
tomsoft (2734)|4.7.2009 12:55
No, upřímě... není to špatné, to co jsi napsal.
Ale musím teda říct, že hledání - "Rozšířené hledání" funguje. Co jsem zde hledal, vždy jsem našel odpověď. A to vždy, myslím vždy :)
Můžeš přece hledat:
1. Ve všech diskuzních fórech
2. Rychlé hledání v konkrétním fóru
3. Rychlé hledání v tomto tématu

Ale dobrá.
Já bohužel nejsem vlastníkem P750. Ty ano. A tak co by jsi řekl, kdyby jsi byl jmenován "Hlavní technickou podporou v sekci Asus P750" kde by jsi měl na starost toto vlákno (název upravím, pokud souhlasíš)
Hunter_man (213)|4.7.2009 13:16
To máš pravdu, ale.. Když hledám, zadám hledaný výraz, zadám pouze P7xx sekci, a vyjede mi vlákno Obecné zkušenosti s P750kou.., ale ne na té stránce, kde se hledaný výraz nachází, takže musím procházet celé to 130 stránkové vlákno :(
EDIT: aha, rychlé hledání v tomto tématu, to je, co potřebuji, tak pardon a díky za radu ;)
tomsoft (2734)|4.7.2009 14:28
No vidíš... :)
Je třeba zvolit jestli se výsledek zobrazí jako "Příspěvky" nebo "Témata"

No ale to nemění nic na situaci k Tvém návrhu o vlákně "NASTAVENÍ P750 a řešení problémů" :)
Jdeš do toho nebo to zde můžu zamknout?
Hunter_man (213)|4.7.2009 14:38
Já mám 750ku chvíli a nevím, co bych sem zatím psal. Jinak jsem to myslel tak, že když někdo zjistí nějaké řešením jako např. vypnutí stat. navigace, založí téma Vypnutí stat. navigace P750 a tam se to napíše. Tož tak, takže to prosím zamkni.
tomsoft (2734)|4.7.2009 15:21
Tož tak dobrá :)
Samozřejmě pokud má kdokoli něco zajímavého a zásadního o konkrétním modulu PDA, má možnost vytvořit nové vlákno s výstižným názvem a uvést vždy

Problém:
xxxxxxxxxxxxxxx

Řešení:
XXXXXXXX

Je vždy na moderátorovi, aby posoudil, jestli to je nebo není přínosné.
Jestli bude mít někdo zájem o něco podobného, klidně mi napište SZ (nebo moderátorům z jiné sekce)
Takže zde zamykám.